Transgendered High Priestess of Knossos Restores Eden Goddess Power Returning For The Sins of Man Who Sacrificed The Chi

18 323
Sledované video přidal uživatel: candydarlingstavroul dne 25. 04. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Dva blázni se dívají z okna a jeden náhle vykřikne: „Podívej, Elvis Presley!” „Kde?” diví se kamarád. „Támhle, ta třetí hvězda napravo od Měsíce!”

Na skalnatém ostrově se zachránila mladá žena. Pobyla si tam chudinka sama hodně dlouhé týdny a měsíce, až jednou, když pohlédla na moře, spatřila, jak k ostrůvku plave nový trosečník. „No nazdar!” řekla si ta hezká trosečnice. „To mám pěkné vyhlídky! Celý zbytek života strávit jen s jedním mužským!”

Jede takhle kněz ve vlaku a všimne si, že vedle něho sedí rabín: „Rabi, je to pravda, že vám vaše víra zakazuje jíst vepřové?” „Ano, otče, je to pravda.” „A jen tak čistě mezi námi, už jste to někdy porušil?” „Musím se přiznat, že jsem jednou okusil slaninku.” Jedou chvíli mlčky dál a pak se zeptá rabín kněze: „A je pravda, že vy duchovní máte ve vaší víře zapovězeno poznat ženu?” „Ano, to je pravda.” „A upřímnost za upřímnost: Už jste to někdy porušil?” „Jak stojí Bůh nade mnou, přísahám, že ještě nikdy jsem takto nezhřešil.” „No vidíte, to je mnohem lepší než slaninka.”

„Kolik váží mol?” „Jeden mol.”

Plavčík vytáhne poloutopenou blondýnku a když procitne, spustí na ni: „Huso pitomá, proč lezete do bazénu, když neumíte plavat?!” „Ale já měla na nohou lodičky,” brání se neplavkyně.

Podobná YouTube videa

0:26 Občanský průkaz Daněk

Občanský průkaz Daněk

Autor: sahulik
Počet zhlédnutí: 28 819