Vánoční cena TŠ Mědílkovi a statutárního města Zlín 17. 12. 2011 Gábina a Lukáš

880
Vánoční cena TŠ Mědílkovi a statutárního města Zlín 17. 12. 2011 Gábina a Lukáš.
Sledované video přidal uživatel: sharkone71 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek k sousedovi: „Musím se ti přiznat, tvá žena tě podvádí se mnou.” „To je ale lhářka, tvrdila mi, že její milenec je hezký a chytrý!”

Udělejte to blbům vzdorné a zítra někdo vymyslí ještě většího blba.

Dva pochůzkáři jdou kolem obchodu s nábytkem, který zrovna vykrádají nějací Ukrajinci. Jeden Ukrajinec - nesoucí stůl - se policistům připlete do cesty. „Podívej, stěhovák!” upozorňuje první polda svého kolegu. Druhý si zloděje pečlivě prohlédne, pak se podívá na stůl v jeho rukách a namítne: „Kdepak stěhovák, to bude nějakej spisovatel, kterej zrovna jede na dovolenou.”

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakira Suzukiho z Japonska. Hodina začíná a učitelka prohlásí: „Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky. Kdo řekl: Dejte mi svobodu, nebo mě zabte?” Ve třídě hrobové ticho, jen Suzuki zvedne ruku: „Patrick Henry, 1775, Filadelfie.” „Výborně, Suzuki. A kdo řekl: Stát je národ a národ nesmí zhynout?” Suzuki se postaví: „Abraham Lincoln, 1863, Washington.” Učitelka se podívá na žáky a pokárá je: „Stydím se za vás. Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!” Zezadu se ozve tichý hlas: „Polib mi, zasranej Japončíku!” „Kdo to řekl?” zvolá učitelka. Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: „Generál McArthur, 1942, Guadalcanal, a Lee Iacocca, 1982, při valné hromadě firmy Chrysler.” Třída ztichne, jen zezadu se ozve: „Je mi z toho na blití!” Učitelka křičí: „Kdo to byl?!” Suzuki okamžitě odpovídá: „George Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, 1991, Tokio.” Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: „Vyhul mi!” Učitelka hystericky: „A dost! Kdo to byl teď?!” Suzuki bez mrknutí oka: „Bill Clinton Monice Levinské, Oválná pracovna Bílého domu, Washington, 1997.” Další ze studentů se postaví a zařve: „Suzuki je hromada sraček!” A Suzuki opět klidně: „Valentino Rossi, 2002, Velká cena motocyklů, Brazílie.” Třída zcela propadne hysterii, učitelka upadá do bezvědomí. Otevřou se dveře a vejde ředitel: „Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!” Suzuki: „Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, 2003, Praha.”

Ptá se pocestný babičky: "Nač máte tu pistoli?" - "To kvůli znásilnění!" - "Ale já vás nechci znásilnit!" - "Ale budeš muset!"

Podobná YouTube videa

2:46 Волт Ластер

Волт Ластер

Autor: DC22489
Počet zhlédnutí: 4 211

3:54 The Vexos Group

The Vexos Group

Autor: bakuganbattledude
Počet zhlédnutí: 103 109

1:58 Гас и Волт - Песня Гаса

Гас и Волт - Песня Гаса

Autor: DC22489
Počet zhlédnutí: 15 065

4:34 Ultra Dragonoid and Coin Scorpion Deka Bakugan Review

Ultra Dragonoid and Coin Scorpion Deka Bakugan Review

Autor: Zizzac08
Počet zhlédnutí: 367 171