Knossos Crete - The palace of Knossos - ancient

13 104
Knossos nearby Heraklion Crete, the great ancient Minoan palace was built gradually between 1700 and 1400 BC, with periodic rebuildings after destruction. Go...
Sledované video přidal uživatel: loraraan dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap domů a ženská se válí s nějakým otrapou v posteli, chytne otrapu za krk s úmýslem ho vyhodit, ale ouha ukáže se že je to býválý mistr v karate a tudíž chlapa pořádnš zmlátí. Potom nakreslí kruh a řekne: "Tady budeš v tom kruhu stát a nehneš se ani o centimetr!!!" Jde se zase milovat, a najednou slyší výbuch smíchu, ptá se :"Co tam děláš?!!" Chlap :"Nic nic" Zase výbuch smíchu. Dotaz:"Co tam zase chlape děláš už toho mám dost" Chlap: "Zatímco ty mi miluješ ženu, já už jsem Ti dvakrát zdrhnul z toho kruhu.."

Jedou dva kluci na motorce se sajdkárou a po chvilce jízdy je jednomu hrozná zima, tak mu ten druhej poradí, aby si dal bundu zapínáním dozadu, že mu tam nebude foukat. On to udělá a spokojeně jedou dál. V tom se tomu na motorce zdá, že je nějak lehkej a zjistí, že ztratil spolujezdce. Vrátí se o pár kilometrů zpátky a tam leží kamarád obklopený davem čumilů. Motorkář osloví člověka, který byl u toho a ten mu říká: Když jsme ho našli, byl ještě živej, ale to otočení hlavy zpátky nepřežil.

„Víš, že si Mojše bere vdovu po Khonovi?” „Fuj - to bych nechtěl, být druhým mužem vdovy.” „A co? Myslíš, že by bylo lepší být jejím prvním mužem?”

Přijde pán do hospody a povídá: -Helejďte se, já vám řeknu senzační vtip o policajtech. V rohu se zvedne chlap a povídá: -Pane, upozorňuji vás, že já jsem policista!- Pán na to: -Tak dobře, já to řeknu pomalu a dvakrát-.

Jednoho dne si takhle guvernér státu Florida jede podél řeky a uvidí dva bělochy, jak za sebou na člunu táhnou černocha na jakýchsi lyžích. Zastaví auto a signalizuje, aby zastavil. Když loďka přirazí ke břehu, začne hochům vykládat, jak je podle něho skvělé, že se černí a bílí učí spolu tak dobře vycházet. Když odjede, hoši s člunem odstartují a jeden druhému povídá: „Guvernér je určitě prima chlap, ale o lovu na aligátory nemá ani páru.“

Podobná YouTube videa

0:24 Amesbury-Salisbury Waterway

Amesbury-Salisbury Waterway

Autor: MzHellfyre
Počet zhlédnutí: 327

2:10 - Lokomotiva 749 218 - 4

- Lokomotiva 749 218 - 4

Autor: Ricardo363
Počet zhlédnutí: 25 333

0:56 ZSSK 363 v Hidasnemeti

ZSSK 363 v Hidasnemeti

Autor: pegas752
Počet zhlédnutí: 7 795

2:33 Regionovou...

Regionovou...

Autor: SmrcekJena
Počet zhlédnutí: 2 792

2:02 Regionova v Decine

Regionova v Decine

Autor: wxdf
Počet zhlédnutí: 2 410

6:14 Hrabovka

Hrabovka

Autor: radawimmer
Počet zhlédnutí: 8 491