PSAI Full Cave Training Devil's Ear 5/5

3 649
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Indiáni zajmou osadnickou rodinu a radují se: „Ha ha ha! Půjdete všichni ke kůlu smrti!” „To se vám asi nepovede,” namítne osadník, „náš malý totiž ještě neumí chodit!”

Blondýnka civí pět minut do IQ testu a pak překvapeně zvolá: „Jéžišmarjá, to se má vyplnit!”

Policie vyšetřovala záhadnou smrt prominentního byznysmena, který vyskočil z okna své pracovny v dvaadvacátém patře newyorského mrakodrapu. Jeho sekretářka nemohla uvést bezprostřední důvod šéfova činu, ale pravila, že na ni dělal velice divný dojem už od té doby, kdy u něho před měsícem nastoupila zaměstnání. „Po prvním týdnu,” vypověděla, „mi zvýšil plat o dvacet dolarů. Koncem druhého týdne mě pozval do své soukromé pracovny, dal mi krásnou černou noční košilku, pět párů nylonek a řekl: To je pro mou krásnou a výkonnou sekretářku. Na konci třetího týdne mi věnoval překrásný kožich. Nu a dnes odpoledne mě znovu pozval do své soukromé pracovny, věnoval mi tenhle nádherný diamantový náramek a zeptal se mě, jestli bych ho mohla pomilovat. Odpověděla jsem, že ano. Objal mě a řekl: Čím si to mohu zasloužit, miláčku? Řekla jsem, že když byl na mě tak hodný, bude ho to stát jenom pět dolarů, ačkoliv všem ostatním pánům v kanceláři účtuji deset. Pak se na mě najednou nějak divně podíval a vyskočil z okna!”

„Za tebou domů chodí Věrka?” „Ano.” „A co tam děláte?” „Sledujeme televizi.” „Ale ty přece televizi nemáš...” „No, naštěstí si toho zatím nevšimla.”

„Moje žena je hrozná, pořád povídá jen o sobě.” „Moje je horší - stále mluví o jiných!”

Podobná YouTube videa

3:57 enduro race district 37 march 21 2010

enduro race district 37 march 21 2010

Autor: igorexas
Počet zhlédnutí: 282

10:01 HBMC 2011 Novice and Beginner Bomb Run Course A

HBMC 2011 Novice and Beginner Bomb Run Course A

Autor: AbbottArmada
Počet zhlédnutí: 199

3:32 Boston Celtics vs Miami Heat Recap - 13.02.2011

Boston Celtics vs Miami Heat Recap - 13.02.2011

Autor: Kobe248ify
Počet zhlédnutí: 144 217