Beyonce, Dracon e Kaizen filhotes de bulldog

1 201 202
filhotes de bulldog ingles, netos do bicampeão mundial, nascidos no canil labonnevie. www.labonnevie.com.br.
Sledované video přidal uživatel: LABONNEVIE dne 24. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na širém moři ztroskotal velký zaoceánský parník. Několik lidí se zachránilo v malém člunu. Pluli tak už několik dnů a nikde nepotkali žádnou loď ani nespatřili pevninu. Jeden zachráněný se ptá ustrašeně druhého: "Co myslíte, najdou nás?" "Ale jistě, jen buďte bez obav! Mne hledá policie pěti států!"

Studentka medicíny předvádí na maketě porod klestěmi. Profesor ji chvíli pozoruje a povídá: "Výborně! Teď ještě třískněte otce po hlavě a vyvraždila jste komplet celou rodinu!"

Rvačka mezi námořníky v krčmě je v plném proudu. Mladý námořník Patrick přichází v čele svých věrných kamarádů, rozhlédne se před krčmou a povídá: „Jdu tam a to budete koukat, jaký tam udělám za pár minut pořádek. V momentě to bude lítat na ulici.” Kamarádi stojí v houstnoucím šeru na ulici před krčmou a čekají. Vtom vylétne postava oknem. Chvíli řev zevnitř, rány a kvílení... a vyletí druhá. Kamarádi počítají: „Třetí... čtvrtý... pátý... šestý... sedmý!” Ze země se najednou zvedne Patrick a na kamarády vztekle zavrčí: „Nepočítejte, troubové! To jsem pořád já!”

„Miláčku, jseš zoofil?” „Ne?! Takže se ti nelíbí moje kozy?” „Tak si najdi krávu!”

To znáte, jak jede Čech na dovolenou k moři a v klidu si rybaří, když z ničeho nic najednou chytne zlatou rybku? No, tak tu rybku vytáhne a ona povídá: "Hele, když mně pustíš, tak ti splním dvě přání, já jsem totiž zlatá rybka." A on teda, že jo, ale jak to, že jenom dvě, když v každý pohádce a v každým slušným vtipu se zlatou rybkou se vždycky splňujou přání tři. No a rybka mu vysvětluje, že se časy mění, nejsou peníze atp., no prostě se vymlouvá co to jde. No ale stejně se dohodnou na těch dvou přáních, a rybka povídá: "Tak si teda přej svoje první přání." A Čech se zadívá do zapadajícího slunce nad mořem a říká: "Tak já si teda přeju, aby to moře bylo plný piva." "Staniž se," řekla ryba a stalo se. "A to druhý přání?" ptá se ryba. Čech se zase zamyslí a říká: "Ještě tři lahváče na ráno!"

Podobná YouTube videa

0:21 FOTOPAST KG680V (18) - Puštík obecný - mladý

FOTOPAST KG680V (18) - Puštík obecný - mladý

Autor: jirsaphoto
Počet zhlédnutí: 783

1:01 Puštík obecný Strix aluco Tawny Owl

Puštík obecný Strix aluco Tawny Owl

Autor: carduelis32
Počet zhlédnutí: 268

0:33 Puštík bradatý - mládě

Puštík bradatý - mládě

Autor: libkak
Počet zhlédnutí: 129

1:29 Naše včely nosí med (sladinu)

Naše včely nosí med (sladinu)

Autor: vceliproduktybohanka
Počet zhlédnutí: 240

0:45 gattini schiatsu

gattini schiatsu

Autor: fedemar89
Počet zhlédnutí: 577

2:33 Coursing Kralupy krištov 1

Coursing Kralupy krištov 1

Autor: barzojdimi
Počet zhlédnutí: 359