Rock Me - One Direction (BEST LYRIC VIDEO) (HQ)

32 452 519
Hi. I just want to thank everyone who watched my video. It would mean the world to me if you tweet/link this video to the boys on twitter please. I want them...
Sledované video přidal uživatel: KevinJoeNickJonas dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Nezapírejte, já dobře vím, že jste pastýřem,” zlobí se na mladíka stařeček Kuzma. „Slyšel jsem, že každý den před spaním počítáte ovečky!”

Leží dvě miminka pod přikrývkou. Jedno se ptá druhého: "A ty si co, děvčátko, nebo chlapeček?" "Nevím, ale podívám se." Nadzvihne přikrývku a říká: "Já sem chlapeček." "A podle čeho to poznáš?" "Mám modré dupačky."

Přijde Hitler do kostela, poklekne k ukřižovanému Ježíši a začne: „Ó děkuji ti, že jsi mi dal Rakousko.” „Máš štěstí.” „ó děkuji ti, Pane, že jsi mi dal Čechy.” „Máš štěstí.” Hitler se podiví, ale pokračuje: „Ó děkuji ti, že jsi mi dal Francii.” „Máš štěstí,” zní znovu odpověď Ježíše. Hitlerovi to již nedá, a tak se zeptá: „Proč mi stále říkáš, že mám štěstí?” „Protože kdybych neměl přibité nohy, tak tě kopnu do držky.”

Jedna americká firma vyrábějící motorové pily se rozhodla, že bude prodávat také v Rusku. Prodali tam pár pil, ale zanedlouho se jim všechny vrátily, že prý je tam neužijí. I vydali se Američani do Ruska zjistit, proč se jejich výrobek neujal. Ruští dřevorubci si stěžují: „S těma pilama nepokácíme ani polovinu co s našima starýma!” „To není možné,” kroutí hlavou Američané. Nastartují jednu pilu a hledají, co je v nepořádku. Rusové: „Jaj, ono to má motor?!”

Jak poznáte Čečence v obchodě s obuví? Zkouší si obout krabice.

Podobná YouTube videa

5:37 John Legend - Live It Up (Live)

John Legend - Live It Up (Live)

Autor: lukesoul
Počet zhlédnutí: 218 188

3:50 The Living End - Monday

The Living End - Monday

Autor: sp0t
Počet zhlédnutí: 187 143

10:01 Beginners Aerobics Workout - Warm Up

Beginners Aerobics Workout - Warm Up

Autor: purelivingpresents
Počet zhlédnutí: 185 495

3:50 Ja Rule feat. Case - Living It Up

Ja Rule feat. Case - Living It Up

Autor: aevelynbb
Počet zhlédnutí: 180 722