Mackenzie NW1w1 3 12

417
Sledované video přidal uživatel: actvdogsportstrng dne 20. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Žila, byla v jedné zemi krásná, chytrá a emancipovaná princezna. Když jednou seděla ve své nádherné zahradě na břehu potoka a zabývala se Feministickými meditacemi, vyskočila z potoka žába a řekla jí: „Jsem princ zakletý zlým čarodějem. Stačil by jediný tvůj polibek, abych se znovu proměnil v pohledného, urostlého a elegantního muže. Pak se můžeme vzít a žít šťastně na tvém zámku s mou matkou. Budeš mě moci milovat, připravovat moje jídlo, prát moje košile a rodit moje děti. Budeme velmi šťastní.” Tentýž večer si princezna při vychutnávání lehce osmahnutých žabích stehýnek ve vinné omáčce pomyslela: „Tos uhod, blbečku...”

Jde policajt po ulici, v okně jednoho činžáku sedí papoušek a volá na něj: „Blbečků! Blbečků!” Policajt to přejde. Jde tamtudy druhý den a zase: „Blbečků! Blbečků!” To už je trošku naštvaný. Když se to opakuje i třetí den, jde za papouškovou majitelkou a že jestli ho neodnaučí mluvit sprostě, dá jí pokutu. Jde okolo domu následující den, podívá se do okna. Papoušek se na něj taky podívá a zakřičí: „Však ty víš!”

Které slovo rozčilí manžela po 20 letech manželství? Každé!

Vrátí se manžel z nákupu celý šťastný a hrdě oznamuje manželce: „Hádej, co jsem dostal v supermarketu zadarmo k mouce?” Manželka hádá: „Když jseš tak spokojený, tak to určitě musí být láhev piva, nebo nějakého alkoholu.” „Samá voda, něco lepšího. Pravé moučné červy!”

Jednoho rána jde Pepíček s babičkou nakupovat a vidí na zemi 500.- Kč. Ihned se pro ně sehne, ale babička ho zastaví: "Pepíčku, ze zemně se nic nezdvihá!!!" Pokračují v cestě bez 500... Najednou babička uklouzne na slupce od banánu a naříká: "Pepíčku pomoz mi." A Pepíček: "Co je na zemi, to se nemá zdvihat!!!"

Podobná YouTube videa

2:00 Drawing Toothless Interested: Sketching

Drawing Toothless Interested: Sketching

Autor: TheBrightSkye
Počet zhlédnutí: 1 793

3:49 How ant queen makes its own nest??

How ant queen makes its own nest??

Autor: broodkiller
Počet zhlédnutí: 130 142

0:28 Warm Holiday Greetings  from Jack Links Beef Jerky

Warm Holiday Greetings from Jack Links Beef Jerky

Autor: MorganJamesC
Počet zhlédnutí: 639 299

5:00 Mario Comedy 3

Mario Comedy 3

Autor: dainomen95
Počet zhlédnutí: 1 073

4:06 4 minuty śmiechu(zwierzaki:)

4 minuty śmiechu(zwierzaki:)

Autor: docarol
Počet zhlédnutí: 32 774

0:23 James Gandolfini attacks pedestrian with camera

James Gandolfini attacks pedestrian with camera

Autor: instantlyviral
Počet zhlédnutí: 78 177