VICKY CRISTINA BARCELONA - Trailer

1 038 409
Two girlfriends (Rebecca Hall and Scarlett Johansson) on a summer holiday in Spain become enamored with the same painter (Javier Bardem), fully unaware that ...
Sledované video přidal uživatel: theweinsteincompany dne 17. 03. 2013

Kategorie: Filmové trailery > podívejte se i na další YouTube videa

Tagy:

Vtipy, které tě dostanou!

Chlápek jde k doktorovi na pravidelnou kontrolu a dozví se, že je smrtelně nemocný a do půl roku zemře. Když přijde domů, říká své ženě: „Byl jsem na kontrole, a doktor mi řekl, že mám AIDS a do půl roku jsem mrtvej.” Pak se sbalí a jde na pivo. Když se trochu zpije, řekne totéž i svým kámošům z hospody. Za dva dny potká na ulici svého doktora a ten mu říká: „Koukám, že jste s tím celkem smířenej, ale řekněte mi, proč si celé město povídá, že máte AIDS, když jsem vám říkal, že máte zhoubnej mozkovej nádor?” „Smířil jsem se s tím, že brzo umřu, ale nechci, aby mi po mý smrti někdo chodil šukat ženu.”

Na dveře paní Gimpelové zabušil žebrák. „Paní, mám hlad, jsou od tý dobroty a dají mi něco k jídlu. Pěkně jich prosím.” „Moc toho nemám,” paní Gimpelová na to, „chtěli by trochu nudlí ze včerejška?” „Jak rád,” praví žebrák. „Výborně, tak přijdou zítra touhle dobou.”

V tovarne se po dovoleny bavi zensky o svych zazitcich a kdyz dojde na Anezku, kolegyne se ji ptaji: "Tak co, jak si se mela v ty Africe?". "Ale, du takhle tou dzungli, najednou se po me natahne takova chlupata ruka a pak me tam ve vetvich nejakej opicak 3x prefik". "A co budes delat", ptaj se kolegyne. "No je to tezky, nezavola, nenapise..."

Do myslivny zavítá v noci Santa Claus, veliký ranec dárků na zádech. Myslivec vyskočí z postele, popadne flintu a namíří ji na nebohého Santu. Pak se dá do hlasitého lamentování: „Takového drzého pytláka jsem ještě neviděl! Klidně si přijít i s úlovkem přímo do hájovny, a ještě uprostřed noci!”

„Když se v noci vracíš z hospody, děláš takový rámus, že mě to vždycky vzbudí.” „Dávej mi víc peněz a já se budu vracet, až když budeš vyspaná!”

Podobná YouTube videa

2:21 Catfish - Trailer

Catfish - Trailer

Autor: UniversalPictures
Počet zhlédnutí: 572 051

10:41 OSHO: Bringing Up Children (Preview)

OSHO: Bringing Up Children (Preview)

Autor: oshointernational
Počet zhlédnutí: 22 659

2:08 Bathroom Love Scene - Janani

Bathroom Love Scene - Janani

Autor: UltraHindi
Počet zhlédnutí: 7 229 031

2:01 Watch the Official THE KARATE KID Trailer in HD

Watch the Official THE KARATE KID Trailer in HD

Autor: SonyPictures
Počet zhlédnutí: 3 873 323

2:23 THE MEN WHO STARE AT GOATS - HD Trailer

THE MEN WHO STARE AT GOATS - HD Trailer

Autor: overturefilms
Počet zhlédnutí: 1 734 730