The Healer between the Worlds

1 302
English: http://www.antilope-film.de/english/heiler.htm German: http://www.antilope-film.de/deutsch/heiler.htm to order DVDs Dr Heinz Valentin Hampejs was bo...
Sledované video přidal uživatel: yage2009 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Zazvoní mentálně postižený u dveří bytu, otevře mu ženská a říká jí: „Dobrý den, já jsem z hnutí Duha a přišel jsem vám umýt okna.” Ženská si v duchu myslí: „No co, je postižený, ať si vydělá nějakou tu korunu.” A pozve ho dál. Za chvilku u dveří opět zazvoní zvonek a zase mentálně postižený: „Dobrý den, já jsem z hnutí Duha a přišel jsem vám umýt okna.” „Promiň, ale já už tady jednoho mám,” omlouvá se ženská. A ten mentálně postižený na to: „To jsem přeci já, vypadl jsem ven!”

Anglický lord po ztroskotání lodi se ocitl na pustém ostrově. Když ho po letech objevila loď, zeptal se kapitán: Sire, a proč jste si postavil tři chatrče? V jedné bydlím, v druhé je klub, který navštěvuji a ve třetí klub, který ignoruji.

Chuck Norris se nesprchuje. Zato se pořád koupe v krvi.

Situace: Oni leží příjemně unaveni v posteli. On: "Miláčku, co kdybych přišel zítra k vám a přede všemi tě požádal o ruku?" Ona: "Hmmm, manžel by asi zuřil a děti by se smály."

Blondýnka a brunetka současně vyskočí z okna. Kdo dopadne na zem dřív? 1) Brunetka, protože blondýnka se musí zeptat na cestu. 2) Brunetka, jelikož blondýnka si cestou ještě zajde k holiči.

Podobná YouTube videa

1:36 Hornická pouť 2010 Čundrcounty show - Linda

Hornická pouť 2010 Čundrcounty show - Linda

Autor: kawentri
Počet zhlédnutí: 70

0:45 Naše parta

Naše parta

Autor: kawentri
Počet zhlédnutí: 60

83:22 Tři oříšky pro Popelku

Tři oříšky pro Popelku

Autor: thepepisek1
Počet zhlédnutí: 351 177