The Ancient Island of Crete - Knossos

34 752
Crete (Greek: Κρήτη, transliteration: Krētē, modern transliteration Kriti) is the largest of the Greek islands and the fifth largest island in the Mediterran...
Sledované video přidal uživatel: MyPlanett dne 25. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ptá se ve škole učitelka, kdo unese kolik melounů. Hlásí se pár dětí, mezi nimy i Pepíček, ale toho učitelka nevyvolá, protože to je známý sprosťák. „Tak třeba ty, Mařenko.” „Já unesu jeden.” „A jak to uděláš?” „Dám si ho pod rameno.” „Unese někdo víc než jeden meloun?” Pořád se hlásí Pepíček a pár dalších. „Tak třeba ty, Kačenko.” „Já unesu dva. Jeden si dám pod levé a jeden pod pravé rameno.” „Unese někdo víc než dva melouny?” Už se hlásí jen Franta a Pepíček, a tak učitelka vyvolá Frantu. „Tak co, Franto, kolik uneseš melounů?” „Tři.” „A jak?” „Jeden si dám pod pravé rameno, jeden pod levé a třetí si napíchnu na ptáka...” Učitelka se rozčiluje, že je i Franta tak sprostý a ptá se, jestli někdo unese víc než tři melouny. Už se hlásí jenom Pepíček, a tak ho učitelka vyvolá. „Tak kolik jich, Pepíčku, pobereš?” „Pět.” „Marjá panno, jak to uděláš?” „Jeden si dám pod pravé rameno, jeden pod levé rameno a na ptáka si napíchnu Frantu, kterej pobere tři...”

Na operačním sále: „Tak, jak to budete chtít?” „Vy myslíte operaci, pane doktore?” „Ne, rakev.”

25 znaků dospělosti: 1. Za oknem máš několik květináčů s kytkama a přitom se žádná z nich nedá kouřit. 2. Sex v úzké posteli pro jednoho už nepřichází v úvahu. 3. V ledničce máš víc jídla než piva. 4. Šest hodin ráno už není doba na chození do postele, ale naopak na vstávání. 5. Tvoji oblíbenou písničku už hrají jen ve výtahu. 6. V televizi sleduješ hlavně předpovědi počasí. 7. Tví kamarádi se už žení a rozvádějí, místo aby si někoho narazili anebo ho nechali plavat. 8. Tvoje dovolená se smrskla ze sto třiceti dní na čtrnáct. 9. Nevystačíš už s džínama a svetrem, když se chceš ohodit. 10. Jsi to ty, kdo volá policii, protože ti zatraceni spratci odvedle odmítají ztlumit stereo. 11. Starší příbuzní už vykládají v tvé přítomnosti sprosté vtipy. 12. Nevíš, v kolik zavírá Kenvelo. 13. Platíš míň za pojištění auta, zato na půjčku na auto splácíš víc. 14. Když spíš na gauči, jsi ráno celý rozlámaný. 15. Svého psa krmíš podle zásad zdravé výživy a ne zbytky od McDonalda. 16. Odpoledne si už nedáváš šlofíka. 17. Večeře a potom kino už pro tebe nejsou začátek rande, ale celé rande. 18. Půlka smaženého kuřete ve tři ráno ti neuklidní žaludek, ale naopak vyvolá žlučníkový záchvat. 19. Do drogerie už nechodíš pro kondomy a testy na těhotenství, ale pro prášky na bolení hlavy a anacid na žaludek. 20. Flaška vína za tři pětky už nepatří mezi fajnový pití. 21. Snídáš ráno. 22. Místo "Už nikdy nebudu tak strašně moc pít," říkáš "Už nemůžu pít jako dřív". 23. Devadesát procent času, který strávíš u počítače, je skutečná práce. 24. Nepiješ doma ještě před odchodem do hospody jen proto, abys ušetřil. 25. Se zakaboněnou tváří čteš celý seznam a marně hledáš jediný bod, který se na tebe nevztahuje.

"Pane Nováku, proč se chcete s manželkou rozvést?" ptá se soudce. "Ehm, no... protože mi sexuálně nevyhovuje." "To je ale blbec," ozve se z nabitého sálu, "všem vyhovuje, jenom jemu ne!"

Když je těhotná a čeká syna.

Podobná YouTube videa

4:55 Psilocybin Mushroom Trip

Psilocybin Mushroom Trip

Autor: NeuroSoup
Počet zhlédnutí: 168 009

1:51 NeuroSoup's Trip School

NeuroSoup's Trip School

Autor: NeuroSoup
Počet zhlédnutí: 24 482

4:50 5 Reasons to Use Hallucinogens

5 Reasons to Use Hallucinogens

Autor: NeuroSoup
Počet zhlédnutí: 45 132

3:56 Mephedrone

Mephedrone

Autor: NeuroSoup
Počet zhlédnutí: 113 203

4:58 Ron "Typewriter" Mingo, World's Fastest Typist

Ron "Typewriter" Mingo, World's Fastest Typist

Autor: ToddMingo
Počet zhlédnutí: 13 409

5:26 Ron "Typewriter" Mingo - Real People

Ron "Typewriter" Mingo - Real People

Autor: ToddMingo
Počet zhlédnutí: 188 871