One Direction - Kiss You (Official)

119 357 067
Music video by One Direction performing Kiss You. (C) 2013 Simco Limited under exclusive licence to Sony Music Entertainment UK Limited #VEVOCertified on Mar...
Sledované video přidal uživatel: OneDirectionVEVO dne 25. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Pane vedoucí, holky z vedlejšího stanu nás nenechají spát!” „Já mít vedle sebe taková krásná děvčata, hoši, tak nezamhouřím oka.”

"Honem se bez schovat, to je muj manzel!" vykrikne. "Kam?" pta se vydeseny muz. "Zavri se na zachod," navrhne zena. Muz popadne sve svrsky, zavre se na zachode a ze strachu si tam radeji ani nerozsviti. Ve tme se ozve detsky hlas: "Tady je hrozna tma!" "Kdo jsi?" lekne se muz. "Tam za dverma je moje mama a ja budu kricet!" rika maly kluk. "Proboha ne! Hele, kdyz nebudes kricet, tak ti dam dvacku," vyjednava muz. "Ne, budu kricet!" odpovi kluk. "Tak ti dam dve stovky," nabizi muz. "To je malo, budu kricet!" vyhrozuje kluk. Muz postupne zvysuje svou nabidku, az nakonec rezignuje: "Dam ti pet set, to je vsechno, co u sebe mam." Kluk souhlasi, vezme penize a nenapadne se vytrati. Manzel konecne odejde a muz muze opustit zachod. Spesne se rozlouci se zenou a take odejde. Zena jde odpoledne se synkem nakupovat. V obchodnim dome ji kluk zatahne k bicyklum a ukazuje: "Kup mi takovy." "To nejde, ten stoji moc penez," rika zena. "Ale ja mam pet stovek, hele!," chlubi se kluk. "Kde jsi to vzal?" pta se zena. Kluk zaryte mlci. "No tak, kde jsi to vzal, koukej mi to rict. Snad jsi to neukradl?" rozcili se zena. Kluk stale mlci. Rozcilena zena chyti kluka za ruku a odtahne jej k blizkemu kostelu. "Kdyz to nereknes mne, budes se s tim muset sverit panu farari!" "Pane farari, vyzpovidejte prosim kluka, nechce mi prozradit, kde vzal tech pet stovek!" sdeluje zena rozcilene a dost nahlas farari. Pan farar se porozhledne po ostatnich, prikyvne a jde s klukem do zpovednice. Kdyz se oba posadi, kluk rekne: "Tady je hrozna tma..." To farare rozzlobi a rekne: "Nezacinej s tim zase!"

„Tady nesmí ležet zavazadla!” upozorňuje cestujícího na letišti zřízenec. „Ale ten kufr je na výšku, tedy sedí.”

Lordovi utekla manželka. Třetí den někdo zvoní. Služebná jde otevřít a povídá překvapeně: „Jé, to jste vy, milostpaní?” „A kdopak by to měl být?!” ptá se paní přísně. „No,” povídá služka, „já myslela, že je to nějakej další gratulant.”

Ve vlaku: Paní, prosím, řekněte svému synovi, ať mě nenapodobuje! Jistě, Pepíčku, nedělej debila.

Podobná YouTube videa

7:19 inxs suicide blonde new sensation

inxs suicide blonde new sensation

Autor: chribska
Počet zhlédnutí: 898

3:55 INXS ElegantlyWasted1997.

INXS ElegantlyWasted1997.

Autor: chribska
Počet zhlédnutí: 835

2:34 Chribska 06

Chribska 06

Autor: hellgastt
Počet zhlédnutí: 776

3:24 EverythingLiveInxs

EverythingLiveInxs

Autor: chribska
Počet zhlédnutí: 633

3:04 ČECHOMOR - Karel Holas - Rehradice

ČECHOMOR - Karel Holas - Rehradice

Autor: jutafrancis
Počet zhlédnutí: 153 953

3:48 Vlasta Redl a Čechomor -  Rehradice

Vlasta Redl a Čechomor - Rehradice

Autor: jilkovac
Počet zhlédnutí: 45 565