PSAI Full Cave Training Devil's Ear 1/5

7 439
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Majitel nočního klubu se zlobí na vyhazovače: „Proč jste toho ožralu včera nevyhodil?” „Promiňte, pane, nemohl jsem - byl to kolega, taky vyváděl!”

Jací by neměli být zaměstnanci v Temelíně? Výbušní.

Přijde učitelka do třídy a říká:"Děti za chvilku sem přijde Pepíček, ale on je hrozne sprostej takže až přijde tak si zacpěte uši a utíkejte rychle pryč!" Najedou se rozrazí dveře a v nich stojí Pepíček v jedné ruce škopek, v druhé špínku a řve: "Kurva děcka představte si, že za rohem stavijou novej bordel!" Děcka se okamžitě zvednou, zacpou si uši a utíkají pryč a Pepíček za nima křičí: " Vy piče kam tak ženete? Vždyt maj teprv základy!"

Němec, Američan a Čech se baví o autech. „My máme tak skvělá auta,” holedbá se Mnichovák, „že když zapomenu zamknout, za pár vteřin se rozhouká alarm.” „To nic není,” chlubí se Newyorčan, „to když my zapomeneme zamknout, auto se zamkne za pár vteřin samo.” Pražák se vytahuje: „To u nás, když zapomeneme zamknout auto, za pár vteřin se stane neviditelným!”

Dvě blondýnky přijdou ke svému autu a jedna se zděsí: „To snad ne, nechaly jsme uvnitř zabouchnuté klíčky!” Druhá blondýnka se hned začne šťourat v zámku sponkou do vlasů. Ta první se zatím snaží vypáčit protější dveře a najednou povídá: „Měly bychom si pospíšit. Začíná pršet a nechaly jsme otevřenou střechu!”

Podobná YouTube videa

1:20 Dane Reynolds Advances Rd1 - Tretles (HoD)

Dane Reynolds Advances Rd1 - Tretles (HoD)

Autor: ASPWorldTour
Počet zhlédnutí: 6 783

0:54 Bojkovice drift

Bojkovice drift

Autor: kokysek007
Počet zhlédnutí: 3 577

3:48 Hasiči bojkovice tréning 10.5.2009

Hasiči bojkovice tréning 10.5.2009

Autor: pipiec123
Počet zhlédnutí: 3 557

2:59 hasiči SDH Bojkovice

hasiči SDH Bojkovice

Autor: pipiec123
Počet zhlédnutí: 2 417

0:23 Bojkovice drift

Bojkovice drift

Autor: kokysek007
Počet zhlédnutí: 1 533