Cigan... Part-01

8 494
Cigán v Ostravskem hlavním nádraží...
Sledované video přidal uživatel: Krygel dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jednou tak z lesa domů se nesa Motorola. Potká Pentium a dají se do řeči. Motorola: A__h__o__j__ p__e__n__t__i__u__m__, n__e__v__i__s k__o__l__i__k__j__e__ t__ř__i__ k__r__á__t__ t__ř__i__? {znamená to pomalou řeč {blbě se to píše, ale dobře poslouchá} Pentium: Šest. Motorola: A__l__e__ t__o__ j__e__ š__p__a__t__n__ě__. Pentium: To nevadí, ale rychle. {představte si jako Motorolu pražáka a jako Pentium ostraváka</div><div class="problem" onmouseover="tooltip.show('Připadá Vám vtip nevhodný, je zařazen do špatné kategorie, nedává smysl nebo jste našli jiný problém ? Nahlaste jej prosím tímto tlačítkem administrátorům');" onmouseout="tooltip.hide();"></div><a href="javascript: openJSLWindow('http://www.facebook.com/dialog/feed?app_id=485215014839536&link=http://vysmatej.cz/7967/&picture=http://vysmatej.cz/img/logo.png&name=Vtipy o obchodech&description=Jednou tak z lesa domů se nesa Motorola. Potká Pentium a dají se do řeči.\r\nMotorola: A__h__o__j__ p__e__n__t__i__u__m__, n__e__v__i__s k__o__l__i__k__j__e__ t__ř__i__ k__r__á__t__ t__ř__i__?\r\n{znamená to pomalou řeč {blbě se to píše, ale dobře poslouchá}\r\nPentium: Šest.\r\nMotorola: A__l__e__ t__o__ j__e__ š__p__a__t__n__ě__.\r\nPentium: To nevadí, ale rychle.\r\n{představte si jako Motorolu pražáka a jako Pentium ostraváka&display=popup&redirect_uri=http://vysmatej.cz/close_window.php', '', 650, 300);" rel="nofollow" > </a>http://vysmatej.cz/7967/

Neznalý skotský horal osloví královnu a ta si zlobně položí ruku na srdce: „Jsem Alžběta osmá, ne devátá!” „Ach, promiňte, vaše výsosti,” omlouvá se Skot, „ale vy vypadáte mladší...”

Snažil jsem se přesvědčit manželku, aby koupila basu piv za 160 Kč. Místo toho si koupila noční krém za 80 Kč. Řekl jsem jí, že po base piv vypadá večer hezčí než po nočním krému. A hádka začala...

Apolo: " Houstone, pristali sme na mesici." Houston:" Jak to tam vypada?" Apolo:" Je to spatny, jsou tu rusove." Houston:" Co delaji?" Apolo:" Natiraji mesic na cerveno. Co mame delat?" Houston:" Napiste tam COCA-COLA a zmizte."

Anglický lord po ztroskotání lodi se ocitl na pustém ostrově. Když ho po letech objevila loď, zeptal se kapitán: Sire, a proč jste si postavil tři chatrče? V jedné bydlím, v druhé je klub, který navštěvuji a ve třetí klub, který ignoruji.

Podobná YouTube videa

5:47 Mad Tv- Stewart In The Pet Shop

Mad Tv- Stewart In The Pet Shop

Autor: gigidy5
Počet zhlédnutí: 2 005 367

5:44 Stuart:  Shoe Shopping

Stuart: Shoe Shopping

Autor: SoZachsHere
Počet zhlédnutí: 437 845

2:28 Mad TV Stuart on Lowerd Expectations

Mad TV Stuart on Lowerd Expectations

Autor: mousebuddy
Počet zhlédnutí: 315 264

5:28 Mad Tv -  Stuart Gets New Shoes

Mad Tv - Stuart Gets New Shoes

Autor: nutevideos
Počet zhlédnutí: 156 292

7:19 Mad TV Stuart at Work

Mad TV Stuart at Work

Autor: MoniquenRaul
Počet zhlédnutí: 420 588

4:34 mad tv- stuart-ball

mad tv- stuart-ball

Autor: bonbonmami
Počet zhlédnutí: 1 659 290