For Sale Dascha 2008 Hanoverian Mare

1 698
Dascha 2008 Hanoverian Mare. Domiro/Abundance/Adroit. See http://www.svequestrian.com/sales.html.
Sledované video přidal uživatel: craigws1 dne 20. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Kamarádi, přátelé, bratři, připojme se k této chvályhodné iniciativě USA a přispějme tak i my svým dílem k vítězství nad světovým terorismem: Prezident USA žádá všechny, kteří podporují boj proti terorismu, aby se aktivně podíleli na jeho porážce. Z dosavadního šetření FBI vyplývá, že nejtěžší na celém boji je teroristy identifikovat. Vzhledem k tomu, že islámští fundamentalisté nepijí alkohol a je pro ně hříchem spatřit nahou jinou ženu než vlastní manželku, vyzývají se všechny ženy, aby zítra v poledne běhaly po ulicích (chodbách atd...) nahé a aby je muži následovali s lahví piva v ruce. Pokud se někdo bude ostýchat prakticky uplatnit toto doporučení , bude to známka jeho napojení na islámské teroristy. Spojené státy Vám děkují za účinnou spolupráci při boji s terorismem.

Na táboře: „Půjčím ti na hodinu mobil, ale musíš mi slíbit, že s ním nebudeš volat a nebudeš tam vkládat žádná nová čísla.” „Dobře, dík.” Po hodině: „Ty jsi mě neuposlechl!” „Ale ano, netelefonoval jsem s ním, ani jsem ti tam nic nepřidával.” „Tak jaktože nemám kredit?” „Půjčil jsem tvůj mobil kamarádovi.”

Baví se v kantýně dva psychiatři: „Představte si, kolego, byl u mě jeden, a že prý má metrový jazyk!” „A co jste s ním udělal?” zajímá se druhý psychiatr. „Přišil jsem mu ho k noze, aby si po něm pořád nešlapal.”

Postěžovala si dívka, držící velmi přísnou dietu: „Nášup dostanu akorát tak o Velikonocích!”

Stavěla se škola, ale po dostavbě se zřítila, zvláštní komise začala vyšetřovat. Tak šla nejdříve za cihlou. Cihla říká: "Já cihla do ruda pálená, mně chcete obvinit?" Tak šli za pískem: "Já písek dělnickýma rukama prosypaný, mně chcete obvinit?" Tak šli za cementem a ten už z dálky volá: "Mně nemůžete obvinit, já tam ani nebyl."

Podobná YouTube videa

0:58 Crazy Miniatures ;]

Crazy Miniatures ;]

Autor: Gracifine93
Počet zhlédnutí: 356 128

0:21 pony rolling with rider..

pony rolling with rider..

Autor: mandy1960xx
Počet zhlédnutí: 52 977

0:38 Linda the Bucking Pony

Linda the Bucking Pony

Autor: kingseventeen
Počet zhlédnutí: 11 605

0:30 mini-rodéo

mini-rodéo

Autor: bellefanfan
Počet zhlédnutí: 121 861

0:08 Pablo bucking hehe

Pablo bucking hehe

Autor: erinxsjxriderx
Počet zhlédnutí: 301 324

1:11 Mini horse foal plays with a giant ball.m4v

Mini horse foal plays with a giant ball.m4v

Autor: RileysPlaceNCEFT
Počet zhlédnutí: 506 733