Cigan... Part-01

8 781
Cigán v Ostravskem hlavním nádraží...
Sledované video přidal uživatel: Krygel dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Frajere,” obořil se na prcka páťák, „kdyžtak se říká Fakt jo, a ne Fuck you!”

Vite jak blondyna zabije kapra??? Dojde ho utopit

Pan Novák si poprvé v životě přivedl domů milenku, protože manželka poprvé v životě odjela na školení. Ale co čert nechtěl, zrovna když se po osprchování věnovali na koberci v obývacím pokoji hlavnímu důvodu návštěvy, ozval se zvonek. "Koho sem čerti nesou," zahlaholil pan Novák, "počkej, jdu se podívat." "Teď nemůžeš přestat, Františku," kvičela mladá vzrušená žena, "Mě by pak strašně bolela hlava." "Dobře," zamumlal hostitel a pokračoval hlava nehlava. Další a další zvonění ho ovšem tak znervóznilo, že byl nucen svou zajímavou činnost nedobrovolně ukončit. Došmátral se ke dveřím, nahlédl do kukátka a zděsil se. Běžel zpátky do obýváku a vzrušeně šeptal: "Vrátila se stará, řeknu, že jsem spal, ty se rychle oblékni a vyskočíš z okna." "Já už jsem skoro oblečená, ale z okna vyskočit nemůžu." "Musíš." "Ale miláčku, vždyť je to třinácté patro," kňourala milenka. "Skákej a nebuď pověrčivá."

Přijde farář do hospody a kárá Vildu Vyskoče, proč nechodí do kostela. „Ale pane faráři,” namítne štamgast, „proč sedět v kostele a myslet na pivo? Radši sedím v hospodě a myslím na Boha!”

Archimedes, Pascal a Newton hrají na schovávanou. Archimedes pyká, zatím se Pascal schová a Newton na zem narýsuje čtverec o hraně 1 m a zůstane stát. Když Archimedes dopyká, rozhlédne se a hlásí: „Vidím Newtona.” Newton se ale ohradí: „Ale ne, přece Newton na m2 - to je Pascal!”

Podobná YouTube videa

77:10 Terkel má problém CZ

Terkel má problém CZ

Autor: danycz888
Počet zhlédnutí: 7 955

2:25 Terkel má problém

Terkel má problém

Autor: magnuscz
Počet zhlédnutí: 82 199

1:53 Terkel Má Problém

Terkel Má Problém

Autor: revanjugen
Počet zhlédnutí: 55 824

5:03 Terkel má problém - Strýček Stuart vs Sten a Saky

Terkel má problém - Strýček Stuart vs Sten a Saky

Autor: krTEKno
Počet zhlédnutí: 7 550