LaFee Prinzesschen - msp version

12 202
ich mag Fingernyil eig. in Echt nich das ihr denkt ich mag sie nich weil ich sie in diesem Video doof da stehen lasse O.K ?? ach und das is mein Blog www.roc...
Sledované video přidal uživatel: msprockypoppy dne 23. 04. 2013

Kategorie: YouTube písničky > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Pan učitel v důchodu jde na procházku, najednou vedle něj zastaví velký Buick, vystoupí Icik v perziánovém kožichu, v puse obrovský doutník: „Dobrý den, pane učiteli!” „To jseš ty, Icik? A co děláš v tom velkým autě?” „To je moje. Já mám kšeft s autama.” „Ty máš kšeft?” diví se pan učitel. „Zrovna ty, cos neuměl ani malou násobilku? Jak můžeš dělat kšeft s všema těmi procenty, s úroky, s daněmi?” „A tak to já ne. Já na takovej velkej kšeft nejsem. Já jenom v malým. Za stovku koupím, za dvě stovky prodám. To jedno procento mě musí uživit!”

„Sire, nesu špatnou zprávu,” popadá dech uřícený sluha. „Lady dnes tragicky zahynula při autohavárii.” „Skutečně zdrcující, Jean. A kdo řídil?” „Já, sire.” Lord povídá: „Přijďte za mnou zítra do pracovny a připomeňte mi, že mám koupit nový vůz a zvýšit vám plat.”

Sedí prase na stromě a plete noviny...Najednou letí kolem míchačka a pta se ,,dobrý den prosím vás nevíte kolik je hodin?". Prase vytáhne teploměr a ovětí,,dnes je čtvrtek". Míchačka se zamyslí a pak řekne,,Děkuji nekouřím"... a odletí

Proč chodí Arnold Schwarzenegger tak rychle? Protože před ním cesta (radši) rychle utíká.

Děda se začal doma nehorázně nudit. „Dědo, ty máš ponorku!” řekla mu babička. „Jakoupak já mám ponorku?” opáčil děda. „Kdybych já měl ponorku, tak bych se tady takhle nenudil a vyrazil bych někam do moře!”

Podobná YouTube videa

3:38 Maruška - Jarek Nohavice (Mavatka)

Maruška - Jarek Nohavice (Mavatka)

Autor: bajja89
Počet zhlédnutí: 2 109

6:20 Blue Jeans - Dokud se zpívá, ještě se neumřelo

Blue Jeans - Dokud se zpívá, ještě se neumřelo

Autor: Jura88
Počet zhlédnutí: 910

2:34 "Ať žije rokenro!l" - ukázka z muzikálu

"Ať žije rokenro!l" - ukázka z muzikálu

Autor: musicalcz
Počet zhlédnutí: 12 654

3:30 JAGABAB - Sen [OFFICIAL VIDEOCLIP]

JAGABAB - Sen [OFFICIAL VIDEOCLIP]

Autor: bousajan
Počet zhlédnutí: 2 528

3:00 Kazdy ma mit sveho milacka

Kazdy ma mit sveho milacka

Autor: lukaspiano
Počet zhlédnutí: 1 900