PSAI Full Cave Training Devil's Ear 1/5

7 027
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pěkná, štíhlá, vysoká blondýnka se prochází v parku se svým čtyřnohým miláčkem. Přistoupí k ní mladý sympatický muž a povídá: „Slečno, vy máte ale krásného pejska. Můžu si vás pohladit?”

"Honem se bez schovat, to je muj manzel!" vykrikne. "Kam?" pta se vydeseny muz. "Zavri se na zachod," navrhne zena. Muz popadne sve svrsky, zavre se na zachode a ze strachu si tam radeji ani nerozsviti. Ve tme se ozve detsky hlas: "Tady je hrozna tma!" "Kdo jsi?" lekne se muz. "Tam za dverma je moje mama a ja budu kricet!" rika maly kluk. "Proboha ne! Hele, kdyz nebudes kricet, tak ti dam dvacku," vyjednava muz. "Ne, budu kricet!" odpovi kluk. "Tak ti dam dve stovky," nabizi muz. "To je malo, budu kricet!" vyhrozuje kluk. Muz postupne zvysuje svou nabidku, az nakonec rezignuje: "Dam ti pet set, to je vsechno, co u sebe mam." Kluk souhlasi, vezme penize a nenapadne se vytrati. Manzel konecne odejde a muz muze opustit zachod. Spesne se rozlouci se zenou a take odejde. Zena jde odpoledne se synkem nakupovat. V obchodnim dome ji kluk zatahne k bicyklum a ukazuje: "Kup mi takovy." "To nejde, ten stoji moc penez," rika zena. "Ale ja mam pet stovek, hele!," chlubi se kluk. "Kde jsi to vzal?" pta se zena. Kluk zaryte mlci. "No tak, kde jsi to vzal, koukej mi to rict. Snad jsi to neukradl?" rozcili se zena. Kluk stale mlci. Rozcilena zena chyti kluka za ruku a odtahne jej k blizkemu kostelu. "Kdyz to nereknes mne, budes se s tim muset sverit panu farari!" "Pane farari, vyzpovidejte prosim kluka, nechce mi prozradit, kde vzal tech pet stovek!" sdeluje zena rozcilene a dost nahlas farari. Pan farar se porozhledne po ostatnich, prikyvne a jde s klukem do zpovednice. Kdyz se oba posadi, kluk rekne: "Tady je hrozna tma..." To farare rozzlobi a rekne: "Nezacinej s tim zase!"

Průvodčí v EC Hradčany si prohlídne lístek a říká mladé blondýnce: „Slečno, my ale jedeme do Luhačovic, ne do Prahy.” Blondýnka na to: „No a řekla už jste to strojvedoucímu?”

Běží děda po lese, všechno na něm třese se, přehání to s projímadlem, třese mu to s jeho sádlem. Máš to marné staříku, nedoběhneš k hajzlíku..!

„Jaks to udělal, žes toho myšáka chytil?” ptá se s údivem kamaráda Franty Luboš. „Kolik týdnů už se o to snažím a nepovedlo se mi to...” „Musíš na to jinak,” poučuje ho kámoš, „zkus se vcítit do role té prohnané myši...” „No a co?” „No co - dal jsem do pastičky místo sýra flaštičku slivovice!”

Podobná YouTube videa

2:05 como hacer un ollie,terflip,barial,casper y flip

como hacer un ollie,terflip,barial,casper y flip

Autor: skater100ish
Počet zhlédnutí: 7 737

2:21 kickflips, hippie jumps, and big ollie's + more!

kickflips, hippie jumps, and big ollie's + more!

Autor: barnboy15
Počet zhlédnutí: 82 832

2:01 Como Hacer un Kickflip

Como Hacer un Kickflip

Autor: AL3SK8
Počet zhlédnutí: 49 072

2:17 Como hacer un HEELFLIP

Como hacer un HEELFLIP

Autor: avoztedoy
Počet zhlédnutí: 17 001

0:50 Como hacer un backside

Como hacer un backside

Autor: videos8777
Počet zhlédnutí: 30 110

0:10 Casper Flip

Casper Flip

Autor: bloycey
Počet zhlédnutí: 212 136