Dvojčata v akci! 1.díl - Nastěhování.wmv

6 046
Dvojčata v akci zpět, nový styl, nové známosti, nový domov a s ním i nový začátek dvojčat! Wendy (původně Jessica) a Melissa (jméno zůstalo) mají nové možnos...
Sledované video přidal uživatel: petsy009 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Zadny. V praveku nebyly zarovky.

Novináři se ptali skotského žokeje, proč si kupuje jen jednu ostruhu. Vysvětlil to: „Kupovat dvě ostruhy je zbytečné vyhazování peněz. Když pobídnu jednu půlku koně, tak ta druhá přece stejně musí s ní...”

Jde si Ábeles postěžovat Silbersteinovi: "No Silberstein, představěj si co mě se stalo! Můj syn, můj jediný syn se dal v Praze na studiích pokřtít!" "No, mně to budou povídat! Co myslej, ten můj némlich to samý!" "Co budeme dělat?" No, jdou se mnou, zeptáme se rabína." "Rabíne, dej nám radu. Co máme dělat? Oba dva naši synové se dali pokřtít!" "No, mně to budou povídat! Ten můj udělal přesně to samý! Ale víte co, zeptáme se Hospodina." "Hospodine, pomož nám. Co máme dělat? Naši jediní synové se dali pokřtít!"A shůry zahřmí mocný hlas: "NO A MNĚ TO BUDOU POVÍDAT..."

Zazvoni telefon, chlap ho zvedne a ozve se: O pulnoci k tobe prijede vlak, z vlaku vyjede rakev z rakve vystoupi kostra! Muz se lekne vsechno zamkne zavre a s obavami ceka na pulnoc. O pulnoci opravdu prijede vlak, z vlaku vyjede rakev, z rakve vystoupi kostra. Vleze do domu zachodovym okynkem a pristoupi k omdlevajicimu muzi a zepta se: Nechces lentilku?

Dostane řidič nového závozníka. Řidič: „Chceš svést po Praze?” Závozník: „No, chci.” Tak tedy jedou po Praze, dojedou na první křižovatku se semaforem a řidič ji profrčí na červenou. Závozník: „Co to mělo bejt?” „Vždyť tam byla červená!” Řidič: „Takhle jezdí frajeři.” Jedou dál a další křižovatku projede řidič opět na červenou. Závozník: „Vždyť tam zase byla červená!” Řidič: „Takhle jezdí frajeři.” Jedou dál a přijedou ke křižovatce, kde na semaforu svítí zelená. Řidič zabrzdí tak prudce, že závozník málem proletí předním sklem. Závozník: „Jak to jezdíš? Vždyť máme zelenou!” Řidič: „No jo, ale co kdyby jel nějaký frajer?”

Podobná YouTube videa

8:41 Izer - army šrot

Izer - army šrot

Autor: inzinyr
Počet zhlédnutí: 210 438

3:14 Kolotoc part 1

Kolotoc part 1

Autor: QUNGXyB9E_osbTxBviZTIA
Počet zhlédnutí: 93

3:00 AcCaTt U' DiGiTl TeRrEsTr

AcCaTt U' DiGiTl TeRrEsTr

Autor: toxicsuicidegirl
Počet zhlédnutí: 283

3:01 PrOnTi???ViA!!! XD

PrOnTi???ViA!!! XD

Autor: toxicsuicidegirl
Počet zhlédnutí: 210

8:53 jozan bukak tirai final

jozan bukak tirai final

Autor: cukaduka
Počet zhlédnutí: 555 515