Řada 642: Krušnohorské Desiro

361
První březnovou sobotu jsme se vypravili kouknout na provoz na trati Chomutov-Vejprty. Jeden pár vlaku obsluhuje 810 a jeden řada 642 Desiro DB. A právě na z...
Sledované video přidal uživatel: mkoleckar dne 21. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Novomanželka peče štrůdl. Před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej plech!"

„Na támhleté světelné křižovatce zabočte doleva,” instruoval svou blonďatou svěřenkyni učitel autoškoly, načež to rádobyřidička napálila do semaforu.

Karel Sabina byl radioaktivní.

No nastesti se mu nic nestalo. "Ma dobrou hlavu",rika jeho otec "dame ho studovat!"

Jdou takhle dve zenske v Zoo a zrovna jdou kolem ohrady, kde jsou ve vybehu sloni. Ta jedna povida: "dovedes si predstavit jaky by to bylo se slonem? No to musi byt uzasne. Tak rada bych to zkusila. Ta druha jen nevericne kouka. Ta prvni se vydala za slonem a za chvili z tama jde slyset vzdychani a kriceni: Uzasne, ooo, jeste jeste... Jak se vrati, tak rika te druhe, to bylo uzasne, to musis zkusit, je to bomba! Tak tu druhou nakonec premluvi a ta se tam vyda taky. Po chvilce jdou z tama slyset strasne zvuky, kriceni , vyskani: Oooo, pomooooc aaaa... Ta druha prijde uplne zkrvavena a rozthana. "Proboha, co se ti stalo", pta se ta prvni. Aaale, slonovi se uz nechtelo, tak me vyprstil!

Podobná YouTube videa

0:29 ferrari enzo vs bugatti veyron gumball 2007 england

ferrari enzo vs bugatti veyron gumball 2007 england

Autor: fukwit2
Počet zhlédnutí: 5 675 159

2:18 Bugatti Veyron EB16.4 engine sound!!

Bugatti Veyron EB16.4 engine sound!!

Autor: jorrie2
Počet zhlédnutí: 4 255 596

3:21 Awesome Off Road Truck Video

Awesome Off Road Truck Video

Autor: australiankiss
Počet zhlédnutí: 7 256 567