One Direction - Little Things ( Lyrics + Pictures )

19 425 176
For More Information Of One Direction VISIT US ON : Facebook : http://goo.gl/7X1Sx Twitter : https://twitter.com/ZaynMalikEye Instagram : http://instagram.co...
Sledované video přidal uživatel: liiampayne dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Šílený vědec zkoumá blechu. Utrhne jí nožičku a říká: blecho skoč, blecha skočí. Pokaždé jí utrhne jednu nožičku, až jí utrhne tu poslední a říká: blecho hop, blecha nic. HMMMM, to je něco, blecha po utržení poslední nožičky přestává slyšet...

Děti na procházce v lese spatří oběšence. Všechny se s křikem rozprchnou, jen malinký Adolfek zůstane. Zamíří přímo k umrlému, chvíli si ho prohlíží a pak znechuceně povídá: „Přestaň se už konečně houpat, sobče, ta houpačka není jenom tvoje!”

Dívka skládá maturitu z biologie. Dostane otázku týkající se pohlavních orgánů. Přestože je dívka v praxi docela zběhlá, teorie jí moc nejde. Předseda komise je biolog a chce té nešťastnici trochu pomoci. Zeptá se tedy: "Zde vidíte kostru člověka" (a ukazuje přitom na model běžný na každém gymnáziu), "povězte mi prosím, zda v této pánvi byly mužské pohlavní orgány nebo ženské". Té kostře ve škole všichni říkali Karel a tak dívka použije ženskou logiku a odpoví: "Mužské". Na to pan profesor s úsměvem odvětí: "Ano, někdy také, milá slečno."

Co je to: Vaří se to, peče se to, smaží se to? Odsouzenec na elektrickém křesle.

Policejní náčelník přijímá nováčky: „Tak vy se hlásíte k policii?” „Ano.” „A umíte číst a psát?” „Ano.” „A naučíte mě to?”

Podobná YouTube videa

6:30 Hamar - Arrogant Und Fresch (DJ MacMass Remix)

Hamar - Arrogant Und Fresch (DJ MacMass Remix)

Autor: djmcmass
Počet zhlédnutí: 120

3:54 Dj Tony B-never forgotten brother

Dj Tony B-never forgotten brother

Autor: shugaloafbundles217
Počet zhlédnutí: 56

3:25 HD zLouni Robotic Fun Show

HD zLouni Robotic Fun Show

Autor: njemaa
Počet zhlédnutí: 1 735

0:49 HD zLouni

HD zLouni

Autor: hdzlouni
Počet zhlédnutí: 1 503

4:28 Lounskej Skandál - New Era

Lounskej Skandál - New Era

Autor: marianvapenik
Počet zhlédnutí: 619