Knossos

14 618
A video segment, sans narration, so you can hear the underscore. This is the famous palace on the island of Crete - home to the Minoans. Good king Minos live...
Sledované video přidal uživatel: amenhotepthree dne 25. 04. 2013

Kategorie: Cestování > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

"Obžalovaný, jak jste mohl svou ženu, matku dvou dětí, tak bezohledně zadusit polštářem?"Jak bezohledně? Nechtěl jsem vzbudit děti.

Unavený úředník kráčí z práce. Hrdlo má vyprahlé po celodenní dřině, a tak se rozhodne zajít si za roh na jedno. Vstoupí do hospody, kde ho zarazí pihovaté tváře všech přítomných. Podiví se a zeptá se hostinského, který brunátním hlasem odpoví: „To není, pane, sjezd pihovatejch, to se nám jen nějaké prase právě vysralo do větráku!”

Tančí voják se Slovenkou a ptá se: „Vy jste prdla?” „Ne, to čižma vrzla!”

Kongres stavbařů. Francouz se chlubí: "U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky." Ital na to: "Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily." Čech se nedá: "U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný."

Manželé spí spolu v kajutě, na podlaze už je dobrých třicet centimetrů vody, loď se kolébá ze strany na stranu. Manželka uraženě povídá: „A abys věděl, já to okno nezavřu! Ty sis ho otevřel, tak si ho i zavři!“

Podobná YouTube videa

1:08 Thailand money!

Thailand money!

Autor: therealricotv
Počet zhlédnutí: 506

0:42 Thailand Travel Tips: Money Belt

Thailand Travel Tips: Money Belt

Autor: 8daysDOTca
Počet zhlédnutí: 1 667

6:39 Learn Thai Lesson 5 - Money 1-4

Learn Thai Lesson 5 - Money 1-4

Autor: MrAsia2007
Počet zhlédnutí: 11 096

5:27 อิสระเมืองสเร็น V.3

อิสระเมืองสเร็น V.3

Autor: 51125180139
Počet zhlédnutí: 1 787