Melhor dança de psai

8 080
Que lindo meu sobrinho dançando psai.
Sledované video přidal uživatel: adrilipt dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

V džungli zabloudí Francouz, Angličan a Čech. Chytí je domorodci a náčelník jim povídá: „My už sice lidi nežereme, ale máme tady zlého lva lidožrouta. No a to víte, nás je málo, tak vás obětujeme. Ale protože jsem lidumil, máte před smrtí každý jedno přání.” Angličan řekl: „Chci krásnou ženskou.” Dostal ji a pak se po něm lev jen olízl. Francouz řekl: „Chci dobré jídlo.” Najedl se a pak se po něm lev jen olízl. Čech řekl: „Já chci dvě perfektně vychlazená plzeňská piva.” Trvalo to sice 14 dní, než mu je sehnali, ale pak to stálo za to. Čecháček piva vymlaskl, domorodci ho strčili ke lvovi a čekali, co bude. Lev si k němu dvakrát čichl, třikrát se olízl a lehl si vedle něho. Domorodci chvilku koukali a pak ho začali oslavovat jako šamana. Když skončili oslavy, náčelník se ho zeptal: „Ty, Pepo, jak si to vlastně s tím lvem dokázal?” „Poslyš, náčelníku, už jsi viděl Plzeňáka po dvou pivech sežranýho?”

Ve zverimexu se potkají dva kamarádi. První trochu udiveně říká: „Ty si kupuješ piraně?” „Ale ne, to je pro tchyni,” vysvětluje druhý, „manželka chtěla, abych jí koupil něco do vany.”

Jde policajt po chodníku a najde zrcátko. Podívá se do něj a říká: „Ale podívejme se, to je ten známý recidivista, to musím ukázat šéfovi.” A schová zrcátko do kapsy své uniformy. Jenže na něj časem zapomene a kabát, do něhož zrcátko schoval, pověsil na věšák. Za chvíli se ke kabátu přikrade policajtova manželka a prohledává manželovi kapsy. Po chvíli zrcátko najde a vykřikne: „Mámo, pojď se podívat, on má milenku!” Máma zrcátko ustrašené dceři vezme, zaujatě se do něj podívá a řekne: „Taková stará, to se nemusíš bát.”

Přišla paní k lékaři - modrá, zelená, zbitá. „Co se Vám stalo, paní?” „Když se muž vrátí napitý z hospody, pokaždé mě takhle zmlátí. Co mám dělat?” „Udělejte si heřmánkový čaj a když se vrátí muž z hospody, kloktejte. A po týdnu se ukažte.” Po týdnu přijde paní k lékaři, žádné stopy po pranici. „Zabralo to, nezmlátil mě.” „Já to věděl! Stačilo držet hubu...”

Jaký je rozdíl mezi kamzíkem a kozou? Nevíte? Zkuste vzít do pusy kamzíka.

Podobná YouTube videa

0:23 NOT FOR AIR - Dr. Quest And Race Bannon

NOT FOR AIR - Dr. Quest And Race Bannon

Autor: simbacapoeira
Počet zhlédnutí: 98 919

0:25 The Pill

The Pill

Autor: markbinks
Počet zhlédnutí: 49 552

0:37 A different ending song no.1

A different ending song no.1

Autor: Choscabella69
Počet zhlédnutí: 301 224