Ducati 848 on Slovakia ring

4 024
Ducati 848 a mikulec corse, Slovakia ring 25,10,2009.
Sledované video přidal uživatel: mikulecorse dne 23. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pepíček povídá kamarádovi, který se tak trochu zajímá o ruskou historii: „Co to byla ruská sborná, to nevím, ale asi dobře zpívali.”

Malý chlapeček brečí venku na dvorku. Jeho maminka k němu přiběhne a ptá se ho co se mu stalo. "Pejsek mi ukousl nožičkůů!" křičí chlapeček. "Neboj se, máš ještě jednu..." utěšuje ho maminka. "Já vím, ale na čem budu stát, až do něj budu příště kopat?"

Přihlásily se tři ženy do soutěže - plavání stylem prsa přes kanál La Manche. Vyhrála brunetka, pár minut po ní dorazila zrzka a asi za hodinu totálně vyčerpaná blondýnka. Když ji zabalili do dek a nalili do ní pár loků kávy, vzpamatovala se a povídá: „Nechci si stěžovat, ale mám pocit, že ty dvě používaly ruce!”

Pojistné údálosti: Když jsem přijížděl domů, vjel jsem omylem do jiného dvora a naboural do stromu, protože ho doma na tomto místě nemám. To druhé auto do mne nabouralo bez jakéhokoliv předchozího varování. Myslel jsem, že mám stažené okénko. Zjistil jsem ale, že je zavřené, když jsem vystrčil ruku ven. Srazil jsem se se stojícím nákladním automobilem, když přijížděl z opačného směru. Ten dědula, kterého jsem porazil, by se na druhou stranu silnice stejně nedostal. Chodec do mne narazil a pak mi skočil pod auto. Ten chodec váhal, kterým směrem se má vydat, a tak jsem ho přejel. Přejel jsem krajnici, pohlédl na svou tchýni a sjel jsem z náspu. Narazil jsem do telefonního sloupu, protože jsem chtěl zabít mouchu. Celý den jsem strávil nakupováním sazenic a rostlin a už jsem byl na cestě domů. Když jsem přijel na křižovatku, vynořil se přede mnou živý plot a zaclonil mi výhled. Nezvládl jsem zastavit a naboural jsem tak do jiného vozu. Řidič i spolujezdci se pak neprodleně odebrali na zdravotní dovolenou. Když se mi stala nehoda, řídil jsem už čtyřicet let a usnul za volantem. Protože jsem nechtěl vrazit do nárazníku auta přede mnou, srazil jsem chodce. Abych auto řádně zaparkoval, nacouval jsem do jiného vozu. Kde se vzalo, tu se vzalo, přijelo neviditelné auto, narazilo do mého vozu a zase zmizelo. Řekl jsem policii, že nejsem zraněný, ale když jsem si sundal klobouk, zjistil jsem, že mám frakturu lebky. Ten náklaďák nacouval skrz přední sklo do manželčina obličeje. Ve tváři toho starého pána, který se odrazil od mého auta, jsem si všiml nečekaně smutného výrazu. Nepřímou příčinou této nehody byl chlapík v malém autě s velkou hubou. Když auto sjelo z cesty, vyhodilo mě to ven. Později mě pak našla v příkopě toulavá kočka. Ten chlap se potácel přes celou silnici. Než jsem ho srazil, musel jsem několikrát prudce strhnout volant. Telefonní sloup se rychle přibližoval. Snažil jsem se mu uhnout z cesty, ale najednou mi narazil do předku auta.

„Za kolik mi můžete udělat novou zubní protézu?” „Osm tisíc.” „To je moc!” „Ale můžete s ní jíst všechno.” „To je mi houby platné, když mi na jídlo už nic nezůstane!”

Podobná YouTube videa

0:30 CZ 250 enduro 988.2

CZ 250 enduro 988.2

Autor: sedl430
Počet zhlédnutí: 36 797

1:16 cz 250 cross

cz 250 cross

Autor: luc01as
Počet zhlédnutí: 114 973

1:02 Jawa 638

Jawa 638

Autor: Tiompa
Počet zhlédnutí: 495 064

0:43 čz scooter, cz 250 side

čz scooter, cz 250 side

Autor: beckabecka83
Počet zhlédnutí: 25 220

1:00 Jawa 350 czech stunt Pribram 2

Jawa 350 czech stunt Pribram 2

Autor: Aliii206
Počet zhlédnutí: 116 239

2:34 CZ 250 enduro type 988.1. chicago

CZ 250 enduro type 988.1. chicago

Autor: marecekv
Počet zhlédnutí: 31 259