PSAI Full Cave Training Devil's Ear 1/5

6 966
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek u doktora: „Pane doktore, já mám asi sklerózu. Dám si večer na okno slanečka a ráno tam není.” Doktor mu předepíše léky. Chlápek je pravidelně užívá a po týdnu jde na kontrolu, ale stále nic. Doktor mu zvýší dávku a po dalším týdnu chlápek povídá: „Už je to dobrý, on byl přilepenej na roletě!”

Protrhne se hráz a voda rychle zaplavuje přilehlou vesničku. Všichni už jsou pryč, jenom farář stojí na věži kostela a modlí se. Přijede k němu člun požárníků: "Pojďte otče, odvezeme vás." "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Člun tedy odjede. Voda už dosahuje až nahoru na věž, tam stojí farář, drží se kříže a modlí se. Přijede k němu loď domobrany: "Pojďte otče, odvezeme vás." "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Loď odjede. Vesnice je už skoro celá zatopená, z vody kouká jen farářova hlava. Přiletí helikoptéra: "Pojďte otče, hodíme vám lano." "Ne, já tady zůstanu, Ježíš mě zachrání." Helikoptéra odletí a farář se utopí. Potom v nebi potká Ježíše a ptá se ho: "Proč jsi mě nezachránil?" "Co bys ještě chtěl, vždyť jsem ti poslal dvě lodě a helikoptéru!"

U lužka umírající: "Tedy, vaše žena se mí vubec nelíbí, míní lékao." Manžel: "Mne taky ne, ale už to nebude dlouho trvat, že?"

Pani ucitelka ve skole zada vykres a deti maji nakreslit nejaky pekny obrazek. Pepicek kresli celou hodinu a na konci to odevzda. Ucitelka se podiva a z papiru na ni kouká p . . a, ale jak ziva. Ucitelka si necha ihned pozvat tatinka do skoly a kdyz tatik prijde, stezuje si a ukazuje mu vykres. Otec ho chvili prohlizi a pak rika: "No to nic neni todle to. U nas doma ji nakreslil na kamna a ja si spalil cu . . . a a dedek jazyk! "

Mami, já nechci sestřičku!Mlč, budeš jíst, co ti dáme!

Podobná YouTube videa

4:48 Arnold Schwarzenegger training

Arnold Schwarzenegger training

Autor: niinpaniin
Počet zhlédnutí: 16 415 191

1:31 Last Chancers Platoon 2009 verdict

Last Chancers Platoon 2009 verdict

Autor: jedimastermaniac
Počet zhlédnutí: 758

5:05 The Simpsons - Theme Song

The Simpsons - Theme Song

Autor: RDJim
Počet zhlédnutí: 9 238

3:22 "The Legend Killer" Randy Orton Tribute

"The Legend Killer" Randy Orton Tribute

Autor: JujuballaXD
Počet zhlédnutí: 803

2:41 WWE - THE ROCK'Z TRAINING VIDEO

WWE - THE ROCK'Z TRAINING VIDEO

Autor: BADSMOOTHCRiMiNAL08
Počet zhlédnutí: 109 434

3:43 [EXCLUSIVE]John Cena training at the fitness [EXCLUSIVE]

[EXCLUSIVE]John Cena training at the fitness [EXCLUSIVE]

Autor: aleko957
Počet zhlédnutí: 415 836