The Singhsons

193
The indian version of The Simpsons.
Sledované video přidal uživatel: southernproduction dne 10. 02. 2012

Kategorie: Zábava > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy: the singsons, the simpsons, indian, funny, jatan, southernproduction, manofaction155, padentic, singhs, lolsquid, lol squid, SWMS, noob

Vtipy, které tě dostanou!

Jde takhle rom nakupovat do Tesca. Koupí si jen dvě věci a tak jde k pokladně zaplatí a na prodavačku: "Chcu sáček". A prodavačka:"a co kouzelné slovíčkó?!?" Rom se zamyslí a potom na ni vyhrkne: "Čary máry, sáček".

Kup mi ten krásný perziánový kožich, co mají ve výloze v kožešnictví!To je rozkaz, nebo jen tvoje vroucné přání?Ale přece přání!Dobře. Tvoje přání je mi rozkazem..., a já si od nikoho rozkazovat nenechám!

Co ti přivezl manžel z poslední služební cesty? Novou polohu.

Jede cestovatel na velbloudu pouští. Zvíře se už sotva plouží, ale naštěstí se za písečným přesypem objeví cedule VELBLOUDÍ SERVIS. „Nejede?” ptá se nerudný Arab. „Jede, ale moc pomalu,” stěžuje si cizinec. Arab mu pokyne: „Tak si zacouvejte s velbloudem na rampu.” Sotva je zvíře na rampě, popadne velké kladivo a flákne velblouda mezi nohy. Velbloud šíleným tryskem zmizí za obzorem. „Chlape,” rozčílí se cestovatel, „jak já teď to zvíře doženu?” „Jak?” mávne rukou servisák. „Zacouvejte si na rampu...”

Na dveře chlívku zaklepe vlk a povídá: „Kůzlátka, děťátka, otevřete! Já jsem vaše maminka, mlíčka jsem vám donesla!” A zevnitř se ozve: „Jdi do prdele, vlku. My jsme sirotci!”

Podobná YouTube videa

0:07 Frickcube

Frickcube

Autor: Mechanic1c
Počet zhlédnutí: 64 449

2:42 Art Practice: Lupe et Lunus

Art Practice: Lupe et Lunus

Autor: AKAnanaki
Počet zhlédnutí: 133

6:54 OC: Raolf ( Part 2)

OC: Raolf ( Part 2)

Autor: AKAnanaki
Počet zhlédnutí: 156

0:52 Sketchbook pro demo

Sketchbook pro demo

Autor: Dayanth
Počet zhlédnutí: 4 511

1:15 Epic Angry German Kid Remix

Epic Angry German Kid Remix

Autor: simpsons4death
Počet zhlédnutí: 16 770