One Direction - Little Things ( Lyrics + Pictures )

19 424 822
For More Information Of One Direction VISIT US ON : Facebook : http://goo.gl/7X1Sx Twitter : https://twitter.com/ZaynMalikEye Instagram : http://instagram.co...
Sledované video přidal uživatel: liiampayne dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlapík domů a co nevidí: v jeho posteli cizí chlap... a aby to neměl tak jednoduché, tak s jeho ženou. Neváhal, chytil chlapíka a hybaj s ním do kůlny. Tam milému chlapíkovi vytáhne tu jeho okrasu a chlapík ztuhne hrůzou, když mu ji začne zatahovat do svěráku. Prosí: „Člověče, nedělej to... už to víckrát neudělám.” Manžel trochu dotáhl a říká: „Však se neboj, jen abys mi neutekl.” Nato chlapík ztuhne podruhé. Manžel se blíží s pilou na železo. Tak znovu prosí: „Proboha, neřež mi ho... Já se tu víckrát neukážu.” Manžel se zase jen pousměje a říká: „Vždyť jdu jen upilovat ručku na svěráku, aby ses nemohl odmontovat.” Ale jako by toho nebylo dost, tak začne manžel brousit velikánský nůž. To už chlapík ztratí nervy a zoufale prosí: „Prosím Tě, neřež mi ho... já to už víckrát neudělám, nikdy víc mě neuvidíš, fakt...” Manžel už též nevydrží a říká: „Co se tolik bojíš, vůbec Ti ho nechci uříznout, jen Ti brousím nůž... Ty si ho odřízneš sám, jen co zapálím tuhle kůlnu.”

„Pavlíčku, dej paní Novákové na rozloučenou hezkou pusinku,” vybízí babička pětiletého vnuka. „Nedám, bojím se.” „A čeho, prosím tě?” „Že by mi dala facku, jako včera tátovi!”

Baví se dvě blondýnky: „Víš, že je tvůj muž homosexuál?” „Ne, ten lhář! A mně tvrdil, že je na chlapy!”

Když učitelka diktuje diktát, je diktátorka.

Po výbuchu v kosmetické továrně přijde houf žen k nebeské bráně a tam narazí na svatého Petra. Všechny ženy chtějí samozřejmě do nebe, a tak musí podstoupit zkoušku. „Která z vás měla pohlavní styk dřív, než byla plnoletá, odchod!” vyhlásí svatý Petr. Zvedne se polovina žen a odchází do pekla. „Která z vás byla byť jen jedinkrát nevěrná svému muži, odchod!” Zvedne se zbytek kromě jedné a také míří směrem k peklu. Najednou svatý Petr volá: „Hej, vy, vraťte se ještě! Tu hluchou s sebou vemte taky!”

Podobná YouTube videa

3:54 Pappo - malas compañias

Pappo - malas compañias

Autor: xsexbloodx
Počet zhlédnutí: 128 893

2:56 Kabát - Kanibal Hanibal

Kabát - Kanibal Hanibal

Autor: 7kingduffy77
Počet zhlédnutí: 109 222

3:45 Del Tha Funkee Homosapien - Jaw Gymnastics

Del Tha Funkee Homosapien - Jaw Gymnastics

Autor: labianconeri
Počet zhlédnutí: 69 821

2:55 Kanibal hanibal

Kanibal hanibal

Autor: lady0punx
Počet zhlédnutí: 58 745