Cigan... Part-01

8 549
Cigán v Ostravskem hlavním nádraží...
Sledované video přidal uživatel: Krygel dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Stará paní poruší při oslavě svých narozenin zásadu a napije se alkoholu. „To je zajímavé,” uvažuje poté, „chutná to stejně jako ten lék, co musel manžel dvacet let denně několikrát užívat.”

Přijde Pepíček domů a povídá:Tati mám za sebou první sexuální zážitek. Tatínek odloží noviny a říká tak se posaď a povídej. Když já nemůžu, ještě mě bolí prdel!

Ve veliké kuráži vypadnou na Silvestra po půlnoci z hospůdky návštěvníci, měsíček svítí jako rybí oko a tak se začnou dohadovat. „Je stříbrný!” prohlásil první. „Ne, je zlatej!” odporuje druhý. „Stříbrnej - jen se pořádně koukni.” „Koukni se ty - zlatý!” Jede kolem cyklista na kole, a tak ho zastaví. „Pane,” škytne ten první, „řekněte nám, je ten měsíček zlatý, nebo stříbrný?” „Který?” kouká cyklista na oblohu. „Ten vpravo nebo ten vlevo?”

Na procházce si malé děvčátko zvědavě prohlíží těhotnou paní. „Vy máte v bříšku miminko?” ptá se se zájmem. „Ano,” odpoví paní. „A máte ho ráda?” „Ano, velice.” „Tak proč jste ho sežrala?!”

„Pane vrchní, doneste mi biftek z brontosaura!” „Bohužel, nemohu vaše přání vyplnit.” „Jak to, vždyť ve všech reklamách uvádíte, že máte vše, co si hosté přejí!” „Samozřejmě, že máme, ale brzy zavíráme a šéfkuchař nechce kvůli jedné porci načínat nového brontosaura.”

Podobná YouTube videa

0:57 MAC VS PC(WHO WILL WIN?)

MAC VS PC(WHO WILL WIN?)

Autor: deadlyx
Počet zhlédnutí: 11 983

7:55 Stuntin' in my Chopper City Suit

Stuntin' in my Chopper City Suit

Autor: DeliciousBathWater
Počet zhlédnutí: 45 316

4:05 Chopper City Suit Stunts on E.Ness again!!

Chopper City Suit Stunts on E.Ness again!!

Autor: BuckBuckles
Počet zhlédnutí: 63 329

6:49 Cholo Adventures 6 "The Drive-By"

Cholo Adventures 6 "The Drive-By"

Autor: SUPEReeeGO
Počet zhlédnutí: 1 453 503

0:28 "The Dancing Father"

"The Dancing Father"

Autor: Audible484
Počet zhlédnutí: 32 751