For Sale Dascha 2008 Hanoverian Mare

1 512
Dascha 2008 Hanoverian Mare. Domiro/Abundance/Adroit. See http://www.svequestrian.com/sales.html.
Sledované video přidal uživatel: craigws1 dne 20. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Maminka s Pepíčkem jde na autobusovou zastávku. Čekají, čekají... a po chvilce přijde paní, co má veliké břicho. Pepíček se zeptá maminky: „Proč je ta paní tlustá?” „Protože čeká miminko.” A ještě za chvíli přijde tlustý pán, a Pepíček se ho zeptá: „Vy taky čekáte miminko?” „Ne, chlapče! Já čekám autobus.”

Plazí se ubožák pralesem - hladový,utrmacený a začne se modlit k bohu: "O můj Bože,sešli mi alespoň trochu masa,ať nezajdu hlady" Po chvíli mu seshora spadne kus nevábného masa,ale je rád,že má alespoň něco,tak ho hladově sní, Asi po půli dne dostane zase hlad,tak se pomodlí k bohu a opět mu přiletí kousek masa. Když to takhle opakuje asi týden, napadne ho, že by se mohl taky podívat, odkud se to maso vlastně teda bere. Podívá se nahoru a na stromě sedí malomocnej černoch a odlupuje si části těla : " Má mně ráda,nemá mně ráda ..."

Arabská jednotka dostala nového velitele. Starý mu předává mužstvo, zbraně, proviant a na konec starou velbloudici. "Tu máš, až si budeš potřebovat hrknout, bude ti dobrá." Po čase se touha dostavila a velitel vyhledal velbloudici. Za chvíli se vrátí celej pokopanej a ptá se sluhy: "Používal tvůj starý pán velbloudici, když dostal chuť na ženskou?" "Ano, pane, jinak to nešlo." "A jak to prosím tě dělal?" "No jednoduše. Viděl jste ty dva hrby? Mezi ně si sednul, kopnul jí pravou nohou, a ona už do bordelu trefila sama."

Stěžuje si blondýnka doktorovi: „Když jdu ven, mrznou mi uši.” „Ale to je normální, milá slečno,” směje se obvoďák. „Je tady zima a musíme nosit kulichy...” „Jenže já ho nosím!” „To není možné, jak ho prosím vás nosíte?” „No normálně, v ruce.”

Každou sobotu přivedla mladá maminka své tři kloučky k dědečkovi. Kluci vždycky chtěli hrát na vojáky a pokaždé nějak dědu zapojili. Jednou se takhle maminka vrací a sleduje, jak Pepíček namíří na dědečka ramínko na šaty a prásk. Dědeček sebou práskne o zem a dělá mrtvého. Maminka k němu přikvačí, aby zkontrolovala, jestli se nepraštil. Děda otevře jedno oko a šeptá: „Nech mě. Tohle dělám často, je to jediná šance, jak si odpočinout.”

Podobná YouTube videa

0:34 Agyr 9 month

Agyr 9 month

Autor: sam73sam73
Počet zhlédnutí: 1 293

1:08 SAO smečka 31 dnů

SAO smečka 31 dnů

Autor: relayerx
Počet zhlédnutí: 1 122

0:31 SAO Azat + Ak bash

SAO Azat + Ak bash

Autor: relayerx
Počet zhlédnutí: 922

0:44 Středoasijský pastevecký pes - štěňátka

Středoasijský pastevecký pes - štěňátka

Autor: mmistinkaa
Počet zhlédnutí: 994