One Direction - What Makes You Beautiful (Lyric Video)

24 644 926
Music video by One Direction performing What Makes You Beautiful. (C) 2011 Simco Limited under exclusive license to Sony Music Entertainment UK Limited.
Sledované video přidal uživatel: OneDirectionVEVO dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde policajt po ulici a najednou vidí, jak z blízkého mrakodrapu skočí chlápek, v pohodě dopadne na nohy a zmizí ve vchodu do baráku. Po pár sekundách skočí druhý atd. Za chvíli to už policajt nevydrží, zastaví jednoho z těch dvou chlapů a ptá se ho: "Prosím vás, jak je to možný, že skáčete z takové výšky a nic se vám nestane?" Muž odpoví: "Vždyť to vůbec nic není, stačí prostě skočit!" Policajt: "Tomu nevěřím!" Muž: "No tak si to pojďte zkusit!" Vylezou tedy na mrakodrap, druhý chlápek už tam stojí. Muž povídá: "No tak skočte." Policajt: "No dobře, ale a nejdříve skočí tamhleten občan." Stojící chlápek se tedy rozeběhne, skočí, dopadne perfektně do dřepu a mává směrem nahoru. Policajt: "To je divný, skočte taky vy!" Chlap skočí, opět skvělý dopad a přidává se k mávání. Policajt: "To jsou věci...", rozeběhne se, skočí, dopadne a rozmlátí se na kai. Chlapci přijdou blíž a jeden povídá zamyšleně druhému: "Tedy na to, že jsme andělé, to jsme tedy pěkný kurvy..."

Víte, jaké české přísloví nejvýstižněji charakterizuje změnu obsazení na vysokých politických postech? Vyhánět čerta ďáblem.

Kapustňák se živí kapustou.

Janek přijde k sousedovi a povídá: Pepo, půjč mi 10 kýblů vody. Naco ti bude, dyť máš studnu! Ale, víš, právě do studny mi spadla tchýně a ještě jí kouká hlava.

Prodavačka v papírnictví podává policajtovi taštičku: „Tady to máte, ale pro příště se říká čínské pero, ne perský Číňan!”

Podobná YouTube videa

3:30 Michal David - Valčík pro mámu

Michal David - Valčík pro mámu

Autor: janca482
Počet zhlédnutí: 406 782

2:25 Sagvan Tofi - Dávej, ber

Sagvan Tofi - Dávej, ber

Autor: Hanicka1988
Počet zhlédnutí: 116 850

4:36 Camera Obscura - Careless Love

Camera Obscura - Careless Love

Autor: johndiamore
Počet zhlédnutí: 51 121

3:05 Snow Patrol - You Could Be Happy [HD]

Snow Patrol - You Could Be Happy [HD]

Autor: Schnauzevollhier
Počet zhlédnutí: 242 564

2:28 Cigarettes - Russian Red

Cigarettes - Russian Red

Autor: awsd013
Počet zhlédnutí: 2 639 491

3:31 Camera Obscura - If Looks Could Kill

Camera Obscura - If Looks Could Kill

Autor: MRFHM
Počet zhlédnutí: 493 993