Řada 642: Krušnohorské Desiro

530
První březnovou sobotu jsme se vypravili kouknout na provoz na trati Chomutov-Vejprty. Jeden pár vlaku obsluhuje 810 a jeden řada 642 Desiro DB. A právě na z...
Sledované video přidal uživatel: mkoleckar dne 21. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde malá Anička domů ze školy a tatínek se ptá: "Co bylo ve škole?" "Ale nic, jen jsem dostala 4 ze zeměpisu." "A proč prosím tě?" "Ale nemohla jsem najít aljašku." "...a nenechala sis ji v pokojíčku?"

„Chceš mít celý den dobrou náladu? Dej si do ranního kafe lžičku koňaku.” „Pokoušel jsem se, nedařilo se.” „Nepomáhalo?” „Nevím, nikdy se mi nepodařilo do rána zachránit tu lžičku koňaku.”

Chlapec : Řekni mi o té havárii ! Dívka : O jaké havárii ? Chlapec : Chceš mi snad říct, že jsi se s takovým ksichtem už narodila?

Vejde pán do realitní kanceláře a koktá: „J-j-já b-bych si chtěl ko-koupit dům, co máte?” „Pane, jak na vás koukám, tak pro vás asi nic,” zhodnotí ho úředník. Koktavec se nenechá odradit a ukáže na jeden obrázek v katalogu: „A co t-tenhle?” „Ten je za šest milionů,” oznamuje úředník. „Na ten určitě nemáte.” Zákazník ukazuje dál: „A ten-hle?” Úředník vrtí hlavou a povídá: „Ten je za deset milionů.” Pán ukáže na největší obrázek a praví: „J-já si vezmu t-tenhle.” „Ale pane, ten stojí dvacet milionů!” upozorňuje ho úředník. „Máte na něj?” Pán hrdě oznamuje: „J-já m-mám še-šedesát milionů!” „A kde jste je vzal?” diví se úředník. Zákazník na to: „Vy-vy-vyhrál jsem je!” Úředník si hvízdne: „Fíha! Já vyhrát šedesát milionů, tak mě klepne pepka!” Pán vykoktá: „M-m-mě to-o jenom lí-í-zlo.”

Sedi Dezo v hospode a pije pivo. Najednou prileti soused a krici: " Dezo , hori ti barak!!" " Sak nech hori, stary byl" odveti klidne. Soused se neda odbyt:" Dezo, ale citime tam karamel!" " Sak Arana mela cukrovku..."

Podobná YouTube videa

3:45 5hp Briggs And Stratton Go Kart

5hp Briggs And Stratton Go Kart

Autor: KartCentral
Počet zhlédnutí: 4 661

0:14 rotax 500cc motor

rotax 500cc motor

Autor: nlemke1979
Počet zhlédnutí: 33 684

1:01 MAG Visa 04

MAG Visa 04

Autor: excalibulle
Počet zhlédnutí: 14 242

0:24 Points Engine Run 2

Points Engine Run 2

Autor: MrPizzaman09
Počet zhlédnutí: 480

1:01 Custom Racing Mower

Custom Racing Mower

Autor: SmalltownTractors
Počet zhlédnutí: 17 515