[KAIZEN] Petal Stove II

351 574
This is improved fuel efficency version of my previous Petal Stove. http://www.youtube.com/watch?v=tvP74w74srU There were two disadvantages in the original; ...
Sledované video přidal uživatel: tetkoba dne 24. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Tři blondýnky zůstanou samy na ostrově. Neví, co si počít, a tak tam tak sedí a sedí. V tom se jim zjeví víla a říká, že každé splní jedno přání. Tak první blondýnka říká, že by chtěla být chytřejší, aby se odtamtud nějak dostala. Rázem jí ztmavnou vlasy, je z ní brunetka a ta neváhá, vrhne se do vody a z ostrova odplave. Druhá blondýnka si přeje být chytřejší, než ta první. Stane se z ní černovláska, ta najde pár ostrých škeblí a s jejich pomocí nařeže rákos a vyrobí si člun, na kterém odpluje. Třetí chce být ještě chytřejší, než druhá. Najednou se z ní stane muž, rozhlédne se a odejde po nedalekém mostě.

Přijde mladík k doktorovi: Pane doktore, já jsem asi homosexuál... A doktor na to: Božínku a já jsem dnes takový neupravený.

Maminka koupe chlapečka a holčičku ve vaně. Holčička se ptá Mami, proč taky nemám tu věc mezi nožičkama? Trpělivost dceruško, dočkáš se.

Mel Gibson je zkrácené Melanie Gibson.

Uloví černoch zlatou rybku. A rybka mu okamžitě začne slibovat za propuštění splnění tří přání. Černoch dlouho nepřemýšlí a řekne: "Tak za prvý chci bejt bílej, za druhý chci bejt v balíku, a za třetí chci aby mě ženský braly." Rybka z něj udělala vložku.

Podobná YouTube videa

4:38 Barra Bravas Argentinas

Barra Bravas Argentinas

Autor: alebb77
Počet zhlédnutí: 252 332

1:29 FENERBAHCE - GALATASARAY STREET FIGHTS

FENERBAHCE - GALATASARAY STREET FIGHTS

Autor: 2maxpower1453
Počet zhlédnutí: 232 583

4:15 TOP 5 ULTRAS CHANTS - PART 1

TOP 5 ULTRAS CHANTS - PART 1

Autor: letsgoultras
Počet zhlédnutí: 205 261

3:30 Barras bravas Argentinas 2

Barras bravas Argentinas 2

Autor: alebb77
Počet zhlédnutí: 181 694