One Direction - What Makes You Beautiful - Lyrics On Screen

14 804 434
One Directions new song - What Makes You Beautiful Twitter - @1D_loversss Ringtone Here: http://www.theringerworld.com.
Sledované video přidal uživatel: 1dloversss dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jak odmítnout muže Muž: „Neviděli jsme se už někde?” Žena: „Ano, jsem recepční na klinice pohlavních chorob...” Muž: „My jsme se už někde viděli...” Žena: „Ano, a proto tam už nechodím!” Muž: „Je tato stolička volná?” Žena: „Ano, a moje bude taky, jestliže si přisednete...” Muž: „Pojedeme k tobě, nebo ke mně?” Žena: „Oboje - každý k sobě!” Muž: „V jakém znamení jsi se narodila?” Žena: „Zákaz vjezdu.” Muž: „Oba dva jsme přeci v baru za stejným účelem...” Žena: „Jasně, pojď, sbalíme nějaké kočky...” Muž: „Splním ti každou sexuální fantazii!” Žena: „Ty máš fakt osla i dogu?” Muž: „Chci ti darovat sebe.” Žena: „Nestojím o laciné dary!” Muž: „Vidět tě nahou, umřu štěstím!” Žena: „Vidět tě nahého, umřu smíchy...” Muž: „Pro tebe půjdu na kraj světa...” Žena: „A zůstaneš tam?”

Pane vrchní v té polévce plave moucha. A co byste chtěl za 13 kč, aby vám tam plaval mistr světa?

Blondýna listuje telefonním seznamem: "Novák, Novák, Novák... teda, to je neuvěřitelný kolik ten člověk může mít telefonů.!

Povídá jeden policajt druhému: "Ten rogalo, to je ale strašnej pták. Musel jsem do něj nastřílet celej zásobník, než toho chlapa pustil..."

V jedné české soukromé základní jazykové škole ve třetí třídě si učitel v hodině slovenštiny ověřuje, jaký za ty tři roky udělali žáci pokrok. Vyvolává je a dává jim české slova a i lehčí věty, aby je přeložili do slovenštiny. Vyvolá Pepíčka a ptá se ho, zda viděl v televizi film Limonádový Joe. „Jo, pane učiteli, viděl a moc se mi líbil.” „A Pepíčku, uměl bys název toho filmu přeložit do slovenštiny?” Pepíček se chvíli zamyslí a pak prohlásí: „Malinovkový Jano... a například veverka se slovensky řekne drevokocúr, pane učiteli.”

Podobná YouTube videa

5:19 Julia Volkova - Sacrifice

Julia Volkova - Sacrifice

Autor: vediss
Počet zhlédnutí: 353 568

3:05 Юля Волкова - Сдвину мир

Юля Волкова - Сдвину мир

Autor: ello
Počet zhlédnutí: 261 500

3:20 Animals - tATu Fan Video

Animals - tATu Fan Video

Autor: tatuchick04
Počet zhlédnutí: 113 188