šteniatka agility tunel 31.7.2010 - Stehelčeves

285
Sledované video přidal uživatel: harissonka dne 22. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlap do Francouský restaurace a zrube se tam francouským koňakem jak motyka. Když k němu přijde číšník se slovy: "Ráčíte zaplatit?" "Berete perly?" "Ano, zajisté." "Tak mě dejte třikrát ústřice a držte mě palce."

Prijde nacelnik Indianu do osady a rika: Mam pro vas 2 zpravy. Jednu dobrou, jednu zlou. Nejprve ta spatna: Za kopcem se usadili cikani. A ted ta dobra: Chutnaji jako bizoni.

Pan Erben se zrovna chystá do bazénu, když se za ním ozve varovný manželčin hlas: „Nechoď do toho bazénu!” „Proč?” „Chci si ještě zaplavat, než to tady zašpiníš!”

Na stanici metra se vytahuje chlap atraktivní černovlásce: „Znám člověka, který dokáže jednou rukou pohnout celým metrem.” „A čím se živí, když je teda takový silák?” chytne se kráska. „Je to řidič metra.”

Spustili se závory a vozíčkář uvázl na kolejích. Ze zatáčky se vyřítí rychlík a vozíčkář začne vřískat: "Závoráři, závoráři...!". Když byl vlak 100m daleko, vystrčil závorář nos ze své boudy: " Co je?" A vozíčkář na to: " Sleduj tu pecku!"

Podobná YouTube videa

0:41 cat almost hit by lightning

cat almost hit by lightning

Autor: simiwaters
Počet zhlédnutí: 302 799

0:41 As aparencias enganam

As aparencias enganam

Autor: jordandemo
Počet zhlédnutí: 47 909

1:03 Talking Cat Turf War

Talking Cat Turf War

Autor: klaatu42
Počet zhlédnutí: 7 411 473

0:52 Mishka in Love! ♥

Mishka in Love! ♥

Autor: gardea23
Počet zhlédnutí: 351 204