lada mikulec robi

3 734
Sledované video přidal uživatel: kentaur01 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Zubní lékař k pacientovi: „Nedivte se, že vás ty zub bolely. Když vám mají vydržet, musíte přestat kouřit!” „Na to je ale pozdě.” „Na to, přestat kouřit není nikdy pozdě.” „Tak to mám tedy ještě dost času!”

Sedi blondynka a bruneta u televize a divaji se na film kde chce muz skocit z okna a bruneta to stopne a rika: Hele vsadime se ja si myslim ze skoci a ty?? Blondyna: Ja si myslim ze neskoci! Pustili to a on skocil. Bruneta to stopne a rekne hele nic mi nedavej ja uz jsem ten film videla a vedela jsem ze skoci. Blondyna: No ja jsem to taky videla ale ja si myslela ze podruhe uz neskoci!!!

Manželka se ptá svého muže: "Franto, řekni mi, proč chodíš každej den do hospody a pořád tam kupuješ ten rum?" "Je to ideální investice, Vlastičko! Kde jinde se ti za vloženou dvacku vrátí 40 procent!?"

- Mate nejake klobasky? - A ake chcete: kratke, dlhe, hrube, tenke... ake? - pyta sa masiar. - Ukazte mi model. Teplos si teda vyberie a masiar nahnevany, pretoze neznasa teplosov sa pyta: - Chcete ju nakrajat na kolieska alebo len zabalit? - Sprosty! A co si myslis, ze ja mam ritku na zetony...???

Bůh si pozve českého, slovenského a islandského prezidenta a povídá: „Každého zatočím podle toho, kolik se v jeho zemi krade.” Islandského zatočí 10x a slovenského 20x. Ti se pak ptají, kde je Čech. „Ten vám tu bude dělat větrák.”

Podobná YouTube videa

0:57 Porsche 911 GT3 RS [HD] (Option Auto News)

Porsche 911 GT3 RS [HD] (Option Auto News)

Autor: optionautonews
Počet zhlédnutí: 2 711

7:37 HPS Pneumatic air suspension

HPS Pneumatic air suspension

Autor: poizondubstep
Počet zhlédnutí: 1 545