PSAI Extended Range Diving Germany

4 253
Hemmoor is a well known divesite in Northern Germany for its good visibility. Depth is restricted to 45m/150ft on air. This old quarry has some factory build...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ptá se blondýnka v oděvech prodavače: „Prosím vás, co je tohle za oblečení?” „To je pyžamo,” ochotně vysvětluje mladý muž. „Obléká se na noc. Chcete si vybrat?” „Ne, děkuji. Já v noci spím.”

Přijde čtyřletá Mařenka v noci do ložnice, zatahá tatínka za pyžamo a říká: „Tatínku, já chci vidět sloníky!” Tatínek se probudí a odpovídá: „Ne ne, Mařenko, dnes ne.” „Tatínku, ale já jinak vzbudím maminku a řeknu jí, že jsi na mě zlej.” „No dobře, Mařenko, ale dnes naposled.” Tatínek vstane, jde k telefonu, vytočí číslo a do sluchátka řekne: „Tady plukovník Novák, vyhlaste třetí protichemické rotě poplach.”

Lordův sluha žádá svého pána: "Sire, byl byste, prosím, tak laskav a dal mi příští týden dovolenou?" "Ale ovšem, Jean...", pak se zamyslí a říká: "Jean, dovolte otázku... Sloužíte mi dobře a věrně již celých dvacet let a nikdy jste o dovolenou nepožádal. Smím vědět, nač ji potřebujete teď?" "Víte, sire, uzavřu sňatek!" "Ale to je výtečné, gratuluji! Koho si berete?" Sluha stydlivě odpoví: "Ehm, zahradníka, pane..." Lord se znechuceně odtáhne: "Ale, Jean, vždyť je to labourista..."

Mikrospánek je, když usnou všechny mikroorganismy v těle.

Jak loupou policajti pomeranče? Nožem.

Podobná YouTube videa

5:11 Michael Jordan 1987: 58 pts. Vs. Nets (RARE!)

Michael Jordan 1987: 58 pts. Vs. Nets (RARE!)

Autor: hoopsencyclopedia
Počet zhlédnutí: 159 086

3:22 jeff hardy

jeff hardy

Autor: thehammer124
Počet zhlédnutí: 195 072

1:41 Big Poppa Pump Talkin Smack About Kurt Angle

Big Poppa Pump Talkin Smack About Kurt Angle

Autor: sm596
Počet zhlédnutí: 39 976