LIBBY PHOTO SHOOT HR INC.

225
LIBBY PHOTO SHOOT HR INC.
Sledované video přidal uživatel: hrproduction2010 dne 23. 04. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Na pláži: „Namazal bys mi záda?” „Jasně.” Za okamžik: „Ale ne máslem!” Po několika minutách: „Namazal bys mi chleba?” „Jasně.” Za okamžik: „Ale ne opalovacím krémem!”

Truhlář si uřízne ruku a lékaři mu řeknou, že mu mohou nasadit ruku umělou a ovládanou hlasem. Další den už jde s novou rukou truhlář na záchod a říká: Otevřít! Vruum. Vyčůrat ! Cccc... Protřepat ! Aaů nechceš mi ho snad urvat. Trh... Do prdele ! švih... Do hajzlu ! šup…

Velitel si k sobě nechá zavolat nově přijatého policistu a oboří se na něj: „Tak jsem zaslechl, že nám kazíte pověst! Vytahujete se prý, že máte vysoké IQ.” „To je pravda,” přisvědčí nováček, „mám ho opravdu hodně vysoké. Přes dva metry.”

Kazdy chtel prodat a mit zisk co nejvetsi, ale zakon jim dal kvotu na max 100 Kc. Proto si prvni dal inzerat. Druhy den prislo mnoho lidi a proto se chlubi druhemu sousedovi, ze prodal husy za 200 Kc. Nato se nastval druhy a take si dal inzerat. Take mel druhy den dobrou trzbu, no ale dalsi den prisel danovy kontrolor a dal mu pokutu 10 000 Kc. Kdyz to povida prvnimu, ten se ho pta: A jak jste napsal ten inzerat??? No, ze prodam husu za 200Kc. No,vidite, vy jste ale trouba, s odpustenim. A jak jste napsal vy ten inzerat ??? No, ze predevcirem jsem ztratil 200Kc, poctivemu nalezci daruji Husu !

Jede opravář, ředitel a programátor autem. Auto se porouchá a nejede. opravář: Hned za rohem je servis, to dotlačíme. ředitel: To je blbost, koupíme nový auto. programátor: Já bych ještě zkusil vystoupit a zase nastoupit.

Podobná YouTube videa

1:17 SHE-RA INTRO ESPAÑOL

SHE-RA INTRO ESPAÑOL

Autor: RetroHeroes
Počet zhlédnutí: 39 463

3:01 Star Wars Clone Wars part 3 (gmod)

Star Wars Clone Wars part 3 (gmod)

Autor: MovieGuru45
Počet zhlédnutí: 95 272

0:35 Star Wars Battle on Felucia stop motion

Star Wars Battle on Felucia stop motion

Autor: nikkitony1
Počet zhlédnutí: 86 831

2:31 Star Wars Clone Wars part 4 (gmod)

Star Wars Clone Wars part 4 (gmod)

Autor: MovieGuru45
Počet zhlédnutí: 59 291

1:04 The Adventures of Captain Rex & the Delta Squadron

The Adventures of Captain Rex & the Delta Squadron

Autor: PhiMa333
Počet zhlédnutí: 30 947