Knossos Palace

12 520
Tsentzos.
Sledované video přidal uživatel: videotsentzos dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Synek velitele koncentračního tábora si nechá na nádvoří u studny seřadit několik vězňů. Nakloní se nad studnu, chvíli do ní zírá a pak zavolá jednoho vězně "Postav se na kraj studny, předkloň se a natáhni levou ruku". Vězeň to udělá, klučina ho strčí a vězeň spadne do studny. Klučina se znovu nakloní nad studnu, chvíli do ni zírá a pak zavolá dalšího vězně: "Postav se na kraj studny, pokrč se v kolenou a odtáhni pravou ruku od těla". Vězeň to udělá, klučina ho strčí a vězeň spadne do studny. Klučina se znovu nakloní nad studnu, chvíli do ní zírá a pak zavolá dalšího vězně: "Postav se na kraj studny, stůj vzpřímeně a zvedni obě ruce". Vězeň to udělá, klučina ho strčí a vězeň spadne do studny. Takhle to dělá asi půl hodiny, než se otevře okno správní budovy. Z okna se vykloní jeho matka a volá: "Osvalde, nech už toho tetrisu a pojď na oběd!"

Mladý lékař je poprvé u porodu. Asistuje mu a zároveň ho kontroluje starší kolega. Když po porodu, který dopadl výborně, starší kolega říká mladšímu svůj názor, mimo jiné praví: "Držel jste se výborně, jen jedna chybička tu byla." "A jaká?" "Po porodu se pleská po zadečku děťátko, ne maminka!"

„Ti věštci měli pravdu, že roku 2000 bude konec světa!” s hrůzou zjistil vánoční kapr pod paličkou.

Stojí dvě blondýnky naproti sobě přes řeku. Najednou jedna zařve na druhou: Prosimtě, jak se dostanu na druhou stranu? A ta druhá na ní: Ale vždyť jsi na druhé straně!!!

Profesor: „Kolikrát můžete odečíst 7 od 83 a kolik zůstane?” Student: „Kolikrát chci, pokaždé zůstane 76.”

Podobná YouTube videa

1:08 Thailand money!

Thailand money!

Autor: therealricotv
Počet zhlédnutí: 506

0:42 Thailand Travel Tips: Money Belt

Thailand Travel Tips: Money Belt

Autor: 8daysDOTca
Počet zhlédnutí: 1 667

6:39 Learn Thai Lesson 5 - Money 1-4

Learn Thai Lesson 5 - Money 1-4

Autor: MrAsia2007
Počet zhlédnutí: 11 096

5:27 อิสระเมืองสเร็น V.3

อิสระเมืองสเร็น V.3

Autor: 51125180139
Počet zhlédnutí: 1 787