Otravný Pomeranč a šapitó CZ Fénix ProDabing 720p

1 128
Otravný-Pomeranč.
Sledované video přidal uživatel: uNaFt7jS7w7l8HuKWmR7Kg dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijede nejvyšší rabi do Vatikánu na návštěvu. Všechno si prohlédne, lecos se mu líbí, ale nechápe, proč uprostřed chrámu stojí telefonní budka. Zeptá se tedy: „Svatý otče, k čemu je ta telefonní budka?” „To je spojení k bohu.” „A mohl bych si zatelefonovat?” „Ale zajisté.” Rabi vejde do budky, vytočí číslo a takových deset minut hovoří s bohem. Po skončení hovoru vyjde z budky a ptá se: „Co zaplatím?” „500 dolarů.” „Cože, 500 dolarů za deset minut?” „No, ono to jde přes satelit a to stojí hrozný peníze,” odpovídá svatý otec. Rabi nekomentuje, vytáhne pět set dolarů a zaplatí. Po nějakém čase vyrazí papež do Jeruzaléma, všechno si prohlédne a všimne si, že v největší synagoze stojí také telefonní budka. „To je spojení s bohem?” ptá se. „Jistě, svatý otče.” „A mohl bych si zavolat?” „Zajisté, svatý otče.” Papež vejde do budky a asi deset minut hovoří s bohem. Po skončení hovoru vyjde a ptá se: „Co zaplatím?” „10 centů, svatý otče.” „Cože, jen deset centů, když u nás to stojí takový peníze?” „To víte, místní hovor.”

Farář jde po vesnici a najednou vidí obrovský billboard, na něm je kříž a na kříži Ježíš. Pod křížem je nápis: "Naše hřebíky udrží všechno!" Farář je velmi pobouřen a proto se rozhodne pohovořit s majitelem železářství, kterému billboard patří. Vysvětlí majiteli, že takto tedy ne a majitel ho ujistí, že dá věci do pořádku. Druhý den jde farář na kontrolu billboardu. Na billboardu je prázdný kříž, dole pod křížem se v blátě válí Ježíš a nápis praví: "S hřebíky od nás by se to nestalo!"

Jdou dva polští havíři cestou z práce, kdy si zkracují tuto cestu k zastávce kolem rybníků. V tom Jaczek říká Januszovi: „Janusz, ja myšle, že džvigně v jednej renke 50 kilo!” Na to Janusz odpoví: „Jak ty 50, ja 100 kilo.” To Jaczka dožere a říká: „No Janusz, já myšle, že v jednej renke džvigně 150 kg!” Na to Janusz zase suše odpoví: „Jak ty 150, tak ja 200 kilo.” Jaczek se na Janusze naštvaně podívá, aby zase kontroval, ale nedává při tom pozor na cestu a spadne do rybníka, odkud volá: „Janusz ja tone! Janusz já tone! Pomošč, Janusz, ja tone!” A Janusz na to opět suše: „Jak ty tone, ja dvě...”

Blondýnka se ptá na ulici: "Pane, prosím vás, kolik je hodin?" "Čtvrt na čtyři." Blondýnka nevěřícně kroutí hlavou a říká: "To je divné. Ptám se na to už celý den a pokaždé dostanu jinou odpověď."

Matka říká svému synovi, když jde první den do školy - vezmi si čisté prádlo - co kdyby tě srazilo auto.