The Girl With The Dragon Tattoo - US Theatrical Trailer HD

1 518 273
Forty years ago, Harriet Vanger disappeared from a family gathering on the island owned and inhabited by the powerful Vanger clan. Her body was never found, ...
Sledované video přidal uživatel: musicboxfilmsdistrib dne 07. 04. 2013

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Vyděšená jeptiška hlásí abatyši: „Velebná matko představená, v klášteře je muž!” „A jak jsi to zjistila, milá dcero?” „Na záchodě je zdvižené prkýnko.”

Při silvestrovské večeři se ptá hostitelka svého souseda: „Vy jste nadřízený mého manžela?” „Nikoliv, milostpaní.” „Tak dejte laskavě tu ruku z mého kolena.”

Co je to: Je to modré a lítá to? Komár s křečovou žílou.

PŘEPIS ZÁZNAMU NOVÉ AUTOMATICKÉ TELEFONNÍ LINKY, KTERÁ BYLA INSTALOVÁNA V INSTITUTU DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ: Dobrý den, vítejte na horké lince naší nové léčebny. Máte-li vtíravě nutkavý syndrom, zmáčkněte opakovaně číslo 1. Jste-li nesvéprávný, požádejte někoho, ať za vás stiskne číslo 2. Máte-li syndrom více osobností, stiskněte čísla 3, 4, 5 a 6. Jste-li paranoidní, víme, kdo jste a co chcete. Zůstaňte na telefonu, abychom jej mohli zaměřit. Trpíte-li bludem, zmáčkněte číslo 7 a váš hovor bude přesměrován na mateřskou loď. Jste-li schizofrenik, pečlivě naslouchejte, dokud vám tenký hlásek nenapoví, které číslo zmáčknout. Trpíte-li depresemi, je jedno, které číslo stisknete - nikdo vám stejně neodpoví. Jste-li dyslektik, zmáčkněte 9696969696969. Trpíte-li nervozitou, hrajte si s klávesou se symbolem hvězdičky nebo se svazkem klíčů a vyčkejte, než se vám na lince ozve náš operátor. Máte-li amnézii, zmáčkněte tlačítko s číslem 8 a udejte své jméno, adresu, telefon, datum narození, rodné číslo a rodné jméno vaší matky. Trpíte-li bipolární poruchou, zanechte prosím zprávu po zaznění zvukového signálu, nebo před zazněním zvukového signálu. Nebo po zaznění zvukového signálu. Prosím počkejte na zvukový signál. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Trpíte-li ztrátou krátkodobé paměti, zmáčkněte číslo 9. Máte-li komplex méněcennosti, prosím zavěste. Všichni naši operátoři jsou příliš zaměstnaní a nemají na vás čas. Děkujeme a přejeme vám příjemný den.”

„Dobrý den, věřím, že dnešní den zůstane ve vaší paměti jako ten nejšťastnější ve vašem životě.” „Ale já se žením až zítra!” „No právě proto.”

Podobná YouTube videa

0:35 Wubbzy's Big Movie

Wubbzy's Big Movie

Autor: wubbzy
Počet zhlédnutí: 449 102

1:27 Cars 2 - Trailer 2

Cars 2 - Trailer 2

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 17 723 552

2:11 Cars 2 - Trailer 3

Cars 2 - Trailer 3

Autor: DisneyPixar
Počet zhlédnutí: 3 579 676

2:33 LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER

LAW ABIDING CITIZEN - HD TRAILER

Autor: overturefilms
Počet zhlédnutí: 2 629 484

2:20 PANDORUM - HD TRAILER

PANDORUM - HD TRAILER

Autor: overturefilms
Počet zhlédnutí: 2 181 182

2:32 The Princess & The Frog - HD Trailer

The Princess & The Frog - HD Trailer

Autor: DisneyMovieTrailers
Počet zhlédnutí: 617 473