KNOSSOS

12 908
KNOSSO IRAKLION CRETE www.nikiforakis.com.
Sledované video přidal uživatel: ppolinikis dne 25. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„A jakou jste měl na lodi funkci?” vyzvídá na mladém námořníkovi, takovém uchu, pěkná slečna. „Muž přes palubu.”

„Tati, co je to stará panna?” „No, to je panenka, s kterou si už nikdo nechce hrát.”

Přijde malý Jurášek do obýváku a nesměle žvatlá: „Mamí, já jsem udělal na záchodě bobeček.” „No hezké, Jurášku,” pochválí ho maminka. Za několik minut jde na záchod a ozve se hlasitý výkřik a náraz do zdi. „Mami,” volá Jurášek, „tys na to hovínko šlápla!”

Návody k použití: 1. Na pokrývce z Taiwanu NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU 2. Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI 3. Na Tchajwanském šampónu POUŽÍVEJTE OPAKOVANĚ 4. Na zavíratku anglického ochuceného mléka PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA 5. Na novozélandském spreji proti hmyzu TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH 6. Na amerických pokynech k sestavení nového počítače ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE, DOKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU. (Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice) 7. V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou OTEVÍREJTE DRUHOU RUKOU 8. Na balíčku rozinek PROČ JE NEROZHODIT PO VAŠICH OBLÍBENÝCH OBILOVAM K SNÍDANI? 9. Na fenu značky Sears NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU 10. balíčku mražených hranolek MUŽETE BÝT VÍTĚZ ANIŽ BYSTE COKOLIV KUPOVALI! PODROBNOSTI UVNITŘ! 11. Na balení oválného mýdla POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO 12. Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici) NEOTAČEJTE VZHŮRU NOHAMA! (Příliš pozdě - už se stalo?) 13. Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ 14. Na korejském kuchyňském noži VAROVÁNÍ - UDRŽUJTE Z DĚTÍ 15. Na šňůře od čínských vánočních světel POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ 16. Na japonském stroji ke zpracování potravy NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM UČELŮM 17. Na arašídech od Sainsburys VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY 18. Na balíčku oříšků od American Airlines INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY 19. Na švédské řetězové píle NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI 20. Na dětském kostýmů Supermana ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT 21. Na některých mražených jídlech NÁVRH NA SERVÍROVÁNÍ: ODMRAZIT 22. Na krabici s hotelovou koupací čepici POUZE NA JEDNU HLAVU 23. Na balíčku žehličky značky Rowenta NEŽEHLETE OBLEČENÍ NA TĚLE 24. Na dětské medicíně proti kašli od Boot NEŘIĎTE AUTO ANI STROJE 25. Na obalu Nytolu - prášku na spaní VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST

Důchodkyně najde použitý kondom. Labužnicky jej vycucne a pochvaluje si: ty lidi dneska nechavaj v jitrnicích tolik sádla!

Podobná YouTube videa

2:13 Call of Duty Black Ops: M14 vs FAL

Call of Duty Black Ops: M14 vs FAL

Autor: maceron4444
Počet zhlédnutí: 142 907

4:04 Siberian Tiger vs Brown Bear !!!!!!!!

Siberian Tiger vs Brown Bear !!!!!!!!

Autor: siberiantiger79
Počet zhlédnutí: 1 320 750

5:15 MicroWave Weapons

MicroWave Weapons

Autor: lindor2323
Počet zhlédnutí: 355 960

0:35 RPG In Slow Motion

RPG In Slow Motion

Autor: DeathCountry
Počet zhlédnutí: 432 930