Mistress X, Transvestite Dominatrix, The Goddess Restored To Holy Ground at Knossos

53 109
Mistress X, Transvestite Dominatrix, as the High Priestess of Knossos Relates the Story of Minoan Crete The capture and enslavement of the Goddess by the Myc...
Sledované video přidal uživatel: candydarlingstavroul dne 25. 04. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Průvodce v podzemních jeskyních: „Na tomto místě zemřelo již 28... 29... 30 lidí!”

Stupně teploty: +18°C Obyvatelé Havaje si berou na noc dvě přikrývky. +10°C Obyvatelé helsinských činžáků vypínají topení. Rusové pěstují kytičky. +2°C Italská auta nejdou nastartovat. 0°C Destilovaná voda zamrzá. -1°C Dech se stává viditelným. Rusové jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo. -4°C Pes se ti snaží nacpat do postele. -8°C Bezdomovci vlézají na noc do krabic. -10°C Francouzská auta přestávají startovat. -12°C Politikové začínají mluvit o bezdomovcích. -15°C Americká auta nejdou nastartovat. -18°C Helsinští nájemníci zapínají topení. Obyvatelé Havaje už zmrzli. -20°C Dech se stává slyšitelným. -21°C Pokud vůbec dostaneš psa na vyčůrání ven, musíš ho potom ukopnout. -22°C Bezdomovci si berou dvě krabice přes sebe. -24°C Německá auta nejdou nastartovat. -27°C Pes ti zkouší vlézt pod pyžamo. -29°C Švédské automobily přestávají startovat. -32°C Bezdomovci zmrzli a jsou v krabicích stohováni za městem. -33°C Žádné normální, ani ruské auto už nejde nastartovat. -38°C Rusové si zapínají vrchní knoflíky u košile. -43°C Ruská auta nestartují už ani na vodku. -50°C Auto se ti snaží nacpat do postele. -60°C Obyvatelé Helsinek zmrzli. Tuleni opouštějí Grónsko a stěhují se na jih. -70°C Zamrzlo peklo. Univerzita v Kuzněcku organizuje přespolní orientační závod na zahřátí. -75°C Santa Klaus opouští polární kruh. -120°C Alkohol zmrzl. Rusové jsou nasraní. -268°C Hélium zkapalnělo. -273,15°C Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních částic. Rus, žužlaje zmrzlou vodku, připouští, že je pořádná kosa.

V lázních: „Po té nehodě mi museli amputovat končetinu...” „Prosím tě, ty z toho naděláš - vždyť to ani není poznat. Jakou končetinu ti vlastně amputovali?” „No právě, v tom je ta tragédie - ani horní, ani dolní... Přišel jsem o přirození!”

"Kontrola jízdenek!" pravil nenápadně oblečený muž v tramvaji.Kontroloval cestovní doklady, až přišel k panu Drastíkovi a řekl:"Pane, vaše jízdenka je neplatná!" "Vy jste ňákej divnej," začal se zlobit pan Drastík, "deset let na ni jezdím a najednou je neplatná."

Víte, že všichni lidé se dělí na dvě skupiny? První, to jsou ti, co ve vaně onanují a druhá skupina je ta, co ve vaně zpívají. Víte, co si zpívají? Nevíte? Tak to patříte do té první skupiny.

Podobná YouTube videa

2:55 HD Dream World Gold Coast Tower of Terror 2

HD Dream World Gold Coast Tower of Terror 2

Autor: emd645e3c
Počet zhlédnutí: 80 483

1:15 Giant Drop POV Dreamworld Gold Coast

Giant Drop POV Dreamworld Gold Coast

Autor: bendsherlock
Počet zhlédnutí: 10 374

0:29 Dreamworld Tower of Terror 2 Ride Cam

Dreamworld Tower of Terror 2 Ride Cam

Autor: yipikiaydm
Počet zhlédnutí: 44 937

1:16 Lego Star Wars - Episode V - Cloud City Trap

Lego Star Wars - Episode V - Cloud City Trap

Autor: NextGenWalkthroughs
Počet zhlédnutí: 60 963