bakaláři

6 099
úvod bakalářských povídek aneb nad dopisy diváků :-)
Sledované video přidal uživatel: paulitko dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Tak se mi zdá, že jsi to kouzlo nějak špatně zformuloval, kouzelný dědečku,” zlobí se mladý kníže. „Já chtěl princeznu, ne být princeznou!”

„Stal jsem se vegetariánem.” „A jak se to provuje?” „Piju slivovici, třešňovici, meruňku a kalvados. Jenom nevím, jak mám pít ořechovici se sádlem...”

To takhle stojí dva pochůzkáři ve frontě v papírnictví. Přijde na ně řada a prodavačka se jich ptá: "Nějaké přání pánové?" A voní na to: "No my bychom potřebovali čtverečkolinkovanej papír." Prodavačka jim s údivem odpoví: "Ale pánové čtverečkolinkovaný papír neexistuje. Musíte si vybrat, buď budete mít linkovaný, nebo čtverečkovaný." Avšak policajti jsou policajti a tak se nenechají odbýt: "Ale my chceme čtverečkolinkovaný papír!" Prodavačka je z toho zmatená, kdy v tom se z řady vykloní policejní kapitán a povídá naštvaně: "Tak u si koukejte vybrat, co vám tady paní prodavačka nabízí a padejte na stanici, já si to s vámi potom vyřídím!" Prodavačka celá rozradostněná povídá tomu kapitánovi: "Děkuji vám pane kapitáne, je to opravdu vidět, nojo vyí are... A co mohu nabídnout vám?" A kapitán: "Já bych potřeboval globus Brna."

Číšník postaví před stálého hosta řízek černý jako uhel. Chudák u stolu se zachmuří a pak si jen povzdychne: „Alespoň jednou není to jídlo syrové...”

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes piká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimedes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: "Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: "Tak to teda pěkný hovno! 1 Newton na metr čtvereční je přece Pascal!"

Podobná YouTube videa

9:28 Ten svetr si nesvlíkej

Ten svetr si nesvlíkej

Autor: didkin72
Počet zhlédnutí: 1 154

1:09 Dixie nd his wee cuz

Dixie nd his wee cuz

Autor: ruaidhridixon
Počet zhlédnutí: 136

0:54 The Dixie and Pixie Show - Random Events

The Dixie and Pixie Show - Random Events

Autor: dixieandpixie
Počet zhlédnutí: 112

7:38 Al Pedo Con Eli

Al Pedo Con Eli

Autor: dixieandpixie
Počet zhlédnutí: 285