lada mikulec robi

3 924
Sledované video přidal uživatel: kentaur01 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jde chlápek po ulici, v ruce urnu a evidentně má skvělou náladu. Usmívá se, poskakuje a píská si. Vidí ho jiný a ptá se: "Vy jste hroznej. Trochu úcty, ne? A vůbec, proč máte tak dobrou náladu?" "To máte tak, to je tchýně. Celej život se flákala, nic nedělala. Tak teď si ji dám do přesýpacích hodin a bude makat jak barevná."

Úřední oznámení o přejmenování měst: Praha, zlaté město na Vltavě -> Praha, hnědé město ve Vltavě. Drážďany, Florencie na Labi -> Drážďany, Benátky pod Labem.

"Rano, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripravenou snidani. V poledne, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripraveny obed. A vecer, at jsem ve sluzbe nebo ne, budu mit pripravenou veceri." "Souhlasim," odpovida manzelka. "Ja mam jedinou podminku. V noci, at jsi ve sluzbe nebo ne, budu mit sex."

Bůh si pozve do nebe zástupce tří největších společností - ruského prezidenta, amerického prezidenta a Billa Gatese. A povídá jim, že už se na to na zemi nemůže dívat, tak že příští týden zničí svět, ať to oznámí svým lidem. Po návratu ruský prezident vystoupí v televizi: „Mám pro vás, lidé, dvě špatné zprávy. Za prvé - Bůh existuje, přestože jsme celou dobu tvrdili, že ne. A ta druhá je, že hodlá příští týden zničit svět.” Americký prezident oznamuje svým lidem: „Lidé, mám pro vás dvě zprávy, dobrou a špatnou. Ta dobrá je, že Bůh existuje a bylo dobré v něj věřit. Ta špatná však je, že příští týden hodlá zničit svět.” A Bill Gates přijde ke svým poskokům a povídá jim: „Mám pro vás dvě skvělé noviny. Tak zaprvé - Bůh si pozval zástupce tří nejvýznamnějších společností světa... a já byl mezi nimi. A ta druhá je, že příští týden se přestane distribuovat Linux...”

Malý chlapec seděl na obrubníku a usedavě plakal, když kolem procházel jeden děda. "Co se děje, chlapče?" ptal se, "proč pláčeš?" "Pláču, protože nemůžu dělat věci, které dělají velcí kluci." Stařík si sednul vedle něj na obrubník a začal taky plakat.

Podobná YouTube videa

1:03 ja nie wyjade?!!:pp

ja nie wyjade?!!:pp

Autor: 95mlody
Počet zhlédnutí: 61 156

1:02 simson freestyle

simson freestyle

Autor: mcbandi
Počet zhlédnutí: 6 730

0:31 Quickly-Rennen 2011 Altheim / Staig  - Teil 5

Quickly-Rennen 2011 Altheim / Staig - Teil 5

Autor: Tschinerle
Počet zhlédnutí: 457

1:12 Police Scooter Test

Police Scooter Test

Autor: metalalalstar
Počet zhlédnutí: 457 246

0:44 simson S51 (dla wtajemniczonych na gaz)

simson S51 (dla wtajemniczonych na gaz)

Autor: vogelteam
Počet zhlédnutí: 3 668

0:25 Simson mały wypadek ;]

Simson mały wypadek ;]

Autor: Przemek2945
Počet zhlédnutí: 4 314