CrossFit - DEFINITION COMMERCIAL By Kaizen CrossFit

48 560
This video is brought to you by the students of Kaizen CrossFit. To say we are HUMBLED and THANKFUL for what was shown and said in this video would be an und...
Sledované video přidal uživatel: kaizencrossfit1 dne 24. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde kostra k doktorovi a ten povídá: „No, to teda jdete brzo!”

My jsme dvojčata. Já jsem myšlenka a ona je myš Lenka.

David dostal k narozeninám papouška. Dospělého, s příšerným chováním a ještě horším slovníkem. Každé druhé slovo bylo sprosté. Ta slova, která nebyla sprosté, byla alespoň urážlivá. David se snažil papoucha převychovat, neustále na něj vlídně hovořil, hrál mu jemnou hudbu, dělal všechno, co ho jen napadlo, aby mu dal dobry příklad. Nic nepomáhalo. Řval na papoucha a papouch na něj řval nazpátek. Třásl jim ale to papoucha jen rozčílilo a byl ještě sprostší. Nakonec papoucha v největším zoufalství strčil do mrazáku. Nějakou chvíli se ozývalo kvičeni, kopáni a křik. Pak vše ztichlo a pul minuty bylo ticho. David se vyděsil, ze se papouchovi něco stalo a rychle otevřel dveře. Papouch pokorně vystoupil z mrazáku, vkráčel do Davidových nastavených rukou a řekl: "Domnívám se, ze jsem Vás patrně urazil svým neomaleným jazykem a akcemi. Budu usilovat o to, abych to napravil. Je mi to opravdu líto a prosím o odpuštěni." David užasl nad tou změnou ptákova chováni a chystal se zeptat, co zapříčinilo tu dramatickou změnu, když tu pták pokračoval: "A mohu se zeptat, co provedlo kure?"

Dohadují se ekonomičtí odborníci jak posílit korunu. „Navrtáme do ní dírku a tu zalijeme zlatem,” napadlo prvního. „Tolik zlata nemáme,” je proti kolega. „Tak do ní navrtáme dvě dírky a použijeme stříbro,” zkouší to první. A druhý na to: „To by taky nešlo, ale když vyvrtáme čtyři dírky, můžeme ji prodávat za dvě koruny jako knoflík.”

Ženská přijde na hřbitov se dvěma dětmi. Přijde ke hrobu svých rodičů, odsune náhrobní kámen a děti vhodí dovnitř. Vidí to pán a zařve: ženská, co to děláte!? A ona mu odpoví: No co, dneska je čtvrtek a to hlídají naši.

Podobná YouTube videa

2:59 GRAVITY WARRIOR falls into camera* Trampolin +DnB

GRAVITY WARRIOR falls into camera* Trampolin +DnB

Autor: solaarenergy
Počet zhlédnutí: 129 304

0:18 Stabilnosc Trampoliny Funtek

Stabilnosc Trampoliny Funtek

Autor: funtekpl
Počet zhlédnutí: 896

4:19 80. vyročie DHZ Matejovec časť 5

80. vyročie DHZ Matejovec časť 5

Autor: dagaliktube
Počet zhlédnutí: 252