Baby's First Christmas By Conie Francis

11 485
I hope you like this video. :) Jan Tellerman is the Mom. Her true hair color must be brown since both kids have brown hair and the Dad's hair is blonde. :)) ...
Sledované video přidal uživatel: blacksheepgirl dne 24. 04. 2013

Kategorie: Lidé a blogy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Baví se dva policajti a jeden říká: „Hele, víš, že budou rušit finanční úřad?” A ten druhý: „Prosím tě, co je to za blbost?! Jak jsi na to přišel?” „No, přišel mi od nich papír a na něm bylo napsáno - poslední upomínka!”

Substantivum se skládá z několika substancí.

Telefon do nemocnice: „Prosím, obnovujete panenství?” „Ano, tyto operace jsme již dělali.” „A ve které fázi těhotenství to má smysl?”

Jeho Lordstvo se jednoho dne koupe ve vaně a najednou zvolá: „Jean, rychle zavolejte lady, ať sem ihned přijde!” Tak Jean zavolá a lady, celá uřícená, přiběhne: „Co si přeješ, drahý?” „Ale už nic,” odvětí zklamaně lord. „On jenom plaval.”

Jedna sedmnáctka otěhotněla a lékař jí odmítl provést interrupci. „Podívej, zůstaneš tady a až děcko porodíš, podstrčím ho jiné ženě a řeknu jí, že měla dvojčata,” navrhl. Když ten den přišel, zrovna v nemocnici nebyla žádná jiná rodička. Jediným dalším pacientem byl kněz. Doktor se rozhodl nebojácně dodržet slovo. Zanedlouho se kněz probral z narkózy a doktor mu říká: „Nevím, jakým zázrakem je to možné, ale porodil jste syna. To on byl příčinou vašich bolestí břicha.” Kněz byl dojat zázračnou událostí a radostně přislíbil syna vychovat. O mnoho let později, když ležel na smrtelném loži, si dal syna zavolat a vysvětlil mu jeho zázračné zrození: „Tak vidíš, synu. Já nejsem tvůj otec, ale tvoje matka. Biskup Michal je tvůj otec!”

Podobná YouTube videa

1:59 Justin Tayler Bootcamp - Tony Pang

Justin Tayler Bootcamp - Tony Pang

Autor: JustinTayler
Počet zhlédnutí: 65 137

9:42 Smosh Boxman President Dance Contest WINNERS!

Smosh Boxman President Dance Contest WINNERS!

Autor: IanH
Počet zhlédnutí: 693 301

3:25 Hyori Lee _ BIGBANG TOP KISS HYORI LEE- so sweet

Hyori Lee _ BIGBANG TOP KISS HYORI LEE- so sweet

Autor: carlinka133
Počet zhlédnutí: 63 387

3:08 Big Bang & 2NE1 - Lollipop Music Video

Big Bang & 2NE1 - Lollipop Music Video

Autor: Mnet
Počet zhlédnutí: 1 827 777

5:31 [HD]  BIG BANG 1 / 2    ( GD &  Seung Ri ) DVD story   ENG SUB

[HD] BIG BANG 1 / 2 ( GD & Seung Ri ) DVD story ENG SUB

Autor: kiat1222
Počet zhlédnutí: 525 523