Mažoretky Mědílkovi Zlín - Podiová formace MČR 2012 Poděbrady

1 495
Sledované video přidal uživatel: fifulinka20 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pepíček sedí na pračce a neustále si přejíždí mokrou houbičkou po rozkroku a hadříkem se tam utírá. „Co to vyvádíš?” diví se matka. Pepíček povídá: „Paní učitelka nám o angličtině neustále vtloukala do hlavy: čistit, leštit - clean (klín)...”

Leoš Mareš si pořídí nové Ferrari, po několika kilometrech nezvládne zatáčku a auto je v čudu. Rozčílený moderátor obchází kolem, lomí rukama a úpí. Jde kolem černoch a při pohledu na něj kroutí hlavou: „No ne, ještě nikdy jsem neslyšel bělocha tak procítěně zpívat blues!”

Jde kluk po břehu řeky a vidí zlatou rybu, jak se plácá v bahně. „Hoď mně zpátky do vody, splním ti tři přání...” Hodí ji do vody, rybka připlave ke břehu a ptá se ho: „Co by sis přál?” „Vodpluj!” Rybka se vzdálí, doplave zpět, znova se ho ptá, co by si přál. „Nevotravuj!” „Už jsi promrhal dvě přání, máš ještě jedno, dobře si to...” „Zdechni!”

Nový příslušník paradesantní jednotky se chystá ke svému prvnímu seskoku. Pečlivě si projde své poznámky ze školení: 1) vyskočit z letadla 2) počítat do 20 a zatáhnout za levou šňůrku 3) neotevře-li se padák, zatáhnout za pravou šňůrku 4) pokud se stále neotevře padák, zatáhnout za obě šňůrky najednou 5) po doskoku vyhledat transportér a hlásit se veliteli Voják vyskočí, počítá, zatáhne za levou šňůrku - a nic. Po chvíli zatáhne za pravou, stejný výsledek. Znejistí, zatáhne za obě a pořád nic. Rozezlený voják se podívá do příručky a zařve: "Jestli tam dole nebude čekat ten transportér, tak mě teda pěkně naštvou!"

Povídá jeden všetečka po pražské Perlovce pulzující erosence: "Slečno stáhněte si tu minisukni níž, je vám vidět na hrací pole!"

Podobná YouTube videa

14:51 The Great Locomotive Chase.

The Great Locomotive Chase.

Autor: CINEFERROCARRIL
Počet zhlédnutí: 477

0:47 The Ferrill Five as seen on TLC - 2007

The Ferrill Five as seen on TLC - 2007

Autor: dawnbergeron
Počet zhlédnutí: 2 905

4:34 Two Terrific Years with our Triplets

Two Terrific Years with our Triplets

Autor: angusandthetriplets
Počet zhlédnutí: 223 334

0:18 2007-08-25 My Pregnant sisters belly laughing

2007-08-25 My Pregnant sisters belly laughing

Autor: Trollet73
Počet zhlédnutí: 484 813

8:58 Quintuplets One Year Slideshow

Quintuplets One Year Slideshow

Autor: billrphillips
Počet zhlédnutí: 38 305

6:44 The First Year With Quadruplets

The First Year With Quadruplets

Autor: quadcupcakemomma
Počet zhlédnutí: 6 502