Stehelčeves - dogdancing a dogfrisbee

1 100
Předváděčka na Aprílovce ve Stehelčevsi, 16.4.2011.
Sledované video přidal uživatel: preberry dne 22. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Muž se u nevalné snídaně pohádá se svou ženou: "Ani v posteli nejsi dobrá!" vykřikne na ní, bouchne dveřmi a odejde do práce. O hodinu později se mu to rozleží v hlavě; usoudí, že to trochu přehnal a tak zavolá své ženě domů. Po dlouhém vyzvánění jeho žena zvedne telefon. "Proč ti trvalo tak dlouho, než jsi zvedla telefon?", diví se muž. "Byla jsem v posteli." odpovídá žena. "A co děláš v tuhle dobu v posteli?", diví se on. "Potřebovala jsem si zjistit nestranný názor."

Malý chlapec tlačil po ulici benzínovou sekačku, na které visela velká cedule „Na prodej”. Zastavil ho chlápek a ptá se, jestli ta sekačka funguje. „Jasně, pane, stačí naplnit benzínem.” Tak ji chlápek koupil. O pár minut později jde kluk kolem baráku tohohle pána a vidí ho na zahradě, jak se marně snaží sekačku nastartovat. Chlápek si ho všimne a povídá: „Hej, chlapče, říkals, že funguje, ale nejde nastartovat.” „Ale jde. Stačí říct nějaké sprosté slovo!” „Víš, chlapče, já jsem kněz, já sprostá slova neznám.” „No, ještě chvíli budete tahat za tu šňůru a ono už vás něco napadne.”

Přijde Němec do benzínky a čerpá si benzin do zadnice. Po chvíly k němu přijde pumpař a povída mu:"Das is nicht normal!!!" a on mu na to odpoví:"Ja das is Super!"

Volá lord ze zahraniční cesty domů: „Ahoj Jeane! Za chvíli jsem doma. Nestalo se něco neobvyklého za mé nepřítomnosti?” „Ne, sire. Jenom jsem zlomil rýč.” „Cože, rýč?” „Ano, když jsem zakopával vašeho psa.” „Cože, můj pes je mrtev?” „Ano, uhořel v boudě.” „Bouda hořela?” „Ano, chytla od vašeho domu.” „Cože, můj dům hořel?! Jakto?” „Lady šla po schodech se svícnem a když se dozvěděla, že vaši dceru znásilnili, upustila ho.” „Co?! Moji dceru znásilnili? A co je s lady?” „Uhořela.” „To ne!” zděsí se lord. „Sakra, Jean, máte pro mne alespoň něco pozitivního?” „Ano, sire. Vaše testy na AIDS.”

Policista má po službě a tak se rozhodne, ze půjde na ryby. Neboť je to v lednu, tak vezme prut, sekyru a vyrazí. Přijde a začne vysekávat díru v ledu. Přijde k němu chlap a povídá: "Člověče, co tu děláte?" Policista se rozčílí a povídá: "To je moje věc a vůbec jakým právem se mě ptáte?" "Právem správce zimního stadionu."

Podobná YouTube videa

0:33 Papoušek Žako - Kuba, pt.XX

Papoušek Žako - Kuba, pt.XX

Autor: novinatord
Počet zhlédnutí: 2 587

6:57 Čenda borec

Čenda borec

Autor: 4608jarda
Počet zhlédnutí: 10 223

1:39 upovídaný papoušek žako liberijský

upovídaný papoušek žako liberijský

Autor: songstr
Počet zhlédnutí: 756

3:29 Čenda borec II

Čenda borec II

Autor: 4608jarda
Počet zhlédnutí: 5 027

2:53 žako-trocha bych se umyla.MP4

žako-trocha bych se umyla.MP4

Autor: thetousch
Počet zhlédnutí: 2 036