Otravný Pomeranč a šapitó CZ Fénix ProDabing 720p

620
Otravný-Pomeranč.
Sledované video přidal uživatel: uNaFt7jS7w7l8HuKWmR7Kg dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Námořník přiběhne do kapitánovy kajuty a hlásí: "Pane kapitáne, došlo nám uhlí!" "A co na mě tak koukáte? Okamžitě všichni do vody - a tlačit!"

Jde pocestný okolo prasečí farmy, a vidí ohradu plnou prasat. A jedno prase má dřevěnou nohu. Protože to ještě nikdy neviděl, přijde k domu, zaklepe a zeptá se: „Proč má to prase dřevěnou nohu?” Farmář na to: „O tom vám povím takový příběh. Jednou jsem oral na poli a můj traktor najel do příkopu. Převrhl se a já jsem skončil pod ním. A tohle prase přiběhlo, uvidělo to, vrátilo se k domu a tam kvičelo tak hlasitě, až někdo vyběhl, a pak přivedlo pomoc až ke mně.” „Dobře, to je zajímavé, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „To není všechno. Jednou ke mně přišel zloděj, když nikdo nebyl doma. Prase uteklo z ohrady, přiběhlo za mnou až na pole a tak dlouho kvičelo, až jsem šel za ním a ono mě dovedlo k pušce v kůlně, takže jsem pak mohl toho zloděje vyhnat.” „Dobře, to je taky zajímavé, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „No, vždyť mě nechte domluvit. Jednou jsem spal s manželkou v ložnici, a náš dům začal hořet. A prase uteklo z ohrady, přiběhlo za mnou a tak dlouho kvičelo, až jsem se probudil a v poslední chvíli zachránil manželku a děti.” „No, to je velice dojemný příběh, ale proč má to prase dřevěnou nohu?” „Vždyť vám to celou dobu vysvětluju. Když je prase tak hodné, když nás má tak rádo, tak ho přece nesníme najednou!”

Slyšeli jste už o tom policajtovi, co chtěl hrát tenis a myslel si, že mu k tomu stačí pouze tenisky?

Na policejní okrsek přišel muž ohlásit krádež. „Takže, vám vzali z ruky hodinky,” shrne si to policista. „A vy jste při tom nic necítil?!” „Jak bych mohl, pane,” odpoví okradený, „já mám totiž silnou rýmu.”

Klučina se modlí: „Pane Bože, dej, aby byl Madrid hlavním městem Belgie!” Slyší to tatínek a diví se: „A pročpak?” „Protože jsem to dnes napsal do písemného testu.”

Podobná YouTube videa

1:55 Boyz N the Ring!

Boyz N the Ring!

Autor: PistolShrimps
Počet zhlédnutí: 1 574 733

1:19 Boil 'em (Potatoes)

Boil 'em (Potatoes)

Autor: YTMND2012
Počet zhlédnutí: 88 126

1:32 I've Got A Jar of Dirt Remix Video

I've Got A Jar of Dirt Remix Video

Autor: NeonHurricane
Počet zhlédnutí: 9 789 318

2:37 Harry Potter Starts a Band!

Harry Potter Starts a Band!

Autor: PistolShrimps
Počet zhlédnutí: 688 419

1:59 Because Gandalf got high

Because Gandalf got high

Autor: tbskebab
Počet zhlédnutí: 547 597

1:00 Trolling Saruman

Trolling Saruman

Autor: PistolShrimps
Počet zhlédnutí: 10 700 135