PSAI Full Cave Training Devil's Ear 1/5

7 374
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Povídají si dva přátelé a jeden říká: "Včera mi nečekaně umřel děda, bylo mu 93." A ten druhý se ptá: "A na co umřel?" "Zastřelil ho žárlivý manžel."

Manželé si koupili novou skříň a chtěli si ji dát do ložnice. Tak ji přidělali ke zdi. No, jenže za chvíli jela kolem baráku tramvaj a jak projela, tak se uvolnil nějakej šroub a skříň spadla. Tak ji zase přidělali, zase projela tramvaj a tak furt dokola. Druhej den odpoledne, když byl manžel v práci, rozhodla se manželka, že ho překvapí, když už ta skříň bude držet. A tak si pozvala souseda na pomoc. Měli následující plán: soused zaleze do skříně a bude dávat pozor, kterej šroub se začne povolovat nejdřív, a že to pak na tom místě přidělají pevněji. Tak soused zalezl do skříně a čekal. Manželka zatím šla do kuchyně a udělala oběma kávu. Jenže v tom se vrátil manžel z práce. Koukne do předsíně - cizí boty, cizí pánskej vohoz. Nakoukne do kuchyně, na stole dvě kávy. Běží do ložnice, otevře skříň a z ní na něj čumí soused. Tak tam chvíli na sebe čuměj a ten soused pak povídá: "Hele, radši mi hned dvě tři vraž, protože když ti řeknu, že tady čekám na tramvaj, tak mi asi neuvěříš."

Co udělá blondýnka, když zjistí, že má na kotníku výron? Utře si ho.

Je království, v něm jeden král, který má pohlednou dceru na vdávání. Hrnou se princové, nápadníci a princezna, aby si vybrala, se jde s každým projít zámeckým parkem. Ale je tu problém, ona se vždy vrátí sama, o princích ani vidu ani slechu. To nápadníky odradí a už se nehrnou, král je zoufaly a tak vyhlásí: „Dám princeznu za ženu a půl království tomu, kdo se z parku vrátí." Přihlásí se Honza, že to zkusí. Tak tedy jo: Procházejí se s princeznou v parku, když přijdou k jezírku s krokodýlama. Princezna si sundá z prstu prsten a hodí ho tam (do jezírka). A na Honzu: „Vyndej ho!" Honza ho vyndá, princezna potěšeně: „No vidíš, a ti blbci tam skákali..."

Návody k použití: 1. Na pokrývce z Taiwanu NEPOUŽÍVEJTE JAKO OCHRANU PROTI TORNÁDU 2. Na zrcátku přimontovaném k helmě používané americkými cyklisty PAMATUJTE, PŘEDMĚTY V ZRCADLE JSOU VE SKUTEČNOSTI ZA VÁMI 3. Na Tchajwanském šampónu POUŽÍVEJTE OPAKOVANĚ 4. Na zavíratku anglického ochuceného mléka PO OTEVŘENÍ NEOBRACEJTE LÁHEV VZHŮRU NOHAMA 5. Na novozélandském spreji proti hmyzu TENTO PŘÍPRAVEK NEBYL TESTOVÁN NA ZVÍŘATECH 6. Na amerických pokynech k sestavení nového počítače ABYSTE PŘEDEŠLI VYTVOŘENÍ SRAŽENÉ PÁRY, POČKEJTE S OTEVŘENÍM KRABICE, DOKUD SE NEZAHŘEJE NA POKOJOVOU TEPLOTU. (Rozumné, ale ty instrukce jsou UVNITŘ krabice) 7. V některých zemích na dnech lahví s Coca-Colou OTEVÍREJTE DRUHOU RUKOU 8. Na balíčku rozinek PROČ JE NEROZHODIT PO VAŠICH OBLÍBENÝCH OBILOVAM K SNÍDANI? 9. Na fenu značky Sears NEPOUŽÍVEJTE VE SPÁNKU 10. balíčku mražených hranolek MUŽETE BÝT VÍTĚZ ANIŽ BYSTE COKOLIV KUPOVALI! PODROBNOSTI UVNITŘ! 11. Na balení oválného mýdla POKYNY - POUŽÍVEJTE JAKO OBYČEJNÉ MÝDLO 12. Na desertu zvaný Tiramisu z Tesca (vytištěno zespodu na krabici) NEOTAČEJTE VZHŮRU NOHAMA! (Příliš pozdě - už se stalo?) 13. Na chlebovém pudinku od Marks & Spencer PO ZAHŘÁTÍ BUDE PRODUKT HORKÝ 14. Na korejském kuchyňském noži VAROVÁNÍ - UDRŽUJTE Z DĚTÍ 15. Na šňůře od čínských vánočních světel POUZE PRO POUŽITÍ VENKU NEBO UVNITŘ 16. Na japonském stroji ke zpracování potravy NEPOUŽÍVEJTE K JINÝM UČELŮM 17. Na arašídech od Sainsburys VAROVÁNÍ - VÝROBEK OBSAHUJE OŘECHY 18. Na balíčku oříšků od American Airlines INSTRUKCE - OTEVŘETE BALÍČEK, SNĚZTE OŘÍŠKY 19. Na švédské řetězové píle NEPOKOUŠEJTE SE ZASTAVIT PILU SVÝMA RUKAMA NEBO SVÝMI GENITÁLIEMI 20. Na dětském kostýmů Supermana ANI S TÍMTO KOSTÝMEM NEMŮŽETE LÉTAT 21. Na některých mražených jídlech NÁVRH NA SERVÍROVÁNÍ: ODMRAZIT 22. Na krabici s hotelovou koupací čepici POUZE NA JEDNU HLAVU 23. Na balíčku žehličky značky Rowenta NEŽEHLETE OBLEČENÍ NA TĚLE 24. Na dětské medicíně proti kašli od Boot NEŘIĎTE AUTO ANI STROJE 25. Na obalu Nytolu - prášku na spaní VAROVÁNÍ - MŮŽE ZPŮSOBIT OSPALOST

Podobná YouTube videa

0:30 Marosi

Marosi

Autor: jozic
Počet zhlédnutí: 13 189

5:22 Marosi 2007

Marosi 2007

Autor: jozic
Počet zhlédnutí: 7 009

0:42 FurTV - Why Do I Need A Condom ?

FurTV - Why Do I Need A Condom ?

Autor: piterr82
Počet zhlédnutí: 455 516

7:02 ASAT Camo The Best Camo is ASAT

ASAT Camo The Best Camo is ASAT

Autor: asatcamo
Počet zhlédnutí: 39 239

3:14 Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš 2011

Trek MTB Maraton Krakatit Dobříš 2011

Autor: teamzimavideo
Počet zhlédnutí: 1 512

2:35 Krakatit Dobříš 2010

Krakatit Dobříš 2010

Autor: dobristv
Počet zhlédnutí: 1 058