CrossFit - DEFINITION COMMERCIAL By Kaizen CrossFit

48 709
This video is brought to you by the students of Kaizen CrossFit. To say we are HUMBLED and THANKFUL for what was shown and said in this video would be an und...
Sledované video přidal uživatel: kaizencrossfit1 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde blondýnka do knihovny a ptá se knihovnice: „Prosím vás, máte ty jogurty s těma kouskama ovoce?” Knihovnice se na ni tak divně podívá: „Ale prosím vás, vždyť jste v knihovně!” „No jó!” rozhlíží se kolem překvapená blondýnka. „A ty jogurty máte?”

„Kde je to jídlo, co zbylo od oběda?” táže se muže novomanželka. „Dal jsem ho psovi,” přiznává manžel. „Ale neboj, neřekl jsem mu, žes to vařila ty!”

„Jean, přineste okno!” křičí ze své pracovny lord. „Chtěl bych se podívat do zahrady.”

Přijde vysmátý chlapec k dívce a povídá: "Řeknu ti vtip, ze kterého ti upadnou obě kozy!" Poté se zadívá na její hruď a pokračuje: "Aha, ty už jsi ho slyšela..."

Microsoft dnes oznámil, že změní svoje jméno na ‚Moft’, čímž dosáhne výrazné úspory místa na discích uživatelů. Podle odhadů obsahuje typická instalace Windows 95 asi 2 842 597 výskytů slova ‚Microsoft’ v oznámeních práv, licencích konečného uživatele, obrazovkách ‚O aplikaci’ a také několikamegabajtových souborech, neobsahujících nic jiného (takzvaná ego.dll série). Takže po upgradu bude mít uživatel asi o 14 MB místa více. Po tomto oznámení nepatrně klesly akcie výrobců harddisků. „No, takže programy zaberou na discích uživatelů méně místa,” řekl nám Bill Gates, šéf firmy Moft, „ale o to nám nikdy nešlo. Díky této změně však budeme moci distribuovat Windows 95 na 13 disketách místo 14, čímž ušetříme asi 50 miliónů dolarů ročně jen za média. Také zkrátíme jména některých našich produktů, např. ‚Microsoft Exchange’ přejmenujeme pravděpodobně na ‚Moft Pit’.” Gates popřel, že toto opatření má češit problémy s podporou dlouhých jmen ve Win95, které, jak víme, stále interně používají 8.3 souborový systém. Přiznal však, že ‚MICROSO~1’ vypadá docela ošklivě. Gates dodal, že mladý programátor, který vymyslel a zpracoval toto úspěšné opatření, byl odměněn zdarma jednou kopií ‚Moft Off for Moft Win 95’.

Podobná YouTube videa

12:52 Dennis Rodman Emotional Hall of Fame Speech

Dennis Rodman Emotional Hall of Fame Speech

Autor: daravuong
Počet zhlédnutí: 848 884

1:17 Pistons retire Dennis Rodman's number

Pistons retire Dennis Rodman's number

Autor: NBA
Počet zhlédnutí: 140 021

3:19 NBA Dennis Rodman Mix

NBA Dennis Rodman Mix

Autor: TowerofTerror23
Počet zhlédnutí: 59 308

0:59 Pato, Robinho e Thiago Silva ballano "Ai se eu te pego"

Pato, Robinho e Thiago Silva ballano "Ai se eu te pego"

Autor: milanchannel
Počet zhlédnutí: 1 718 889