Naše dvojčata

6 366
první video dvojčat.
Sledované video přidal uživatel: janerlebach dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Vzorný skaut, lety téměř plnoletý, podává pravici novému spolubydlícímu na ubytovně: „Těší mě, já jsem nějakej Jenda.” „Ahoj,” řekne nováček tiše, „já jsem nějakej nesvůj...”

Policista má po službě a tak se rozhodne, ze půjde na ryby. Neboť je to v lednu, tak vezme prut, sekyru a vyrazí. Přijde a začne vysekávat díru v ledu. Přijde k němu chlap a povídá: "Člověče, co tu děláte?" Policista se rozčílí a povídá: "To je moje věc a vůbec jakým právem se mě ptáte?" "Právem správce zimního stadionu."

Zuzka nešťastnou náhodou rozbila okno. Otec prohlásil, že jí strhne z kapesného peníze za nové sklo. Dcera opáčí: „Raději mi to strhni z věna!”

Proč se blondýna klepe u počítače zimou? Protože si neumí zavřít Windows.

Lord odjíždí na předstíranou služební cestu a říká sluhovi: "Jeane, kdyby k Lady přišel nějaký muž, dej mi okamžitě vědět!" Ukryje se v místním hotelu a čeká. Za chvíli volá Jean: "Pane, u Lady je Lord Kilburn." Náš lord neváhá, vyrazí domů, nabitým revolverem vtrhne do ložnice a PRÁSK. Ani se nepodívá, co způsobil, sedne v pokoji do křesla a uklidňuje se svou starou dobrou whisky. Jean se jde podívat, co střela způsobila a hlásí lordovi: "Mířil jste velmi přesně, pane, ustřelil jste mu ho u kořene." "A co Lady, Jean?" ptá se lord. "Lady? Ta se dusí."

Podobná YouTube videa

0:10 The Simpsons haba haba

The Simpsons haba haba

Autor: safrg
Počet zhlédnutí: 35 707

0:03 What's Good Nigga

What's Good Nigga

Autor: DikSlapU
Počet zhlédnutí: 698 025

5:15 Censored Cartoons

Censored Cartoons

Autor: DrShaym
Počet zhlédnutí: 3 744 822

0:05 Mandark's Laugh

Mandark's Laugh

Autor: 3Honks
Počet zhlédnutí: 373 655

0:47 Animaniacs - Rugrats Parody

Animaniacs - Rugrats Parody

Autor: janpenaan
Počet zhlédnutí: 871 210