Knossos Palace

12 562
Tsentzos.
Sledované video přidal uživatel: videotsentzos dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Nechcete si sednout, dedecku?Ne, dekuji chlapce, ja jedu jen jednu stanici.Jen si sednete, dedecku, nejste totiz v autobuse, ale v parku.

Specialista Microsoftu se zúčastnil střeleckého kursu. Dostal bezpečnostní instruktáž, pušku, náboje. Vystřílel deset ran a od cíle mu hlásí, že žádná kulka nezasáhla terč. Střelec se zadívá na pušku, pak na terč. Znovu na pušku a na terč. Dá prst před hlaveň, stiskne spoušť. Podívá se na krvácející zbytek prstu a volá k cíli: „Tady je všechno normální, chyba musí být na vaší straně...”

Až tě život omrzí a stane se peklem,skoč po hlavě do hajzlu a zakryj se deklem....

Je lepší pivo nebo žena ? Nemusíš chodit s pivem na večeři Pivo čeká trpělivě v autě, když hraješ tenis Když je pivo bez chuti, tak ho vyliješ Pivo se nikdy neopozdí Pivo nežárlí na jiné pivo Následky mnoha piv rychle pominou Pivo nedělá skvrny od šminek Pivo dostaneš určitě v každém baru Pivo nemá migrénu Pivo nemusíš potom odvézt domů Pivo se nerozčiluje, když si přineseš domů druhé pivo Můžeš si vzít s dobrým svědomím více piv Pivo jde bez odporu do postele O pivo se můžeš podělit s přáteli Jsi zajisté vždy první, kdo otevře pivo Pivo nevyžaduje žádnou rovnoprávnost Pivo si můžeš vzít na veřejnosti Pivo se nestará o to, kdy přijdeš Studené pivo je dobré pivo Pivo chutná i neumyté dobře Když měníš piva neplatíš žádné alimenty Pivo nekecá Pivo je vždy vlhké Pivo nemá matku

30 důvodů, proč je lepší být ženou 1. Ve třiceti ti nezačnou padat vlasy. 2. Máš víc než jen jednu erotogenní zónu. 3. Z nosu a uší ti nerostou chlupy. 4. Ušetříš stovku měsíčně. Za Playboy. 5. Nejenom, že máš pocity, ty o nich dokážeš i mluvit. 6. Je jedno, kolik vypiješ. Pivní mozol ti nikdy nenaroste. 7. Máš vrozený talent k tomu, dávat vhodné dárky. 8. Těžké bedny s pitím nemusíš sama tahat do 6. patra. 9. Nemusíš se bát, že si někdo v bazénu všimne tvého vzrušení. 10. Podle statistik budeš žít o sedm let déle než tvůj manžel. 11. Nemusíš umět vyměnit kolo. 12. Soboty dokážeš trávit i jinak než s Rosickým, Kollerem a Bergerem. 13. Nemusíš se stydět, když se v kině rozbrečíš. 14. V životě si ušetříš nejméně 2 600 hodin, které nemusíš trávit v koupelně holením. 15. Nemusíš se bát, že v posteli selžeš. 16. Při čůrání na veřejné toaletě na tebe nikdo nemůže koukat. 17. I v plné hospodě se pro tebe najde stůl za předpokladu, že víš, jak využít svých zbraní. 18. Špatnou náladu a záchvaty žravosti můžeš svést na menstruaci. 19. Můžeš mít nekonečně mnoho orgasmů za sebou. 20. Nemusíš se bát, že tvoje dítě vůbec není tvoje. 21. Když se aspoň trošičku zajímáš o fotbal, leží ti všichni muži u nohou. 22. Když je v létě vedro, můžeš přijít do kanceláře v krátkých kalhotách. 23. Nemusíš mít strach, že se při jízdě na kole vykastruješ o rám. 24. Máš prsa a umíš toho využít. 25. Cítíš první krok svého dítěte. 26. Špatnou náladu si umíš vylepšit párem nových bot. 27. V podzemních garážích jsou v jistých případech místa rezervovaná jen pro tebe. 28. Dokážeš vykouzlit menu o pěti chodech, aniž bys pak musela renovovat celou kuchyň. 29. Stopy po prohýřené noci můžeš zamaskovat make-upem. 30. Nejsi bezmocně vydána napospas svému loveckému instinktu.

Podobná YouTube videa

1:23 Elsa et Quentin

Elsa et Quentin

Autor: 111pika1
Počet zhlédnutí: 163

1:13 Elsa et Quentin

Elsa et Quentin

Autor: 111pika1
Počet zhlédnutí: 168

9:54 Zlatý Ámos 2011 - korunovace.wmv

Zlatý Ámos 2011 - korunovace.wmv

Autor: zlatyamos
Počet zhlédnutí: 180

1:18 Flag-raising ceremony in 2008 Beijing Olimpic Games

Flag-raising ceremony in 2008 Beijing Olimpic Games

Autor: chy55223
Počet zhlédnutí: 210 114

5:00 Club de las Ideas(Madera)

Club de las Ideas(Madera)

Autor: peanelma
Počet zhlédnutí: 688 277