PSAI Full Cave Training Devil's Ear 5/5

4 076
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na banketu londýnských velkopodnikatelů sedí u stolu vedle sebe jistý pan Brown a jedna vážená lady. V družném rozhovoru překvapí pojednou ona dáma otázkou: "Vy, Mr. Brown, račte také být obchodní přítel mého manžela?" - "Very sorry, bohužel nejsem, madam," zní odpověď. "Cože, Mister Brown, vy že nejste obchodním přítelem mého manžela? Tak dejte tu ruku z mého kolena hned pryč!"

Malému letadlu na otevřeném moři rychle dochází palivo, a tak všichni vyhazují ven, co jen jde, aby se odlehčili. Z otevřených dveří létají batohy, sedadla, stolky, balíky s jídlem, kufry... Tu se jeden pasažér zhroutí a začne šíleně křičet: „Mám závratě! Mám závratě!” Pilot nekompromisně vyštěkne: „Závratě taky okamžitě přes palubu!”

Jeli pohřebáci a vypadla jim z auta mrtvola. Padla velká mlha. Jel řidič a něco přejel. Vylezl z auta a uviděl tělo, lekl se a hodil ho do pole. Kombajnista kosil pole a najednou uviděl že pokosil nějaké tělo, lekl se a hodil ho do křoví. Byl velký lov, myslivci střílejí jedna radost. Jeden střelil do křoví šel se tam podívat. Našel tělo. Už se to nedalo ututlat tak zavolali sanitku. Druhý den volá myslivec do nemocnice a ptá se doktora, že jak je na tom ten chlapík, co ho včera střelil. Doktor říká: "Byla to fuška, ale bude žít.

Přijde paní ke gynekologovi: „Můžete mi udělat potrat?” „Ale milá paní, k tomuto zákroku musíte mít závazný důvod.” „No doktore, to já tedy ale mám. Tak první syn Vratislav je patnáctiletý, je to vrah, gangster a zloděj, dvanáctiletá dcera Drahomila je prostitutka a vyděračka. Tenhle hajzl bude ještě horší!” „Ale milá paní, jakpak to můžete vědět v tomto brzkém stádiu?” „No doktore, já vím, co říkám! Dneska ráno, když jsem se umejvala mezi nohama, tak mi ten hajzl ukradnul mejdlo!”

"Konečně jsem přišla na to, jak z muže vytáhnout peníze," chlubí se jistá žena přítelkyni. "Včera večer jsme se hádali a já mu řekla, že se vracím k matce. Dal mi na cestu."

Podobná YouTube videa

3:09 Crazy skateboarding tricks

Crazy skateboarding tricks

Autor: Ktechno
Počet zhlédnutí: 741 100

8:03 MTV Freestyle Olympic Trampoline (Tricks and Tumbles 3)

MTV Freestyle Olympic Trampoline (Tricks and Tumbles 3)

Autor: frangi
Počet zhlédnutí: 997 516

1:44 SBK 2008 - Donington Race 1 Best Lap

SBK 2008 - Donington Race 1 Best Lap

Autor: SBK
Počet zhlédnutí: 17 638

2:00 SBK 2008 - Nurburgring Race 1 Highlights

SBK 2008 - Nurburgring Race 1 Highlights

Autor: SBK
Počet zhlédnutí: 14 804

1:36 SBK 2008 - Donington Supersport Highlights

SBK 2008 - Donington Supersport Highlights

Autor: SBK
Počet zhlédnutí: 33 023

1:54 SBK 2008 - Nurburgring Race 2 Highlights

SBK 2008 - Nurburgring Race 2 Highlights

Autor: SBK
Počet zhlédnutí: 12 629