KNOSSOS

12 812
KNOSSO IRAKLION CRETE www.nikiforakis.com.
Sledované video přidal uživatel: ppolinikis dne 25. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Tatínku, chci, aby slůňátka běžela..." - žadoní děvčátko. "Už to nejde, slůňátka jsou moc unavena." - odpovídá otec, plukovník. "Ale tati, aspoň chvilku..." "Vždyť říkám, že jsou unavena, už nemohou běžet." "Tatínku, alespoň takhle malinkou chvilinku..." "No tak dobře." Plukovník se vykloní z auta a volá dozadu: "Roto, na můj povel, masky nasadit, poklusem v klus!"

Přijde policajt do obchodu a ptá se: Co to je za váleček? To je termoska. Termoska?? A k čemu je dobrá? No telpý v ní zůstane teplý a studený, studený. To je dobrý, to si koupim. Přenese si to do práce a kolega se ptá co je to za váleček. No termoska. A k čemu je to dobrý? Studený v ní zůstane studený a teplý zůstane teplý. To je dobrý. Co v tom máš? Půl litru kafe a dva nanuky.

„Mně už z toho učení praskne hlava,” běduje školák František. „Tak to abych si připravila smetáček s lopatkou,” poznamená jeho starší sestra. „Na co?” diví se kluk. „Až se ti z ní začnou sypat piliny!”

V pátém patře paneláku hoří. Přiřítí se dobrovolný požárnický sbor, vytáhnou žebřík a první požárník s hadicí po něm vyběhne nahoru k oknu, kde hoří, podívá se do něj a... začne se strašně smát, spadne ze žebříku a zabije se. Náčelník okamžitě pošle nahoru dalšího muže, ten se podívá do okna, začne se strašně smát, spadne a zabije se. Další vyběhne a zase. A další... Když zbyde už jen náčelník, polkne, popadne hadici, vyšplhá k oknu, podívá se do něj, začne se šíleně chechtat, spadne a pádem na mrtvá těla svých předchůdců se vážně zraní. Je okamžitě odvezen do nemocnice, uložen na jednotku intenzivní péče a tým doktorů se ho snaží zachránit. Nakonec se jim to podaří a zraněný je mimo nebezpečí. Vzápětí ho navštíví kriminální policie: „Potřebovali bychom se vás na něco zeptat. U toho domu došlo k hromadnému úmrtí několika lidí, mohl byste nám říci, co jste v tom okně viděl?” Zraněný požárník se na ně podívá, začne se strašně chechtat a umře.

Lord Cecil se vrací z daleké cesty. Vstoupí do pokoje a začne hledat břitvu. Lady se rozpačitě ptá: „Co zamýšlíte dělat s tou břitvou?” „Jestli v těch botech za závěsem nejsou nohy, budu se holit.”

Podobná YouTube videa

1:19 Q & A

Q & A

Autor: ok1wwapowrot
Počet zhlédnutí: 182

3:26 TeleT Tubbies

TeleT Tubbies

Autor: henypeny1
Počet zhlédnutí: 23 327

5:32 Beatriz de Dia - "Ab joi et ab joven m´apais"

Beatriz de Dia - "Ab joi et ab joven m´apais"

Autor: revistamododeusar
Počet zhlédnutí: 17 033

8:30 Kurs C++ 1: Typy danych i składnia

Kurs C++ 1: Typy danych i składnia

Autor: mindcontroldx
Počet zhlédnutí: 3 857