PSAI Full Cave Training Devil's Ear 1/5

7 161
5 parts with a total of 41min inside the Devil's Ear Cave Sytem, Ginnie Springs Florida. Last time Joe Odom dived before his illness 2005, the former Chairma...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

V Americe ma kazat papez a tak se Jack Nicholson (JN) a Michael Jackson (MJ) vypravi do kostela a ze si nechaj pozehnat. Prijdou do kostela, ten je narvanej, kazani v plnem proudu a tak se MJ rozhodne, ze na sebe upouta pozornost. Jde pred oltar a tam zacne tancovat (vsak to znate. Ty jeho obvykle pohyby ala trefena koza). JN se mezitim pohodlne rozvali v lavici, nasadi si slunecni bryle, zapali si doutnik a chroupe popcorn. Nahle MJ vidi, ze se papez zvedl, pristoupil k JN a pokrizoval ho. Ten se zvedl, pokynul MJ a odchazi. Venku ho zastavi a pta se ho: MJ: "Jak je to mozny? Ja se tam snazim a on pozehna akorat tobe..." JN: "On mi nepozehnal. Prisel ke me a rekl Tipni ten doutnik (ukazal na doutnik), popadni tu kukurici (pohyb ruky dolu), seber toho negra (ukazal na MJ) a vypadni (pohyb ruky smerem ke dverim)"

Přijde začínající novinář ke svému šéfovi a hlásí: „Tak už jsem to dopsal.” „Tak to přečti,” vybídne ho nadřízený. „Skupinka několika mužů ozbrojená střelnými zbraněmi přepadla policejní stanici, všechno hodnotné ukradli a svázaného policistu podřízli pod krkem.” „Paráda,” říká šéf, „jenom tam ještě dopiš iráčtí teroristé a dej to do rubriky zahraniční.” „Ale já jsem psal o Mašínech a Paumerovi,” nesouhlasí novinář. „Tak ty teroristy přepiš na naše hrdiny protikomunistického odboje a dej to rubriky vzpomínáme.”

„Drahá, co bys chtěla dostat k MDŽ, vyber si - briliantový prsten, norkový kožich, vilu na Francouzské Riviéře...?” „Miláčku, mně stačí dnešní večer a tvoje láska...” „Klapka, stačí, děkuji,” spokojeně vykřikl režisér.

Čech, Američan a Němec se sejdou v nebi a povídají si, kdo z nich umřel horší smrtí. Američan: "Jo, to náš táta koupil tryskáč a jak s ním neuměl pořádně lítat, tak ho otočil proti zemi a byli jsme na kaši." Němec: "To můj táta koupil porsche a nějak to nezvládl a tak jsme vlítli do skály a byli jsme taky hned mrtví." Čech: "To náš táta koupil kolo a pak jsme pomřeli hlady."

Jaké je největší přání rodičů čerstvě narozeného dítěte? Tichá noc.

Podobná YouTube videa

3:07 Mistřice B

Mistřice B

Autor: trenerf
Počet zhlédnutí: 384

0:38 Častkov A- Mistrice 19,6,2011 26s

Častkov A- Mistrice 19,6,2011 26s

Autor: sdhcastkovcacateam
Počet zhlédnutí: 139

2:49 Trénink_1_

Trénink_1_

Autor: sharksmistrice
Počet zhlédnutí: 29

0:27 Mistřice v Částkově 2008 - 18,12

Mistřice v Částkově 2008 - 18,12

Autor: mistriceb
Počet zhlédnutí: 846

4:07 Konec zápasu

Konec zápasu

Autor: benfikaknezpole
Počet zhlédnutí: 302