Naše dvojčata

6 944
první video dvojčat.
Sledované video přidal uživatel: janerlebach dne 23. 04. 2013

Kategorie: Komedie > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Skupinový sex nám není cizí,” přiznali Rolling Stones. Nabízí se otázka: Jsou tedy Jagger a spol. homosexuálové?

Matka pracovala v kuchyni a při tom poslouchala pětiletého syna, který si hrál v obývacím pokoji s novým elektrickým vláčkem. Zaslechla, jak se vláček zastavil a její syn povídá: „Všichni bastardi, který chtěj vystoupit, vypadněte odtud, protože todle je poslední stanice. A ty bastardi, který chtěj nastoupit, naložte si okamžitě zadky, protože se každou chvíli pohneme!” Zhrozená matka vešla do pokoje a říká: „V tomto domě takovým jazykem nemluvíme. Takže teď půjdeš za trest do svého pokoje a zůstaneš tam dvě hodiny. Po dvou hodinách si můžeš opět hrát se svým vláčkem, ale chci, abys používal jen vhodná slova.” Po dvou hodinách syn vyšel ze svého pokoje a pokračoval ve hře s vláčkem. Brzy vláček zastavil a matka slyší: „Všem pasažérům, kteří vystupují, připomínám, aby si nezapomněli vzít svoje zavazadlo. Chceme vám poděkovat, že jste s námi cestovali, a doufáme, že jste tu strávili příjemné chvíle.” Dále slyší, jak syn pokračuje: „Těm, kteří právě nastupují, připomínáme, aby si malá zavazadla vložili pod sedadlo. Pamatujte, prosím, že kouřit v tomto vlaku není dovoleno. Doufáme, že s námi prožijete příjemnou cestu.” Když se matka souhlasně pousmála, syn dodal: „A pro ty, kdo jsou nasraní kvůli dvěma hodinám zpoždění, ať jdou, prosím, poděkovat té svini v kuchyni!”

Jeníček a Mařenka v lese narazili na chaloupku zlé hajzlbáby.

Voják základní služby pošle babičce balíček s ručním granátem a dopisem: "Babi, když zatáhneš za ten provázek, dostanu tři dny dovolené."

V zimě se žena vrátí z práce a velmi ji překvapí, že je před domem odklizený sníh. Přijde do obýváku a když tam vidí manžela rozvaleného na pohovce, nevěřícně kroutí hlavou: „Myslela jsem, že jsi ten sníh uhrnul. Ale tys ho asi uhranul!”

Podobná YouTube videa

1:53 Lets Go Annoy Some People!

Lets Go Annoy Some People!

Autor: BloodstainBlade
Počet zhlédnutí: 211 301

1:09 Pony Paffendorf

Pony Paffendorf

Autor: TriforceTrio
Počet zhlédnutí: 23 575

0:38 Funny Commercial Korean Mcdonald

Funny Commercial Korean Mcdonald

Autor: xxray003
Počet zhlédnutí: 138 264

0:21 Guus hiddink parade in Noord-Korea ( delta loyd )

Guus hiddink parade in Noord-Korea ( delta loyd )

Autor: mitzolia
Počet zhlédnutí: 20 581

0:15 Funniest Korean Commercial

Funniest Korean Commercial

Autor: dpdrummin69
Počet zhlédnutí: 562 622