Naše dvojčata

6 874
první video dvojčat.
Sledované video přidal uživatel: janerlebach dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ja ho nerezu, ja ho kacim. Nozem ? Ano, jsem placeny za hodinu.

"Můžeš mi říct," zlobí se otec, "za co jsi dostal trojku z mravů???" "Kouřil jsem na záchodě," přiznává se hříšník. "To mi nepovídej, za to jsem já dostal dvojku!" "No jo," brání se syn, "ale tys určitě nepoblil učitelku..."

V klubu lordů se vykládaly krátké anekdoty. Vyhrála anekdota lorda Thomase, která měla jedno slovo. O lordovi bylo známo, že má velice ošklivou sestru. Lord požádal o klid, vytáhl z kapsy svíčku a řekl: „Švagr.”

„Poslechnou, Bondy. Co by dělali, kdyby jich v poušti přepadl lev?” „Vzal bych kvér a zastřelil ho.” „Ale co, kdyby kvér neměli?” „Tak bych vytáhnul pistoli.” „Pistol by taky neměli.” „Potom bych vzal dýku a probod bych ho.” „Co kdyby neměli ani dýku?” „Sundal bych kožich a nacpal mu ho do chřtánu.” „Prosím jich, Bondy, v poušti, v tom hicu, a kožich?” „Poslechnou, Khon, komu vlastně voni fanděj? Mně, nebo tý bestii?”

Žena je u jasnovidky a ta jí věští, že zaviní smrt mnoha miliónů lidí. Celá nesvá odchází a vidí na ulici chlapce, na něhož se řítí náklaďák. Pomyslí si: „Zachráním alespoň jednoho.” Vrhne se ke chlapci, vystrčí ho mimo dráhu auta a sama zahyne pod koly. Přiběhne policista a ptá se chlapce: „Není ti nic? Jak se jmenuješ?” „Adolf Hitler, pane.”

Podobná YouTube videa

3:58 spidrman

spidrman

Autor: chubicaca
Počet zhlédnutí: 5 882

0:14 spidrman about gets robbed

spidrman about gets robbed

Autor: bartbluebeard
Počet zhlédnutí: 3 730

1:32 Klacs kn Spidrman!

Klacs kn Spidrman!

Autor: tachiquin9
Počet zhlédnutí: 2 396

0:11 Spidrman.3gp

Spidrman.3gp

Autor: jammu4201
Počet zhlédnutí: 1 672

0:13 NO one say No to ME!

NO one say No to ME!

Autor: creepymrclean
Počet zhlédnutí: 1 067

2:13 SlickLine

SlickLine

Autor: piwwwo
Počet zhlédnutí: 3 940