Řada 642: Krušnohorské Desiro

384
První březnovou sobotu jsme se vypravili kouknout na provoz na trati Chomutov-Vejprty. Jeden pár vlaku obsluhuje 810 a jeden řada 642 Desiro DB. A právě na z...
Sledované video přidal uživatel: mkoleckar dne 21. 04. 2013

Kategorie: Auto-moto > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Přijde chlápek za papežem: „Velebný pane, promiňte mi tu otázku, ale když jste ten Svatý otec, kde máte děti?”

„Slyšel jsi už o těch obrovských záchranářských pracích na japonském pobřeží?” informuje věrného štamgasta hospodský Emil. „Na mělčině tam uvízlo hned několik přísně chráněných velryb!” „O tom nic nevím,” zavrtěl hlavou pivař. „Ale ty velryby mají zatracené štěstí, že neuvízly někde v hloubce. To už by se dávno utopily!”

Parta mladých žen si vyrazila na dovolenou a zanedlouho našly pětipatrový hotel s označením „Hotel pouze pro ženy.” Protože byly bez partnerů, rozhodly se vejít, aby zjistily, jestli stojí za to se zde ubytovat. Recepční byl velmi atraktivní chlapík a vysvětlil jim, že je na nich, aby se rozhodly, kde chtějí bydlet. Dámy vyjdou do prvního poschodí a tam je tabule, na které stojí: „Na tomto poschodí jsou muži, kteří v posteli nestojí za nic, ale jsou velmi citliví a milí.” Ženy se zasmějí a jdou dál. Tabule ve druhém poschodí hlásí: „Muži na tomto poschodí jsou vynikající milenci, ale všeobecně zle zacházejí se ženami.” Tohle se dámám nelíbí, takže jdou do třetího poschodí, kde čtou na tabuli: „Muži v tomto poschodí jsou vynikající milenci a velmi citlivě přistupují k potřebám žen.” Tohle se jim sice líbí, ale ještě zůstávají dvě poschodí... Tabule ve čtvrtém patře je překvapující: „Muži na tomto poschodí mají perfektní těla, jsou velmi jemní a pozorní k ženám, všichni jsou svobodní, mají spoustu peněz a jsou připraveni oženit se.” Tady mají dámy to, co hledaly, ale předtím než se ubytují ve čtvrtém patře, jsou zvědavé, co může být v pátém... Když přijdou nahoru, na tabuli je napsáno: „Tady nejsou žádní muži. Toto poschodí jsme postavili jen proto, abychom dokázali, že ženu není možné nikdy úplně uspokojit.”

Čtyři bezdomovci hledají domovníka.

Víte, proč jsou chlapi jako ojetá auta? Jsou snadno k sehnání, levní a nespolehliví.

Podobná YouTube videa

4:02 Jawa 21 - (renovace)

Jawa 21 - (renovace)

Autor: mischelnike1
Počet zhlédnutí: 26 437

2:37 fichly

fichly

Autor: jawamustang23a
Počet zhlédnutí: 77 278

0:29 Fichtl příjezd

Fichtl příjezd

Autor: Tomass96
Počet zhlédnutí: 12 043

2:09 Simson Tuning 2011.wmv

Simson Tuning 2011.wmv

Autor: dannyiiish
Počet zhlédnutí: 38 725

1:08 Jawa 20 veteran - 1970

Jawa 20 veteran - 1970

Autor: Errorcode44
Počet zhlédnutí: 7 129

2:17 Jawa50/21 Skládání převodovky

Jawa50/21 Skládání převodovky

Autor: Gregyyn
Počet zhlédnutí: 27 858