Knossos Palace

12 485
Tsentzos.
Sledované video přidal uživatel: videotsentzos dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Vůz vezoucí mladý pár, opilý láskou a štěstím, že bude následující den oddán, se srazí s náklaďákem a snoubenci tragicky zahynou. Hned při vstupu na nebesa uplatňují svoji hořkou stížnost na osud a hledají možnost být oddáni alespoň na nebesích. Neslýcháno, ozývá se odevšad. Avšak Nejvyšší je slitovný a zalitoval onoho unáhleného nápadu s náklaďákem. Slíbil tedy nápravu. Věděl, že to nebude snadné, a tak stanovil páru zkušební dobu pěti let, a budou-li chtít být pak stále ještě oddáni, ať za ním přijdou. Tak se také stalo. Nicméně Nejvyšší zcela nečekaně a bez vysvětlování prodloužil lhůtu o dalších pět let. Když však poté přišli, že chtějí být oddáni, byla vystrojena velká veselice a jejich přání bylo splněno. Jenže - věčnost je věčnost. Začalo to mezi nimi skřípat a nebeskému sňatku to vůbec nedělalo dobrou pověst. Tak nebylo divu, že jednoho dne předstoupili před Nejvyššího s žádostí o rozvod. Ten se však zachmuřil. Zamračil se tak, že to začalo vypadat zase na potopu. Hlas hromu jim pak vyjevil hnutí mysli Nejvyššího: „Rozvod! Šílenství! Když jste chtěli být oddáni, čekal jsem deset let, než se tu objeví nějaký duchovní! Máte vůbec představu, jak dlouho budeme čekat na právníka?”

„Mamí, vstávej, v obýváku je Santa Claus!” vykřikne na Vánoce o půlnoci holčička. Brácha mezitím obhlédne situaci a pak zašeptá: „Potichu, planej poplach... Je to jen obyčejnej santusák!”

Jak se říká chytré blondýnce? Fata morgana.

Učitelka otci: Ten Váš syn je zralý na zvláštní školu! Tatínek: No, když na to má ...

Malá Janička se vrátí ze školky s obvázanou hlavou. „Proboha, co se ti stalo?!” zděsí se maminka. Dívenka se rozvzlyká: „Pavlík po mně hodil kostku!” „Copak jsi ho nemohla nechat, aby skládal ten obrázek jako první, když je to takový surovec?” rozčiluje se máma. Janička upřesňuje situaci: „Dlažební kostku.”

Podobná YouTube videa

1:00 sonic + spider man=spider hedgehog

sonic + spider man=spider hedgehog

Autor: sonicsonny1996
Počet zhlédnutí: 572 142

1:09 Legal Weed

Legal Weed

Autor: RubberChicken
Počet zhlédnutí: 1 316 319

2:41 Guy on Acid tries to climb into Grocery Bag

Guy on Acid tries to climb into Grocery Bag

Autor: traxlerwilliam
Počet zhlédnutí: 85 579

0:35 Hitler and Stalin cartoon

Hitler and Stalin cartoon

Autor: ComradeStalin79
Počet zhlédnutí: 115 612

1:25 Stuck on Superman Six Flags America

Stuck on Superman Six Flags America

Autor: Timebaysball
Počet zhlédnutí: 158 221

0:35 Tornado - Six Flags Magic Mountain (POV)

Tornado - Six Flags Magic Mountain (POV)

Autor: tripsnpics
Počet zhlédnutí: 68 118