Mackenzie NW1w1 3 12

159
Sledované video přidal uživatel: actvdogsportstrng dne 20. 04. 2013

Kategorie: Zvířata > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

- Mate nejake klobasky? - A ake chcete: kratke, dlhe, hrube, tenke... ake? - pyta sa masiar. - Ukazte mi model. Teplos si teda vyberie a masiar nahnevany, pretoze neznasa teplosov sa pyta: - Chcete ju nakrajat na kolieska alebo len zabalit? - Sprosty! A co si myslis, ze ja mam ritku na zetony...???

„Co je s tebou? Jsi nějaká rozptýlená...” „Třicet let jsem dělala mužům manikúru. A včera jsem se dozvěděla, že se to nejmenuje manikúra.”

Zaplavenou pražskou čtvrtí projíždí hasičský vůz a požárník na střeše rozhlašuje amplionem: „Občané, urychleně opusťte své domovy!” Všichni se opřekot dekují, jen jeden starší muž stojí po kolena ve vodě, ničeho si nevšímá a dívá se do dálky. Hasičské auto zastaví kousek od něj a požárník se rozkřičí: „Občané, opakuji, urychleně opusťte své domovy!” Starší pán stále nic. „To platí i pro vás pane!” zlobí se požárník. „Opravdu?” podivý se tajemný muž. „Ale já jsem bezdomovec...”

Policajt se nemůže dostat z výtahu a začne zoufale volat o pomoc. Jde kolem jiný nájemník, chvíli ho se zájmem pozoruje, jak se snaží otevřít, a pak odchází pryč. „Vraťte se! Copak mi nepomůžete? Vždyť se tu udusím!” zoufale křičí vysílený policista. „A s čím byste chtěl pomáhat? Takového blbečka jsem ještě v životě neviděl! Vždyť vy ty dveře celou dobu otvíráte na opačnou stranu!”

Proč má blondýnka ve vodě plavky? Aby nenastydla.

Podobná YouTube videa

7:16 Duo Cacib Brno 2011 neděle

Duo Cacib Brno 2011 neděle

Autor: azeretka15
Počet zhlédnutí: 690

1:11 DUOCACIB Brno 2009

DUOCACIB Brno 2009

Autor: chlupacnahac
Počet zhlédnutí: 566

1:23 Světová výstava psů - Bullteriér

Světová výstava psů - Bullteriér

Autor: knittlj
Počet zhlédnutí: 551

1:33 Brno nej ml. fena nástup

Brno nej ml. fena nástup

Autor: thecarex
Počet zhlédnutí: 486