lada mikulec robi

3 783
Sledované video přidal uživatel: kentaur01 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Češi vracejí sudetským Němcům nejem chalupy, ale i půdu. Bohužel ji vracejí i s vodou, ale to není žádný problém, Němci musí za hranicemi tu půdu jenom od vody oddělit a vysušit. Čeho se ale Češi urputně nechtějí vzdát, to je 5 lodí, které raději potopili, než aby je vydali do zahraničí.

Jaroslav Hašek napsal Dobrého vojáka Žvejka.

Opilec se vrací domů přes hřbitov, kde usne ve vykopaném hrobu. Ráno je mu zima a hrobník mu říká: „Nemáš se v noci odkopávat.”

Kovboj se rozhodne oženit, přijede do města a po krátkých námluvách se koná svatební obřad. Po obřadu posadí svou novomanželku na svého koně a jedou spolu vstříc prérii. Když kůň pod jejich tíhou klopýtne, kovboj přitáhne otěže a praví:"Tak to bylo poprvé!". Jedou a odpoledne unavený kůň opět klopýtne. Kovboj mu opět přitáhne otěže a praví "Tak to bylo podruhé". K večeru už kůň umdlévá únavou a opět klopýtne. Kovboj řekne: "Tak to bylo potřetí, seskočí ze sedla, sundá manželku a koně zastřelí. Novomanželka dostane hysterický záchvat. "Cos to udělal? Jak se teď odsud dostaneme?" Kovboj se na ní podívá a praví: "Tak to bylo poprvé..."

Maminko, mě se do té školy nechce. Děvčata ze mě mají srandu, kluci mi podráží nohy, učitelé mě nemají rádi, já tam nepůjdu!Musíš, jednou jsi tam ředitel...

Podobná YouTube videa

9:57 Tallink & Silja Line ships 2009

Tallink & Silja Line ships 2009

Autor: flashsnakez
Počet zhlédnutí: 21 630

0:15 Bus drifting

Bus drifting

Autor: 1087385
Počet zhlédnutí: 434 798

0:28 Intercity Train is crossing Aurajoki River

Intercity Train is crossing Aurajoki River

Autor: aboturku
Počet zhlédnutí: 482

0:22 Public Transport in Hong Kong

Public Transport in Hong Kong

Autor: roberts787er
Počet zhlédnutí: 281

0:40 "Hanácká střela" u Horky nad Moravou

"Hanácká střela" u Horky nad Moravou

Autor: timlaon
Počet zhlédnutí: 1 532