Kaizen Workshop

45 568
A brief video on Kaizen at its best.
Sledované video přidal uživatel: 392112 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Vaše budoucnost vypadá růžově,” předpověděla chlápkovi vědma ze své magické koule. Spokojený muž vyšel na ulici a převálcovala ho růžová dodávka.

„Ten záhon potřebuje okopat jako sůl,” upozorňuje zahrádkáře žena. „Takže vůbec,” shrne to manžel. „Jakto?” „No, sůl přeci nepotřebuje okopávat.”

Matematická úloha: Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x mladší než maminka. Otázka zní: kde je tatínek? Úloha není tak neřešitelná, jak se zdá .... Řešení: dnešní věk dítěte = X dnešní věk matky = Y takže X+21 = Y situace za 6 let 5(X+6)=Y+6 řešíme jako soustavu rovnic, dosadíme za Y: 5X+30=X+21+6 po zkrácení dostaneme: X = - 3/4 Čili dítěti je dnes mínus třičtvrtě roku, což je devět měsíců, tudíž tatínek právě trtká maminku.

Dva policajti najdou v listí osamocenou useklou hlavu. Jeden si ji zamyšleně prohlíží a pak ustrašeně zvolá: „Proboha, vždyť to je Karel!” „Ty myslíš toho z posilovny?” „Jo, přesně toho.” „Tak ten to určitě není - ten měl ještě nohy, ruce, trup...”

Janicka se prihlasi a rika. My jsme koupili vajicka, ty jsme snedli a slupky jsme dali slepicim. No to je pekne rika ucitelka. Prihlasi se Honzicek a rika: my jsme koupili pomerance, ty jsme snedli a se slupek maminka udelala stavu. No to je taky pekne. V tom se prihlasi Dezinek a rika: my jsme koupili jelito. Nejdriv se stim mama nekolikrat udelala, pak si se spilky na jelito vycistila usi. Pak jsme jelito snedli, pres slupku tata jebal mamu tri dny a nakonec jsme do slupky nasrali zavazali a sli ji vratit z odduvodnenim ze je klobasa po trech dnech zkazena.

Podobná YouTube videa

0:03 Good Kill hit

Good Kill hit

Autor: takeacrayonhit
Počet zhlédnutí: 1 006 089

0:36 Mo'Nique: OPRAH COMEDY HOUR

Mo'Nique: OPRAH COMEDY HOUR

Autor: moniqueworldwide
Počet zhlédnutí: 200 290

0:34 Carcharodontosaurus vs Spinosaurus [ DinoForum ] .

Carcharodontosaurus vs Spinosaurus [ DinoForum ] .

Autor: Dinoforum
Počet zhlédnutí: 68 134

3:43 What Sells Well on Ebay

What Sells Well on Ebay

Autor: HotSellerMethodCom
Počet zhlédnutí: 3 193

0:35 Drop Ship on Ebay

Drop Ship on Ebay

Autor: dealmania
Počet zhlédnutí: 563