[KAIZEN] Petal Stove II

352 172
This is improved fuel efficency version of my previous Petal Stove. http://www.youtube.com/watch?v=tvP74w74srU There were two disadvantages in the original; ...
Sledované video přidal uživatel: tetkoba dne 24. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Paní učitelka si zavolá děvčata a navádí je: „Holky, až bude Pepíček zase mluvit sprostě, odejděte ze třídy.” Holky souhlasí. Učitelka vejde do učebny a ptá se dětí: „Vy jste teď měly prázdniny, tak mi řekněte, jestli jste neviděly, že se něco nového staví.” Přihlásí se Anička a říká: „Na rohu Národní třídy se staví nový supermarket.” Později, když už vyvolá všechny ostatní žáky, vyvolá učitelka i Pepíčka a ten povídá: „Na rohu Václaváku se staví novej bordel.” A holky už jdou ze třídy, jak jim paní učitelka řekla. „Počkejte,” řve za nimy Pepíček, „vždyť jsou postavené teprve základy!”

Angličtina pro začátečníky Tři čarodějnice si prohlížejí tři Swatch hodinky. Která čarodějnice si prohlíží které Swatch hodinky? Three witches watch three swatch watches. Which witch watch which swatch watch? Angličtina pro pokročilé Tři pohlavně pozměněné čarodějnice si prohlížejí tři knoflíky ze Swatch hodinek. Která pohlavně pozměněná čarodějnice si prohlíží který knoflík na Swatch hodinkách? Three switched witches watch three Swatch watch switches. Which switched witch watch which Swatch watch switch? Angličtina pro profíky Tři švýcarské pokurvené čarodějnice, které si přejí si být pohlavně pozměněny, prohlížejí knoflíky ze Swatch hodinek. Která švýcarská pokurvená čarodějnice, která si přeje být pohlavně pozměněna, se na jaké knoflíky ze Swatch hodinek dívá? Three swiss witch-bitches, which wished to be switched swiss witch- bitches, wish to watch three swiss Swatch watch switches. Which swiss witch-bitch which wishes to be a switched swiss witch-bitch, wishes to watch which swiss Swatch watch switch?

V čekárně u gynekologa se rozléhá strašný nářek, evidentně mužský, vylekaná pacientka se ptá lékaře : " Pane doktore, prosím Vás, kdo to tam tak naříká ?" "Ale, odvětí lékař, jeden tatínek, chtěl vědět jaké jsou porodní bolesti, tak jsem mu dal klystýr a zašil zadek".

Ztratil se dědeček. Šťastného nálezce rakve odměna nemine!

Policajty velice trápí, že jim všichni nadávají do kokotů. Rozhodnou se proto svěřit Ježíši Kristovi. Jdou do kostela, přijdou k Ježíši Kristovi přitlučenému ke kříži a ptají se: "Ježíši Kriste, proč nám všichni říkají, že jsme kokoti?" Ježíš Kristus jim odpoví: "Nejprve mě sundejte z kříže a já vám to potom řeknu." Policajti mu vyndají hřeby z rukou, Ježíš Kristus spadne na hubu a zařve: "Nejdřív nohy, vy kokoti!"

Podobná YouTube videa

0:38 zbrojováci v edenu

zbrojováci v edenu

Autor: belasawerushka1913
Počet zhlédnutí: 867

1:00 1.FC BRNO - AC SPARTA PRAHA 1:1 a je hotovo..

1.FC BRNO - AC SPARTA PRAHA 1:1 a je hotovo..

Autor: RenDad
Počet zhlédnutí: 965

0:18 1.FC BRNO - ZBROJOVÁCI ZA LUŽÁNKY _STAROBRNO !

1.FC BRNO - ZBROJOVÁCI ZA LUŽÁNKY _STAROBRNO !

Autor: RenDad
Počet zhlédnutí: 894

9:38 Zbrojovácký kotel v Olmiku 2009

Zbrojovácký kotel v Olmiku 2009

Autor: belasawerushka1913
Počet zhlédnutí: 775

1:18 Choreo fandů FC Zbrojovky Brno

Choreo fandů FC Zbrojovky Brno

Autor: rendad2
Počet zhlédnutí: 952

0:42 Pochod za Lužánky II.

Pochod za Lužánky II.

Autor: alo1913
Počet zhlédnutí: 583