Ducati 848 on Slovakia ring

3 690
Ducati 848 a mikulec corse, Slovakia ring 25,10,2009.
Sledované video přidal uživatel: mikulecorse dne 23. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Naše mouka je ta nejlepší široko daleko, každý den jí prodáme několik desítek kilo,” láká přespoláka prodavačka ve smíšeném zboží. „Ani se nedivím,” mávne rukou zákazník. „Není žádné tajemství, že se k vám sjíždějí rybáři z celé Moravy!”

Postarší pán se vrací dom pořádně namletej. Stoupne si před dveře a marně se snaží trefit do klíčové dírky. Pak se najednou z druhé strany ozve jeho manželka: „Déchni na mě klíčovou dírkou.” Tak tedy déchl a manželka ho poslala spat ven. Takhle se to několikrát opakovalo, když tu si usmyslil, že na ňu vyzraje. Po dalším tahu snědl tři stróžky česneka a šel dom. Tam samozřejmě vyčkávala manželka s rozkazem, tak zase déchl do klíčové dírky. Chvilu bylo ticho a pak se ozvalo: „Nech si ty hloupé fóry, otoč se a déchni na mě ještě jednou!”

Vite proc prdime? Protoze kdyz jede hovno do zatacky, potrebuje zatroubit !!!

Chlapík na veřejných záchodkách, kouká na souseda a ptá se: - "Proč máš na ptáku vytetováno WY ?" - "Víš, moje holka se jmenuje WENDY, no a když se mi postaví, tak je tam vytetováno její jméno." Po čase stejně zvědavej chlapík na veřejnejch záchodkách vedle černocha. Kouká a ten černoch tam má taky WY. Zeptá se: - "Hele, tvoje holka se jmenuje WENDY, viď?" - "Proč myslíš?", na to černoch. - "Protože tam máš vytetováno WY, a když ti stoupne tak tam budeš mít WENDY, ne?" - "Ne", nato černoch "mně když stoupne tak tam mám WELCOME TO THE YAMAICA AND HAPPY HOLIDAY"

Přijde cikán do obchodu, položí na pult kelímek od jogurtu a vzteká se: „Co to tady prodáváte za jogurty, vy rasisti?! Co to má znamenat, že ten jogurt obsahuje cukr, borůvky a Roma?!”

Podobná YouTube videa

0:43 Otrokovice spádoviště

Otrokovice spádoviště

Autor: czsokola
Počet zhlédnutí: 1 508

0:31 Nissan commercial

Nissan commercial

Autor: g289509
Počet zhlédnutí: 15 267 813

1:11 Nissan - Pôneis Malditos

Nissan - Pôneis Malditos

Autor: nissanoficial
Počet zhlédnutí: 14 666 614

5:36 Drag Race: 2012 Lexus LFA vs 2010 Nissan GT-R

Drag Race: 2012 Lexus LFA vs 2010 Nissan GT-R

Autor: motortrend
Počet zhlédnutí: 8 308 612