SMED Lean Kaizen: quick changeover lean manufacturing/cambios rápidos y Mejora Continua

56 626
DESCUBRE: http://ignius.com.mx y Sorpréndete, In this video you´ll see how the quick changeover works perfectly on a kaizen event, Ignius as an expert share ...
Sledované video přidal uživatel: igniustv dne 24. 04. 2013

Kategorie: Naučné > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Stoji pet policistu prede dvermi s napisem "Tlacit". Kolik z nich se pos?re ? Zadny. (to by jim to nekdo musel precist)

Policajti zadrží zloděje a kontrolují mu doklady: „Člověče, vždyť vy máte falešnou občanku!” „Omyl, občanka je v pořádku, ale falešnej jsem já!”

Víte, že muž bude zapsán do červené knihy jako ohrožený druh? Když jde do hospody, má slintavku, když jde z hospody, má kulhavku a doma na něj čeká šílená kráva.

Přijde blondýnka do sexshopu a žádá si robertka. Prodavač jí ukazuje: „Tenhle je za 450 korun a tenhle za 500.” „A co ten velký pruhovaný?” „Ten je za tisícovku.” „Tak mi ho dejte.” Po chvíli přijde šéf a vyptává se prodavače, jak jdou kšefty. „Ale dobrý, právě jsem prodal svoji termosku za tisíc korun!”

Jeden otec měl syna, který strašně pil. Chtěl ho nějak přivést k rozumu a stále mu domlouval: Synu, měl by jsi přestař píť a začal si spoři, založit si rodinu. No, a kdyby jsem tak umřel, a nemáš mě ani zaco pochovat! Syn tak přemýšlí a potom říký: Otec, a víš co by bylo nejlepší? Kdyby tě něco sežralo

Podobná YouTube videa

7:12 Postal Pat Part Two

Postal Pat Part Two

Autor: kingkambrook
Počet zhlédnutí: 872

16:09 Chapter 02 - The Thirty-Nine Steps by John Buchan

Chapter 02 - The Thirty-Nine Steps by John Buchan

Autor: CCProse
Počet zhlédnutí: 1 396