Chotěboř 2012 team děti TŠ Mědílkovi

588
Sledované video přidal uživatel: iUY9CJtQMrgsXIE1o3KWDQ dne 24. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Víte, proč Američané shodili atomovou bombu na Hirošimu? Byla tam zrovna na dovolené Trumanova tchyně.

Od lékaře příjde muž s diagnózou hemoroidy. - "Stará, máš mě masírovat. Počkej, jak to ten doktor dělal? Levou rukou mě chytil za levé rameno. Pravou rukou mě chytil za pravé rameno .... Do prdele, čím mě to ten doktor masíroval?!"

Bůh stvoří zemi, na ní různé národy a mezi nimy i Švýcary. Přijde Bůh do Švýcarska a ptá se Švýcara: „Líbí se ti země, kterou jsem ti stvořil?” A Švýcar se svým stále zachmuřeným ksichtem říká: „Nééé!” Tak se ho Bůh ptá, co by ještě chtěl. Švýcar řekne: „Chtěl bych vysoké a stále zasněžené hory.” A Bůh mu stvoří Alpy. Pak se ptá: „Teď už se ti tady líbí?” A Švýcar opět nevrle odpovídá: „Nééé!” Tak se ho Bůh ptá: „A co bys ještě chtěl?” Švýcar říká: „Já bych jestě chtěl, aby mezi horama byla nádherná jezera.” Tak Bůh stvoří v Alpách nádherná jezera s křišťálovou vodou a ptá se: „Tak, teď už se ti tady líbí?” A Švýcar opět dí: „Nééé!” Bůh se ptá: „Tak co bys ještě chtěl?” A Švýcar říká, že by chtěl krásné zelené louky plné krav. Tak Bůh stvoří krásné zelené louky a na nich se pasou spousty nádherných krav a zeptá se Švýcara: „Už ti to konečně stačí?” Švýcar odpoví: „No jóó!” Tak si Bůh, celý vyčerpaný tím tvořením, sedne na louku a říká Švýcarovi: „Jsem nějak unaven, nadoj mi sklenici mléka!” Tak mu Švýcar nadojí sklenici mléka, Bůh se napije, osvěží se a odchází. Švýcar se za ním rozběhne a křičí: „Moment, počkat!” Bůh se otočí a zeptá se Švýcara: „Tak co bys ještě chtěl?” A Švýcar odpoví: „No přeci frank za to mléko!”

Co je to: Je to dlouhé, bílé a na konci je hovno? Výplatní páska.

Dívají se manželé doma na televizi, když se tam ve zprávách mihne jim známý místní politik. Manžel se na něho zadívá a pronese: „Vypadá jako dobrosrdečné prasátko, a zatím je to pěkná svině.”

Podobná YouTube videa

8:42 Eva Hassmann - at Harald Schmidt Show 2000

Eva Hassmann - at Harald Schmidt Show 2000

Autor: loop1002
Počet zhlédnutí: 20 812

2:07 LAREDO 2005

LAREDO 2005

Autor: hassmann
Počet zhlédnutí: 1 280