Mažoretky Mědílkovi Zlín - Podiová formace MČR 2012 Poděbrady

1 519
Sledované video přidal uživatel: fifulinka20 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Američan, Francúz a Rus sa bavia o manželkách. Američan hovorí:"Tá moja je ako kólia, prítulná, poslušná, proste ako kólia." Francúz hovorí:Tá moja je ako chrt, vysoká štíhla, energická, proste ako chrt." A Rus si povzdychne:"Da, da, maja tóže sabaka, no neznaju kakoj sort."

Tří si povídají, co udělají s vánočními odměnami. První říká: Pracuji v Německé bance, z vánočních odměn si koupím auto a za zbytek pojedu na dovolenou. Druhý povídá: Pracuji v Daimler Chrysler, za vánoční odměny si nechám vybudovat bazén a za zbytek pojedu na cestu kolem světa. Třetí povídá: Já pracuji ve Siemensu a za vánoční odměny si koupím svetr. .... ostatní se ho ptají: A co zbytek? Třetí odpoví: "Zbytek mi k tomu přidají rodiče..."

Říká lékař pacientce: „Musím vám říci pravdu, bohužel, váš manžel má před sebou už jen několik dní!” „Nevadí, pane doktore. Když jsem to s ním vydržela tolik let, tak to těch pár dní už nějak doklepu!”

Vedoucí zjistí, že cikáni jen kouří a nic nedělají, tak povolí kouření jen o přestávce. Hned druhý den za ním přijde Dežo a hovoří za všechny: „Pán vedoucí, a co budeme dělat mimo přestávku, když nesmíme kouřit?”

Rok 836: V indickém Dekánu se bojuje o moc (bohužel se nedochovalo, o co tak důležitého šlo).

Podobná YouTube videa

1:16 Masinky

Masinky

Autor: holynasek
Počet zhlédnutí: 2 619

0:24 Masinky Tomas

Masinky Tomas

Autor: factoringcs
Počet zhlédnutí: 2 106

1:14 Lukas Polasek - masinky

Lukas Polasek - masinky

Autor: luboslavpolasek
Počet zhlédnutí: 995

1:31 P1000802.MOV

P1000802.MOV

Autor: hamak01
Počet zhlédnutí: 520