Mistress X, Transvestite Dominatrix, The Goddess Restored To Holy Ground at Knossos

53 110
Mistress X, Transvestite Dominatrix, as the High Priestess of Knossos Relates the Story of Minoan Crete The capture and enslavement of the Goddess by the Myc...
Sledované video přidal uživatel: candydarlingstavroul dne 25. 04. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Po důkladné prohlídce pravil gynekolog: „Tak, milá paní, až se dnes vrátí váš pan manžel domů...” „Ale já nejsem vdaná,” přeruší ho pacientka. Doktor se opraví: „No, tak až se setkáte s vaším snoubencem...” „Já nejsem ani zasnoubená,” namítne dáma. „Tak tedy řekněte svému příteli, že...” pokračuje doktor. Žena mu zase skočí do řeči: „Nemám a nikdy jsem neměla žádného přítele.” Lékař se zamyslí, poodejde k oknu a dlouho se mlčky dívá ven. „Pane doktore, proč vyhlížíte tak dlouho z okna?” neudrží paní svou zvědavost. „Protože naposledy, když se stalo něco podobného, vyšla hvězda na východě!”

Umírá manželka. „Pepo, co mám dělat?” „Hlavně se na to umírání soustřeď, ať to máš za sebou!”

Pepíček přijde domů ze školy a brečí, že dostal pětku ze zeměpisu. Tatínek se ho ptá: „Pepíčku, a za co jsi tu pětku dostal?” „Nevěděl jsem, kde je Vietnam.” Tatínek na to: „To přece nemůže být daleko, jeden Vietnamec jezdí k nám do práce na kole!”

Jde policajt po ulici a u každého domu na něj cení zuby a výstražně štěká nějaký pes. Jeden štěkající hafan, u vedlejšího domu druhý, pak třetí, čtvrtý... Asi u devátého domu je najednou ticho. Policista si libuje: „Hodnej pejsek, hodnej.” Z křoví opodál se náhle vynoří majitel domu a upozorňuje ho: „To není pejsek, to je kočička!”

„Ty na mě budeš řvát, ty mně budeš něco vyčítat?!” zlobí se na ženu pan Vaněk. „Když si vzpomenu, jak jsem k tobě vždy shovívavý...” „A kdy třeba, hm?” ozve se naprdlá ženuška. „Třeba když přijdu občas domů s rtěnkou na obličeji, uděláš z toho vždycky takový cirkus, zatímco ty ji tam máš pořád a ani neceknu!”

Podobná YouTube videa

1:41 Fallout 2 enclave soldier

Fallout 2 enclave soldier

Autor: lolrsn12
Počet zhlédnutí: 257 132

0:10 Chuck Norris a T-Mobile: Cibule

Chuck Norris a T-Mobile: Cibule

Autor: tmobilecz
Počet zhlédnutí: 152 287

1:16 holky se perou

holky se perou

Autor: MrJony4586
Počet zhlédnutí: 11 515

0:30 Necekane

Necekane

Autor: 69gabriella69
Počet zhlédnutí: 101 257

1:30 Iva Vavřínová a Lucka Šilhánová - líbačka!

Iva Vavřínová a Lucka Šilhánová - líbačka!

Autor: Evropa2
Počet zhlédnutí: 4 938

1:55 Hanny vS Terra

Hanny vS Terra

Autor: Mojtkova1
Počet zhlédnutí: 146 561