Energydrink Raxalpe.com Cinema 4D

244
Cinema 4D Animation Energydrinkdosen für http://www.Raxalpe.com Energydrinks mit eigenem Label ab 96 Stück und ab € 1 bei http://austroflyer.blogspot.com/p/energy-drink.html Musik...
Sledované video přidal uživatel: austroflyer dne 22. 04. 2013

Kategorie: Krátké a kreslené filmy > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Sednou dva kamarádi do hospody, každý si dá pivo a pak se jeden druhého zeptá: „Ty, když se vyspíš s tvou ženou, sprchuješ se?” Druhý: „No, sprchuju, jasně!” „No tak se jdi vyspat s tvojí starou!”

Po pěti letech se tatínek s maminkou opět udobřili. Maminka na tatínka po dlouhé době opět promluvila. Vidím ten krásný okamžik jako dnes. Bylo to u štědrovečerní večeře. Řekla mu: „Žer!”

Bavi se dva sklerotici a jeden rika: Ty uz jsem normalne zapomnel, jak se jmenujes! A druhy nato: To nevadi na kdy to potrebujes vedet???

„Co jste si koupil za svůj první honorář?” zeptali se populárního kreslíře - trnkáče. Ten na to odpovídá: „Velký koš na nepovedené skicy.”

Do obchodu vejde rozhněvaná blondýnka a oznamuje prodavačce: „Přišla jsem reklamovat tuhle konzervu.” „Ehm, dobře. A co je s ní?” „Píše se tu, že vydrží čtyři měsíce. A já jsem ji snědla za pět minut!”

Podobná YouTube videa

1:25 Latvia in Las Vegas s2.e15.avi

Latvia in Las Vegas s2.e15.avi

Autor: sasch77x
Počet zhlédnutí: 6 835