Msp - Nicki Minaj-Starships

893
Sledované video přidal uživatel: msprockypoppy dne 23. 04. 2013

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

„Hezká říkanka, Pepíčku,” chválí hocha vychovatelka, „ale ten čert vyletěl z elektriky, ne z Ameriky!”

Pepíček si vzal svoji novou chemickou soupravu do sklepa, kde celé odpoledne prováděl různé pokusy. Jeho táta se vrátil z práce a šel se podívat, co synek tropí. Ten zrovna seděl obklopen baňkami a zatloukal cosi do zdi. "Proč zatloukáš ten hřebík do zdi?" ptá se otec. "To není hřebík," říká synek, "to je mrtvý červ. Chtěl jsem ho pomocí své speciální směsi oživit, ale on místo toho ztvrdnul na kámen." "Víš co? Hele, ty mně dáš tu baňku s touhle chemikálií a já ti hned zítra koupím motorku!" Pepíček nepřemýšlel dlouho a podal tátovi baňku. Druhý den, když přišel Pepíček ze školy, tak před brankou stál na chodníku zbrusu nový Mercedes. Pepíček se šel zeptat tatínka, proč koupil auto a ne motorku. "Motorku máš v garáži, synku," řekl otec, "ten Mercedes je od maminky."

Přijde pepíček k policistovi a řekne "VOLE." Nato policista: "Ale Pepíčku to se neříká!" a Pepíček se zeptá: "A můžu říkat volovi pane policaite?" "Ano to můžeš." "Dobře pane policaite".

Poslala jsem ho namočit houbu a vrátil se s mokrou hlavou a suchou houbou.

Jedou atomoví fyzici vlakem, a vtom jeden řekne: "3" a všichni se začnou řehtat. Pak se uklidní, a jiný řekne: "5" a zase se všichni složí smíchy. Vzápětí další řekne: "11" a vypadá to že smíchy prasknou. Pánovi co sedí naproti je to divné, tak se jich ptá: "Prosím vás, čemu se to smějete ?" "No my známe některé vtipy tak dobře, že jsme si je očíslovali, a už je nevykládáme celé, řekneme jen číslo vtipu a to stačí." "Aha, a můžu si to taky zkusit?" "Jasně..." Tak pán se nadechne a povídá: "14" ...nic, ani úsměv. Tak si řekne, ten asi nebyl dobrý, zkusíme jiný: "9" ... zase nic, koukají se ne něj divně. Tak vsadí na tutovku a povídá: "3" ... kamenné ksichty. Tak se ptá: "Vždyť jsem nakonec říkal i vtip který se vám předtím líbil, proč jste se nesmáli?" "No když vy to neumíte tak podat!"

Podobná YouTube videa

5:18 Snura - Debe la Vanga.(Officiali Video)

Snura - Debe la Vanga.(Officiali Video)

Autor: bongofive
Počet zhlédnutí: 6 176

2:02 discoteka  hudlice

discoteka hudlice

Autor: multidavidov
Počet zhlédnutí: 404

3:41 discoteka hudlice s mima kamaradama

discoteka hudlice s mima kamaradama

Autor: multidavidov
Počet zhlédnutí: 301

6:40 Hudlice létání na sněhu rc model

Hudlice létání na sněhu rc model

Autor: radek7955
Počet zhlédnutí: 296

4:35 Djogani - Hej   tugo moja /OFFICIAL VIDEO

Djogani - Hej tugo moja /OFFICIAL VIDEO

Autor: DINOGROMofficial
Počet zhlédnutí: 8 675 553

3:49 Toma Zdravkovic - Crno Vino

Toma Zdravkovic - Crno Vino

Autor: beautifulwomenofbih
Počet zhlédnutí: 1 236 486