PSAI Extended Range Diving 1970

14 204
First ever filmed Extended Range Dive Training Video from 1970 with Hal Watts for The Professional Scuba Association International, brought to you by PSAI Ce...
Sledované video přidal uživatel: psaiyogi dne 23. 04. 2013

Kategorie: Sport > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jak se říká ženě, která ví každou noc, kde je její muž? Vdova.

Vytizeny manager prijde domu a povida svoji stary : "Koupil jsem papouska, perfektne slysi, perfektne mluvi, je prudce inteligentni a vsechno mi nahlasi". Manzelka to den vydrzi, ale hned den na to si cela nadrzena privede nabijece. Rika mu : "Ale je tu problem, manzel koupil papouska, kterej perfektne slysi, perfektne vidi, je inteligentni a vsechno mu nahlasi" On jako ze to neni zadnej problem a natahne prez papouska ponozku. Celej tejden si uzivaj a pak, kdyz uz nevedej coby, milenec ji rika: "Mam perfektni polohu, ty udelas stojku a das nohy do rozstepu, ja se rozebehnu, udelam trojty salto a jsem tam" V tom se ozve papousek a rika: "sundejte mi tu ponozku a klidne mi vyrvete i jazyk, " ale tohle musim videt !"

Na lavičce v parku sedí párek a líbá se. Přisedne chlap a hladí ženu po kolenou. Mladík se na něj obrátí s tím, co si to dovoluje. "Chtěl jsem jen manželce říci, aby mi dala klíče."

A takhle jednou se dostane hlemejžď do nemocnice na JIPku, a když se po pár dnech probere, stojí kolem postele jeho kámoši šneci a ptaj se: "Cos dělal vole, že ses tak zřídil?" "No, sem to kalil, co to šlo, pak pravotočivá zatáčka, říkám si nebudu brzdit, a najednou z ničeho nic mě před čumákem vyrostla houba!"

Bezocasí jsou impotenti.

Podobná YouTube videa

0:35 Celtic vs AC Milan Jankulovski Free Kick 78th min

Celtic vs AC Milan Jankulovski Free Kick 78th min

Autor: forzameelan
Počet zhlédnutí: 13 390

1:18 A.C. Milan - F.C. Zurigo 1-0 45' Jankulovski

A.C. Milan - F.C. Zurigo 1-0 45' Jankulovski

Autor: sfondorui
Počet zhlédnutí: 13 026

5:55 Ciao Janku (Milan 2005-2011)

Ciao Janku (Milan 2005-2011)

Autor: poisonoak07
Počet zhlédnutí: 13 017

3:26 Potápění na Jesenici u Chebu - MIX

Potápění na Jesenici u Chebu - MIX

Autor: potapenias
Počet zhlédnutí: 269