The Girl With The Dragon Tattoo - US Theatrical Trailer HD

1 518 534
Forty years ago, Harriet Vanger disappeared from a family gathering on the island owned and inhabited by the powerful Vanger clan. Her body was never found, ...
Sledované video přidal uživatel: musicboxfilmsdistrib dne 07. 04. 2013

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Jednou se tak blondýnka rozhodne, že si bude psát své vědomosti do deníčku. Po dvou letech je na druhé stránce...

Situace: dopravní nehoda - jeden účastník mrtvý. Na místo dorazí policajt, přijde k mrtvému a začne si zapisovat: „Noha - v příkopě, ruka - v příkopě, hlava - na poli.” Kopne do hlavy: „Hlava - v příkopě.”

Šéf policie připravuje policejní akci a poučuje své muže: "Akce musí začít přesně v 11:48". Pro ty z vás, kdo mají digitální hodinky, to je obušek - bušek - židle vzhůru nohama - sněhulák"

V poušti sedí tučňák na stromě a plete maltu, když kolem letí medvěd. Medvěd: „Naučíš mě plavat?” Tučňák: „Né, já taky neumím štěkat.” Medvěd: „Tak nic, stejně nemám čím vařit.”

Hostující kazatel právě skončil sérii evangelizačních shromáždění v jednom vesnickém sboru. Členové té církve byli tak chudí, že mu nemohli zaplatit jeho výdaje. A tak se jeden ze starších rozhodl, že mu věnuje svého koně. Nebylo možné odmítnout, proto kazatel za darovaného koně srdečně poděkoval a chystal se na cestu. Bývalý majitel koně si ho však zavolal a vysvětlil mu: „Toto je zvláštní kůň. Je vycvičen tak, že když řeknete ‚Chvála Bohu’, tak zrychlí a uslyší-li ‚Haleluja’, zastaví.” Hostující kazatel slíbil, že dá na koně pozor, rozloučil se, nasedl, řekl „Chvála Bohu” a kůň se rozjel. Všechno bylo v pořádku až do chvíle, kdy se blížili k hluboké rokli. Kazatel koni přikázal: „Chvála Bohu.” Kůň zrychlil. Kazatel zakřičel: „Chvála Bohu.” Kůň se dal do cvalu. Kazatel se chytil za hlavu: „Popletl jsem slova. Jak jen zněl ten příkaz k zastavení.” Kůň se řítí k propasti a kazatel vykřikuje všechna slova, která ho napadají: „Amen... Hosana... Maranatha...” Nic nefunguje. Náhle si vzpomene na kouzelné slůvko. Rázně přikáže: „Haleluja.” a kůň se zastaví půl metru před okrajem hrozné hluboké propasti. Zpocený, ale šťastný kazatel se zhluboka nadechne, vděčně pohledí k nebi a pronese: „Chvála Bohu.”

Podobná YouTube videa

2:32 The Smurfs (In 3D) - New Trailer - In Theaters 7/29

The Smurfs (In 3D) - New Trailer - In Theaters 7/29

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 962 088

2:27 "Coraline" Official Trailer

"Coraline" Official Trailer

Autor: FocusFeatures
Počet zhlédnutí: 1 647 192

1:01 Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer

Call of Duty: Black Ops - Launch Trailer

Autor: CALLOFDUTY
Počet zhlédnutí: 5 474 919

2:28 Colombiana - Trailer

Colombiana - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 706 581

2:00 Anonymous - Trailer

Anonymous - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 1 880 395

1:30 ARTHUR CHRISTMAS - Trailer

ARTHUR CHRISTMAS - Trailer

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 792 860