LaFee Prinzesschen - msp version

12 228
ich mag Fingernyil eig. in Echt nich das ihr denkt ich mag sie nich weil ich sie in diesem Video doof da stehen lasse O.K ?? ach und das is mein Blog www.roc...
Sledované video přidal uživatel: msprockypoppy dne 23. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Děda Vávrů si stěžuje v ordinaci: „Pane doktore, mám hroznou sklerózu!” „Z toho si nic nedělejte,” chlácholí ho obvoďák, „to je u lidí ve vašem věku zcela běžné.” „No jo, jenže já mám nějaký horší druh.” „Proč myslíte?” „Tak třeba včera... Šel jsem na nákup a když jsem se vrátil, zjistil jsem, že jsem si zapomněl klíče. Tak jsem šel k dceři, která bydlí poblíž a náhodou má ještě jedny, náhradní. A než jsem tam došel, úplně jsem zapomněl, že jsem nějaké klíče vůbec zapomněl!”

Jaky je rozdíl mezi Číňanem a Moravákem? Číňan umí česky a má práci.

Zmožení cestovatelé v americké stepi jsou sužováni už nějaký čas velkou žízní, když narazí na pramen krásné, křišťálové vody. Všichni se k ní hrnou, ale vedoucí skupiny je zarazí a zakáže jim vodu pít, protože se všude kolem povalují vysušené zdechliny. Ostatní jsou na něj strašně nazlobení, ale poslechnou ho, protože už jim několikrát zachránil život. Tak jdou nějakou dobu dál a narazí na indiánskou vesnici. U pohostinných indiánů se do syta napijí a protože jsou všichni zvědaví, jak to s tím malebným pramenem na cestě vlastně bylo, jestli se mohli napít, nebo udělali dobře, že se nenapili, jejich vůdce se na to zeptá indiánského náčelníka. Náčelník říká: „To jste udělali velkou chybu, že jste se té vody nenapili. Je to nejlepší voda široko daleko. Křišťálově čistá, hygienicky nezávadná, i v největších vedrech si udržuje svou nízkou teplotu.” „Ale proč jsou pak všude kolem ty mršiny?” nechápe to běloch. „Ty jsme tam nastrčili schválně my, indiáni,” směje se náčelník. „Když to uvidí nějaký greenhorn, zalekne se a nechá náš vzácný pramen napokoji!”

Chuck Norris nepije kafe, žádné není dost silné.

Blázinec. Vizita. Primář novému doktorovi: „A tento pacient se považuje za Duncana McLauda. Podle záznamů ho s touto diagnózou léčí náš ústav už 200 let.”

Podobná YouTube videa

4:15 The Kelly Family - Children of Kosovo (clip)

The Kelly Family - Children of Kosovo (clip)

Autor: natiagaas
Počet zhlédnutí: 311 572

2:57 Kelly Family - Key to my heart

Kelly Family - Key to my heart

Autor: merykristi
Počet zhlédnutí: 862 723

3:37 Kelly family-When the last tree(live at lorelei)#18

Kelly family-When the last tree(live at lorelei)#18

Autor: faustocro
Počet zhlédnutí: 608 389

4:46 Klapa Lumbarda - Moja poslednja i prva ljubavi

Klapa Lumbarda - Moja poslednja i prva ljubavi

Autor: citroncek
Počet zhlédnutí: 2 984

2:30 Jumbo Shrimp - Fuck Your Shit Up

Jumbo Shrimp - Fuck Your Shit Up

Autor: ticowboys
Počet zhlédnutí: 238 769