Ritual and Worship at Knossos (Minoan Bronze Age)

13 751
This movie presents scenes of worship at Knossos and other sacred sites of the Minoan Bronze Age with the following themes: 1. Shrines, 2. Priestesses wieldi...
Sledované video přidal uživatel: ladyofthelabyrinth dne 25. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde cikán do obchodu, položí na pult kelímek od jogurtu a vzteká se: „Co to tady prodáváte za jogurty, vy rasisti?! Co to má znamenat, že ten jogurt obsahuje cukr, borůvky a Roma?!”

Na diskotéce je móc pěkná holka a jeden kluk se rozhodne, že ji sbalí. Nenápadně k ní přitančí a snaží se ji ohromit svými tanečními kreacemi, ale holka na něho totálně sere. Najednou si navíc všimne, že ta holka někam odchází, pozoruje ji a zjistí, že šla na záchod. Čeká teda před záchodem a přemýšlí, co jí řekne, až vyjde ven, nějakou tu větu, kterou by jí sbalil a totálně okouzlil. Holka najednou vychází ze záchodu a on jí říká: „Čau, tak co, sralas?

„Nic na mě nemáte!” vysmívá se vyšetřujícím policistům hlavní podezřelý. Jeden z policajtů povídá: „Ale já jsem si na vás ani nic nedával...”

Prijde Hitler do kostela, poklekne k ukrizovanemu Jezisi a zacne: H: "O dekuji Ti, ze jsi mi dal Rakousko." J: "Mas stesti." H: "O dekuji Ti Pane, ze jsi mi dal Cechy." J: "Mas stesti." Hitler se podiví, ale pokracuje: H: "O dekuji Ti, ze jsi mi dal Francii." J: "Mas stesti," zni znovu odpoved Jezise. Hitlerovi to jiz neda a tak se zepta: H: "Proc mi stale rikas, ze mam stesti?" J: "Protoze kdybych nemel pribite nohy, tak Ti nakopu zadek..."

Kdo nejvíce potřebuje mobil? Bezdomovci, jsou totiž nejméně doma.

Podobná YouTube videa

15:02 Chapter 04 - The Turn of the Screw by Henry James

Chapter 04 - The Turn of the Screw by Henry James

Autor: CCProse
Počet zhlédnutí: 712