Knossos

12 960
Direção: Alê Camargo Direção de Arte: Camila Carrossine Narração: Catarina Accioly Trilha Sonora Original: Charles Tôrres Desenho Sonoro: Maurício Fonteles E...
Sledované video přidal uživatel: ozidf dne 25. 04. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Policisté ve služebním autě jedou městem, když jeden v prudké zatáčce vykřikne: „Pozor, pangejt!” Druhý se rozčílí: „Ten chlap snad není normální, lézt do vozovky!”

Dobrůtky jsou svaté - říká se totiž: „Svatá dobroto!”

Horal přivede svou těhotnou manželku k lékaři, ten ji vyšetří, vyinkasuje třicet korun a volá manžela dovnitř: „Bohužel, musím vám sdělit, že manželka má mimoděložní těhotenství.” Horal vytáhne tisícovku a dává ji lékaři. „Manželka už julínkovné zaplatila!” „To není za prohlídku, ale abyste to nikomu neříkal, chlapi by se mi smáli, že jsem se netrefil!”

Prijde manzelka z koupelny do loznice, manzel si ji prohlizi a krouti hlavou: Ty moja, tys pribrala,ty tu prdel mas. No ty ju mas siroku jak kombajn. Manzelka se nastve, lehne si do postele a otoci se k muzi zady. Ten zacne skemrat, aby se k nemu zena otocila a splnila sve manzelske povinnosti. Zena na to jen odveti: "Prece kvuli jednomu suchemu klasku nebudu otacet cely kombajn".

Jde ústřice po ulici a potká ji meloun. Ten jí říká: že se nestydíte, že se nestydíte ... Proč ? Otvevřete se prvnímu, kterého uvidíte.

Podobná YouTube videa

2:11 Rey Mysterio Really New Theme Song 2010

Rey Mysterio Really New Theme Song 2010

Autor: mRFiRAsMaFiA
Počet zhlédnutí: 256 969

0:47 THE WORST SHOWS ON CARTOONNETWORK

THE WORST SHOWS ON CARTOONNETWORK

Autor: pokemonowen
Počet zhlédnutí: 615

2:31 Carice van Houten Casting Tape

Carice van Houten Casting Tape

Autor: nff
Počet zhlédnutí: 279 603

3:57 Nokia n86 8mp

Nokia n86 8mp

Autor: karedward
Počet zhlédnutí: 3 962

1:42 Alex Izzie hot

Alex Izzie hot

Autor: PsycotSlayer
Počet zhlédnutí: 12 081