One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks)

85 808 116
As well as releasing the Red Nose Day single, One Direction are fundraising by doing something funny for money...and they want you to join them! Get involved...
Sledované video přidal uživatel: OneDirectionVEVO dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde Osama bin Ladin do nebe a vykoukne na něj Sv.Petr a říká, Hele Ládine ty sem nepatříš zabilsi moc lidí.." Odpovidá Ládin, No víš já tu nejsem abych se přidal do nebe ale říct že máte 15 minut na evakuaci!!

K saloonu na Divokém západě přijede mladý kovboj, seskočí z koně, přivaze ho, obejde ho zezadu, zvedne mu ocas a dá mu dlouhou mlaskavou pusu na kaďák. Zevnitř to otevřeným oknem viděl starší kovboj - štamgast u stolu, a když mladý vejde dovnitř, hned se ho ptá: „Proboha, to bylo nechutný, proč jsi to udělal?” „Ale, pálej mě popraskaný rty.” „A to jako pomáhá?” „Ne, ale aspoň si je přestanu olizovat.”

ze jsou nejchytrejsi, nejlepsi atd. atd. atd.... Tou chvili se k planete Zemi blizi UFO se zelenymi muziky na palube. Zachyti od teto skupinky, ze je to nejvyssi inteligence na Zemi. Samozrejme tuto inteligenci chteji poznat, proto jednu zenu unesou, otevrou ji hlavu a uvidi jediny tenky dratek. Nic vic. Obdivuji se, ze na Zemi je skutecne vyspela civilizace, kdyz veskerou jeji inteligenci je pojme jediny dratek. Prestrihnou tento dratek a vite, co se stane? Zene upadnou usi!

Z rybníka vyletí kachna, lord zamíří, vyjdou dvě rány a kachna letí dál. Lord se obrátí k Jeanovi a říká: "Zajímavý přírodní úkaz, mrtvá kachna a létá"

Adam je v ráji sám a je mu moc smutno. Říká : > Bože, je mi smutno, nedá se s tím něco udělat ? < Adame. dám Ti ženu, inteligentní, hodnou, krásnou, dobrou kuchařku a hospodyni... > Bože, to se mi nezda, co by me to stalo ? < Skoro nic, jen jednu ruku a jednu nohu. > Hmm, to ne. > Bože, co bys mi pořídil za jedno žebro ???!.......

Podobná YouTube videa

8:20 Steve Gadd (Lucerna Music Bar, 20. 10. 2009)

Steve Gadd (Lucerna Music Bar, 20. 10. 2009)

Autor: muzikustv
Počet zhlédnutí: 1 237

14:59 Jim Gilmour - klávesák kapely Saga

Jim Gilmour - klávesák kapely Saga

Autor: muzikustv
Počet zhlédnutí: 432

6:15 Interview with KRYPT - CZE

Interview with KRYPT - CZE

Autor: mortemzinetv
Počet zhlédnutí: 855

20:00 Cass (Skunk Anansie)

Cass (Skunk Anansie)

Autor: muzikustv
Počet zhlédnutí: 247

1:55 Rty mého klína - acoustic - Alibababand

Rty mého klína - acoustic - Alibababand

Autor: studiotriton1
Počet zhlédnutí: 276