Skiing on the Rax Alpe

1 960
no comment.
Sledované video přidal uživatel: motorradmagazin dne 22. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Ježíšovi je již 30 let a rodiče znepokojuje, že se pořád nemá k založení rodiny. I navrhne jednou Josef: "Marie, naproti bydlí lehká holka, co kdyby jsme klukovi k těm narozkám darovali jednu noc, ať mu ukáže i něco jiného, třeba se chytne." Marie souhlasila a když se Ježíš vrátil k večeru domů, říkají mu: "Ve tvém pokoji na tebe čeká překvapení." "O.K." Ježíš vejde do pokoje, zavře za sebou, chvilku je ticho a najednou se ozve srdcervoucí výkřik a ze dveří vyběhne nahá holka a utíká od domu pryč co jí síly stačí jen sem-tam se s hrůzou ohlédne. Svatý Josef přijde za Ježíšem do pokoje a ptá se: "Ježíši, co se tady stalo???" "Sám nevím, otče, když jsem vešel dovnitř, na posteli ležela nahá dívka, přistoupil jsem k ní a ona rozevřela stehna. Tak jsem přiložil ruku a rána se zacelila"

Opilec se připotácí do kostela, zapadne do zpovědnice a mlčí. Zmatený kněz zakašle, aby upoutal jeho pozornost, ale muž stále nic neříká. Kněz tedy zaťuká na přepážku, doufá že se hříšník konečně rozhovoří. Z druhé strany se ozve: "Boucháš zbytečně, kámo, tady taky není hajzlpapír."

Povídá hraběnka služce: „Přede mnou nic nezatajíte. Vím, že jste v jiném stavu.” „Právě tak jako vy, milostivá paní.” „Nebuďte drzá! Mne otěhotněl pan hrabě.” „A mne asi kdo?”

„To je ale drahota,” zlobí se paní v parfumerii, „tahle voňavka stojí šest stovek a vypiju ji za pár vteřin!”

Ve tři hodiny v noci se manželka potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila devatenáctipalcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele a přitiskla se s láskou k boku svého nic netušícího spícího manžela, o kterém byla přesvědčená, že už teď veškerý volný čas bude věnovat jejich lásce. Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny...

Podobná YouTube videa

1:08 KTM Superduke R 990, 950 smr, 690 smr wheelie

KTM Superduke R 990, 950 smr, 690 smr wheelie

Autor: redbullktm94
Počet zhlédnutí: 659

14:18 Rakousko - Grossglockner 8/2011 - 2 část

Rakousko - Grossglockner 8/2011 - 2 část

Autor: LiborFZ1
Počet zhlédnutí: 326

9:30 Blood Mountain Run: R6 - Super Duke - Z1000

Blood Mountain Run: R6 - Super Duke - Z1000

Autor: j0shuah4x
Počet zhlédnutí: 349

8:49 Highway 1 Blast

Highway 1 Blast

Autor: wwhamon
Počet zhlédnutí: 624