[KAIZEN] Petal Stove II

351 851
This is improved fuel efficency version of my previous Petal Stove. http://www.youtube.com/watch?v=tvP74w74srU There were two disadvantages in the original; ...
Sledované video přidal uživatel: tetkoba dne 24. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jedou blázni autobusem do blázince. Autobus se porouchá - řidič se na to kouká a jeden blázen vyleze z autobusu a říká: „Já vím, co tomu je!” Řidič mu odpoví: „Nic nevíš, zalez.” Po půlhodině zase blázen vyleze: „Já vím, co tomu je!” Řidič opět odvětí: „Nic nevíš, zalez.” Po další půlhodině vyleze blázen znovu: „Já vím, co tomu je!” Řidič na to: „Tak mi to řekni, ty chytrolíne!” Blázen na něj koukne a prohlásí: „Je to rozbitý!”

Jedna blondýnka před zrcadlem navrhne druhé: „Když uhádneš, kolik mám laků, dám ti oba dva.” Druhá na to: „Já nevím, tři?”

Chlap je u výslechu na policii jako svědek znásilnění. Vyzvou ho, aby popsal, co viděl. "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - jebačka jak svině!" "Ale pane svědku, mluvte slušně, říká se soulož. Zkuste to znova, ať to můžu napsat do protokolu." "Jdu po silnici, koukám do příkopu, a najednou, co vidím - soulož! Jdu blíž a co vidím - jebačka jak svině!"

Začal žít „modrým životem” - zemřel na cyanózu.

Víte co odpovi blondyna když se ji zeptate jestly už vymnenila rybičkám??? Ne tu predchozi vodu jeste nevypili.