KNOSSOS

12 685
KNOSSO IRAKLION CRETE www.nikiforakis.com.
Sledované video přidal uživatel: ppolinikis dne 25. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Co dělají policajti, aby jim ve vodě nebylo zima? Nosí dvoje plavky na sobě.

Vrací se pan Kalianko z hospody. S vypětím všech sil se vyvrávorá po schodech, vyloví klíče z kapsy a snaží se trefit do klíčové dírky. Najednou se prudce otevřou dveře, za nimi stojí manželka, v jedné ruce třímá váleček na nudle a druhou zahání dcery do pokoje. Pepa okamžitě začne střízlivět a tak ze sebe vyrazí: „Hele, ta hospoda není zas tak špatná. Tam se člověk i něco dozví!” „Třeba co?” „No, třeba mi chlapi v hospodě řekli, proč máme tolik holek!” „No?” „No víš, ty prášky máš brát TY, ne já!”

Přijde Pepíček ze školy domů a na stole lístek, že má odvést krávu k sousedovic bejkovi. U sousedů je doma jen Evička, tak odvedou krávu k bejkovi, sednou a čekají, až se býk vydovádí. Po chvíli Pepíček obejme Evičku a zeptá se ji: "Že jim to ale jde, viď Evičko?" "No, jde jim to..." "A že jim to jde moc hezky?" "Jo, jde jim to hezky." "A co kdybych to taky zkusil...?" "Zkus, Pepíčku..." "Opravdu můžu, Evičko?" "No, co bys nemohl Pepíčku, vždyť ta kráva je vaše!"

Unavený úředník kráčí z práce. Hrdlo má vyprahlé po celodenní dřině, a tak se rozhodne zajít si za roh na jedno. Vstoupí do hospody, kde ho zarazí pihovaté tváře všech přítomných. Podiví se a zeptá se hostinského, který brunátním hlasem odpoví: „To není, pane, sjezd pihovatejch, to se nám jen nějaké prase právě vysralo do větráku!”

Jak dlouho se předjíždějí dvě blondýnky, které úzkostlivě dodržují povolenou rychlost? Dokud to jedna nenapere do protijedoucího vozu nebo nevylétne v zatáčce ze silnice.