Knossos

14 762
A video segment, sans narration, so you can hear the underscore. This is the famous palace on the island of Crete - home to the Minoans. Good king Minos live...
Sledované video přidal uživatel: amenhotepthree dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Bouchl jsem,” říká pan Bobek sousedovi a ukazuje na nabourané auto. „Těžko,” pochybuje soused. „Kdyby došlo k výbuchu, to auto by vypadalo úplně jinak!”

„Mám velké trápení se ženou. Denně chodí spát až kolem třetí ráno.” „A co do té doby dělá?” „Čeká, až se vrátím z hospody!”

„Pepíčku, jak je možné, že máš v písemce stejný počet chyb jako tvůj soused?” „To je, prosím, jasné - oba máme stejnou paní učitelku!”

Přiběhne pan Novák so hospody a povídá hospodskému: "Honem, honem, dejte mi dvě deci rumu! Stará mi peče dort na narozeniny a zapomněla ho koupit." "Dvě deci? Tak dvě..." odpoví hospodský, "a přinesl jsis na to něco?" "Ne, na to jsem zapoměla... tak mi ho dejte do sklenky, já ho vypiju hned tady."

Jeden starší profesor začínal svou každou přednášku přisprostlým vtipem. Po jednom obzvláště nechutném se dívky domluvily, že opustí sál, jestli se to ještě jednou stane. K profesorovi se to doneslo a příští přednášku tedy začal: „Dobrý den, studenti. Jestlipak už jste slyšeli, že v Indii mají nedostatek prostitutek?“ Po těchto slovech se všechny dívky pohoršeně zvedly a mířily ke dveřím. „Kam ten spěch, dámy,“ zavolal za nimi profesor. „Loď odplouvá až zítra.“

Podobná YouTube videa

4:47 dinopark Doubrava

dinopark Doubrava

Autor: jouza100
Počet zhlédnutí: 619

0:59 Dinopark Ostrava - Doubrava

Dinopark Ostrava - Doubrava

Autor: basty78
Počet zhlédnutí: 915

0:51 Dinopark Ostrava - Doubrava

Dinopark Ostrava - Doubrava

Autor: basty78
Počet zhlédnutí: 749

7:21 Doubrava zipliners part 1

Doubrava zipliners part 1

Autor: 2000bigbee
Počet zhlédnutí: 215

0:43 Dinopark Ostrava - Doubrava

Dinopark Ostrava - Doubrava

Autor: basty78
Počet zhlédnutí: 641

6:17 SONE 2011

SONE 2011

Autor: alfahokejbal
Počet zhlédnutí: 366